Afrodisiakum

Je Možné Liečiť Hemoroidy Sami

Zatiaľ čo predmetom hemoroidy zriedka prichádza v zdvorilý rozhovor, to je prekvapivo spoločné utrpenie, ktorý ovplyvňuje milióny ľudí každý rok. Relatívna nepokoja, že mnoho ľudí má pocit, keď hovoril s inou osobou o stave často robí ochotní poradiť. Našťastie, informácie uvedené v tomto článku je určite ponúka vhľad do tohto stavu.

Potrebuješ oslobodenie? Skúste Aloe gél! To môže upokojiť svrbenie a spáliť, ktorý môžete získať od hemoroidov. Aloe gél môže výrazne znížiť množstvo pálenie alebo svrbenie v tejto oblasti. Mali by ste použiť Aloe gél priamo na hemoroidy. To môže urobiť vaše hemoroidy nepríjemnosti viac prijateľný!

Ak sa chcete vyhnúť inštancie hemoroidy, potom sa budete musieť byť istý, že dostanete dostatok vlákniny vo vašej strave. Ak ste nájsť to ťažké prostredníctvom diétu, môžete vyskúšať rôzne vlákna doplnkov dostupných bez lekárskeho predpisu z lekárne alebo obchod s potravinami. Vaším cieľom je získať 20 až 35 gramov na deň.

Ako bitka si hemoroidy, je dôležité, aby sa zabránilo podráždenie a zápal spôsobený tým, parfémov, farbív a iných prísad nachádzajú v bežných osobných produkty. Vystavenie vášho hemoroidy na týchto produktov môže spôsobiť vážne bolesť a svrbenie.

Pravidelné denné cvičenie môže pomôcť v prevencii a liečbe hemoroidov. V našom rýchlo sa meniacom svete to môže byť ťažké nájsť si čas na nosenie, cvičenie do nášho deň, ale aj trochu môže pomôcť. Skúste použiť schody namiesto výťahu v práci. Nerobia žiadne cvičenia, ktoré by mohli spôsobiť deformácie, ako je zdvíhanie závažia.

Použitie witch hazel pre vás postihnutej oblasti, ak máte čo do činenia s hemoroidy. Je to jedna z najlepších vecí, ktoré môžete použiť pre neho! Witch hazel je nádherný sťahujúci, že bude znížiť začervenanie a pomôcť vaše hemoroidy liečiť správne. Naneste tenkú vrstvu witch hazel na koži na zlepšenie svojho fyzického stavu.

Ak máte hemoroidy a zistíte, že váš problém nie je postarané sám po niekoľkých týždňoch alebo sa zdá, že problém zhoršuje rýchlejšie, než by ste mali ísť na profesionálnej okamžite. Pravdepodobne budete mať žiadne väčšie problémy, ale budú môcť povedať presne to, čo sa deje.

Ak ste trpia tohto problému si bude chcieť udržať aj lepšie hygiena, než je obvyklé. Myslíte o investovanie v niektorých typ mokré toaletného papiera, namiesto normálne suché jeden, a tiež sa uistite, na čistenie veľmi dobre dvakrát alebo aj viac krát počas každý deň.

Keď ste v telocvični, upustiť od zdvíhanie závažia, ktoré sú príliš namáhavé. Ako si zdvihnúť ťažké závažia, svaly v slabinách sa zmluvy, ktoré môžu dráždiť a zhoršiť vaše hemoroidy. Snažte realizovať akýkoľvek posilňovacie cvičenie v posilňovni, keď sú ovplyvnené s touto podmienkou.

Uplatňovať vazelína na pomoc prechod z tvrdej stolici. Pomocou vazelína je dobrý spôsob, ako zabrániť poškodeniu alebo podráždenie hemoroidy, keď sa stretávajú s zápcha alebo tvrdá stolica. Naneste malé množstvo okolo ritného otvoru na uľahčenie procesu. Chôdza pred vyčírenie tiež pomôže zmierniť proces.

Vziať optický doplnok. Vláknina vám pomôže zmäkčiť stolici, ale ak si nie si jesť ovocie a zeleninu, nebudú vám odporúčané množstvo vlákniny. Pri užití vlákniny stravy, mali by ste sa vždy uistite sa, že udržať krok s vaším tekutín, alebo to môže spôsobiť ďalšie problémy.

Mali by ste sa poradiť zdravotníckeho povolania, ak sa stretnete dlhodobé alebo nadmerné krvácanie z hemoroidov. V zriedkavých prípadoch nadmerná strata krvi z hemoroidy spôsobil anémiu a alternatívnych liečebných postupov, ako je chirurgia alebo gumičkou vajcovodov môže byť potrebné na liečbu hemoroidov. Je tiež možné, že krvácanie znamená viac závažný stav, ktorý vyžaduje okamžitú lekársku pomoc.

Dokonca aj vtedy, ak ste nie sú predovšetkým pohodlné pýtať sa priateľa alebo člena rodiny o pomoc, určite môžete zvýšiť svoje vedomosti a znalosti základy hemoroidy pamätať na užitočné informácie, ktoré ste práve dostali. Používajte ho vždy, keď sa vy alebo niekto viete, že je bojuje hemoroidy.