Afrodiziaka

Prečítajte si Tento Zvuk A Užitočné Rady O Hoteloch

Mali by ste sa vedomosti o hoteloch. Hotel pobyty môžu byť drahé. Tento článok vám pomôže urobiť správne rozhodnutie pri výbere hotela. Čítajte ďalej a dozviete sa kroky by ste mali podniknúť.

Aby sa zabezpečilo, že dostanete najlepšie služby z odňatia zamestnancov v hoteli, nechajte pár dolárov každé ráno na každé lôžko, ktoré používate. Táto nominálna cena vám pomôže dostať sa izby, ktoré dostať niečo extra, napríklad uterákom alebo dva viac, alebo aj ďalší vankúš.

Skúste porovnanie cien stránky on-line nájsť hoteli, keď ste na rozpočet. Webové stránky, ako je Hotela, Travelocity, Expedia, a ako vám môžu pomôcť vidieť rôzne hotely v rôznych lokalitách. Môžete zúžiť vyhľadávanie na konkrétne cena sa pohybuje a porovnať ich navzájom.

Pri plánovaní dovolenky, uistite sa, že všetky hotelové rezervácie v dostatočnom predstihu. Týmto spôsobom, môžete zamknúť v nižšie ceny. Ak máte nejaké flexibilitu, pokiaľ ide keď budete mať svoju dovolenku, nezabudnite zistiť mimo sezóny sadzby. Veľmi často hodnotiť môžete platiť v non-špičky roka je podstatne nižšia.

Stráviť nejaký čas čítanie on-line recenzie hotelov vľavo od reálnych zákazníkov predtým, ako si urobíte rezerváciu. Tieto recenzie sú často váš najlepší zdroj informácií, pretože ich napísali ľudia, ktorí majú skutočne zostal v hoteli. Uistite sa, že venovať pozornosť najnovšie recenzie, keďže môže hotel sa zaoberali už starší sťažností.

Ak chcete ušetriť trochu peňazí na náklady svojej hotelovej izbe, či ste rezervácie cez telefón alebo on-line, pozrite sa či tam zľavu pri platbe v čase rezervácie skôr než čakať zaplatiť pri pokladni. Často to môže znamenať rozdiel medzi kráľovnej a kráľa miest, alebo medzi izby a apartmán.

Vždy vidieť, ak môžete nájsť ponuky on-line, keď uvažujete o získanie hotelovej izbe. Často rezervácie pracovník nebude vás informovali, že lepšie riešenie je dostupné on-line. Je vašou povinnosťou nájsť tieto zľavy. Stránok, ako Jetsetter, dáme vám vedieť o všetkých zľavách je k dispozícii.

Ak máte záujem o “going green” keď cestujete, skúste ísť na “zelenú” hotel. Začnite tým, že hľadá pre tieto hotely on-line. Existuje niekoľko organizácií, ktoré umožňujú vyhľadať tieto hotely ľahko ako Zelená Hotely Združenia a Zelená Svete. Budú mať komplexný zoznam zelená hotely na rôznych miestach.

Ak chcete získať najlepší možný kurz pre hotelovú izbu, rezervovať v dostatočnom predstihu pred váš výlet. Sadzby sú výrazne vyššie, ak ste sa práve dostali priestor na stole. Okrem ušetrí veľa peňazí, advance booking tiež zabezpečí, aby vám nie sú ponechané bez izba.

Ak cestujete s malými deťmi, skúste si vybrať hotel, ktorý zabezpečuje pre nich. Väčšina hotelov ponúka detská postieľka. Niektoré majú ihriská a/alebo bazény pomôcť udržať vaše deti baví. Niektoré dokonca ponúkajú alebo programy pre deti počas dňa alebo pestúnky v noci. Mnohé hotely nenabíjajte extra pre deti do určitého veku zostať v rovnakej miestnosti s rodičmi.

Získajte všetky informácie, ktoré potrebujete pred rezervácia hotelovej izby. Okrem toho, že sa uistili, že budú slúžiť všetky vaše základné potreby, mali by ste sa tiež opýtať, či existujú nejaké plánované podujatia v hoteli v rovnakom termíne vás tam bude. Dohovor, napríklad, môže znamenať, že budete v hlučnom, preplnené hotel.

Aby si tropické destinácie trochu viac ticho, drž veľké, all-inclusive rezortov, ktoré prinášajú v množstve, ale tiež funkciu nonstop párty. Namiesto toho vybrať to menšie stredisko, ktoré ponúka aj jazdu na hlavných miestnych atrakcií. Budete mať pobyt, ktorý je viac na váš podmienky, najmä, keď je čas sedieť na terase v tichej noci.

Využiť sociálne médiá, aby vaša výhoda ak chcete získať čerstvé ponuky na pobytoch v hoteli. Mnohé hotely ponúkajú ponuky a zadarmo pre ľudí, že “Ako” na ich stránke. Okrem toho, že im chválu na sociálne médiá je skvelý spôsob, ako zachytiť upgrade a/alebo osobitné sadzby, ktoré neboli zverejnené.

Teraz ste asi poznať niekoľko vecí, ktoré vám môžu pomôcť dostať sa do kvalitné hotely. Pre plné pochopenie poradenstvo vyššie, prečítajte si to ešte raz. Majú tieto znalosti vám pomôžu cítiť pohodlne s hotelom, ktorý ste vybrali.