Afrodiziakum

Cestovanie Je Jednoduchšie, Keď sa Budete Riadiť Odborné Poradenstvo

Každý má ten pocit, že keď sú o chodiť von z dverí, alebo posedenie na rovine 10.000 metrov nad zem; urobil som opustiť rúra? Pri cestovaní je zábavný a relaxačný zážitok, ale tiež má svoje vlastné nespočetné množstvo zdôrazňuje, že dúfame, že tieto informácie vám pomôžu usporiadať a pripraviť na ďalší veľký výlet.

Ak chcete ušetriť peniaze pri rezervácii letecká spoločnosť lety, skontrolujte round-trip ceny-a to aj vtedy, ak si iba chcete letieť jeden cestu do cieľa. Vďaka nepredvídateľný leteckej spoločnosti, politiky, niekedy je lacnejšie kúpiť spiatočný požadované locale ako lietať jedným spôsobom. Aspoň ak sa tak stane, môžete ušetriť peniaze tým, nákup round-trip lístky tak, a jednoducho nebude mať vrátiť letu späť.

Mať dobrú knihu s vám, aby ste si pri cestovaní. Ak budete mať vždy niečo zaujímavé robiť, budete menej pravdepodobné, že si frustrovaný alebo nudiť sa počas layovers a iné časové oneskorenia, ktoré sú mimo vašej kontroly. Kúpiť nový titul, ktorý ste boli, ktorí chcú čítať tak, že budete mať niečo na čo tešiť.

Ľahšie si pack jednoduchšie cestovanie. Toto je najbližší vec nie je absolútne pravidlo pri cestovaní. Balenie najľahší oblečenie môžete, a obmedziť sami len oblečenie, ktoré ste si istí, že budete nosiť. Menej pack, čím menej budete vykonávať a menej unavený dostanete.

Zaregistrujte sa u cestovné cena sledovať stránky. Môžete nájsť táto praktická funkcia on-line na mnohých cestovných webových stránok, ktoré vás upozorní na rôzne ceny. Keď vaše cestovné klesne cena, ktorú určí primeranú, dostanete upozornenie. To má prácu z vášho museli skontrolovať ceny každodenné.

Ak sa chystáte na dlhé cesty lietadlom jazda a osobou na sedadle vedľa vás má veľa čo povedať, a čo naozaj nechcú počuť, len sa tváriť, že nod off. Keď videli, že spíte, by som nádej, že by sa dostal nápad a byť ticho.

Predtým, než prídete na svoje cesty, vyhľadávanie na internete nájsť blogger, ktorý príspevkov o tom, čo sa deje v tomto meste. Mať čas na email blogger a požiadať o jeho alebo jej odporúčania o tom, kde by ste mali ísť. To je skvelý spôsob, ako dostať dovnútra lopatka na vašu dovolenku na mieste.

Ušetriť peniaze na vaše cestovné plány skúmať to, čo ostatní cestujúci sú platení za podobné výlety. Existujú webové stránky, ktoré umožňujú vstup vašu trasu a potom sa ukáže, priemerné ceny za letenku, na mesiac, že ste na cestách. Niektoré webové stránky sa zobrazia aj najlepšie hotelov, ktoré ostatní používatelia nájsť v minulosti pár dní. Prinajmenšom, budete mať dobrú predstavu, čo by ste mali platiť.

Berie tabletky na spanie, pomôže vám dostať sa cez dlhý let. Veľa ľudí ťažko spávať na lietadlá, vzhľadom na neznámom prostredí, nepohodlné sedadlá a hluku lietadiel. Ak máte obavy z lietania, získajte váš lekár predpísať liek na spanie, aby vás prostredníctvom vášho letu. Užiť tabletku krátko po vzlete.

Ak ste deťom s priateľmi alebo príbuznými, zatiaľ čo ste preč na výlet, uistite sa, opustiť dôležité dokumenty, ako preukazy zdravotného poistenia a notársky overený list, v ktorom uvedie, že ich opatrovateľ má svoj úrad vykonávať lekárske rozhodnutia. Urobili potrebné tieto informácie, ak nie je lekárska pohotovosť.

Vyhnúť bránou, kým v skutočnosti je to čas na palube lietadla. Mnoho cestujúcich bude dav brány, a dúfajú, že byť prvý, byť povolená. Aby sa zabránilo hlavných zhonu, zavesiť späť, kým nebudete počuť, to je na tebe. Potom môžete pokojne chodiť a dostať sa na rovine.

Letecká spoločnosť travel nemá rozbiť bank. Existuje niekoľko spôsobov, ako ísť na to, že dovolenka, ktorú chcete, a nie platiť príliš veľa na to. Môžete cestovať počas mimo sezóny a uložiť trochu na cieľ cesty. Tam sú aj cestovné kancelárie, ktoré vám môže ušetriť peniaze, keď si kúpite letenku a ubytovanie spolu.

Pozrite sa na počasie pre vášho cieľa pred balenia. Ste si istí, že chcete byť schopní nájsť informácie o počasí na internete, a to vám pomôže pack trochu ľahšie. Mnohé letecké spoločnosti účtujú za batožinu, ktorá váži príliš veľa, aby sa to, čo budete potrebovať so sebou pre váš výlet.

Nerob plány s airlines deň môžete ísť, alebo neskôr. Namiesto toho skúste volať večer pred potvrdiť svoj let je stále naplánované, alebo zistiť, či to bola prekročená kapacita lietadla. Doprajte si aspoň pol hodinu dostať na letisko. Tiež ušetriť čas tým, že kontrola v doma a pre-tlač vaše vstupenky.

Nemôžeme vám sľúbiť, že nič pokaziť na vašu ďalšiu dovolenku, ale ak ste schopní zaviesť tipy a rady, dali sme vám tu v tomto článku, tam by bolo oveľa menej, ktoré sa môžu pokaziť a dať klapky na svoj cestovanie dobrodružstvo. Bon voyage!