Ako Merat Penis

Web Design Základy Budete Čudovať, Ako Ste mohli doteraz Žili Bez

Keď ste sa aktívne vyhľadávanie na webe, budete ľahko nájsť niektoré skvelé návody o web design. Avšak, mnoho návody sú len predajné ploys. Takže tu sú niektoré skvelé tipy žiadny úlovok na všetkých.

Keď rozmýšľate o tom, ako dizajn webovej stránky, musíte sa uistiť, premýšľať o navigáciu. Chcete, aby vaše navigáciu, ak chcete byť ľahko prístupné a jednoducho použiteľné. Vložte navigačný panel na každej stránke v viditeľné miesto. Tiež, uistite sa, že to vyplýva aj so zvyškom vašej stránky, a nie odvádzať pozornosť návštevníkov.

Udržať veľkosti súborov a obrázkov malé. Nadmerné zaťaženie časy sú umieráčik pre všetkých stránkach. Väčšie súbory, ktoré sú potrebné načítať dlhšie používateľa načíta čas bude. Väčšina používateľov nebude klikni ak sa stránka nezobrazí na zaťaženie v priebehu prvých pár sekúnd na otvorenie vašej stránke.

Majte vždy úvodná stránka jednoduché. Návštevníci vašej stránky budú rozhodovať rýchlo z prednej strane, ak chcú zostať pozrieť okolo, alebo nechať len tak rýchlo. Poskytujú dobré popis vašej firmy a jej funkcie. Minimalizovať ďalšie informácie. Tým sa zníži rozptýlenie.

Pomôže dizajn stránky, ktoré je ľahké pre ľudí, aby si všetky informácie, uistite sa, že stránky nie sú príliš široké. Ak sú stránky nie príliš široký, potom, že sa zmestí na väčšinu ľudí počítačových obrazoviek. Ak stránka je príliš široký, potom súčasťou vaše cenné informácie môžu byť ponechané mimo stránky.

Vyberte si váš web hosť opatrne. Niektorí hostitelia vyžadujú, aby ste odkaz na ne, zatiaľ čo iní môžu vynútiť si nainštalovať ich pop-up okná. Tiež by ste mali vyskúšať svoj výkon pomocou jedného z mnohých nástrojov k dispozícii on-line zadarmo, ako nechcete, aby sa hosť s niekým, kto je dôsledne pomalé alebo zhadzovať.

Nepoužívajte obrázky pre pozadie. Keď si myslíte, že o niektorých z najväčších webových stránok na Internete, nemajú obrazy ako pozadie. Pri použití obrázkov pozadia, si predstavujú seba ako niekoho, kto nie je dobre vyznajú vo web navrhovanie. Obrazy ako pozadie tiež spôsobiť vašich stránok, aby zaťaženie pomalšie, čo môže viesť k užívateľ frustrácie.

Don ‘ t load bohatý obsah automaticky. Bohatý obsah vzťahuje najmä na hudbu a videá, ale nič iné ako text alebo grafické prvky, spĺňa požiadavky. Mnoho ľudí prechádzať v pracovnom prostredí, kde znie zrazu hra, to je veľký problém. Tiež, veľa ľudí ako bohatý obsah nepríjemné vo všeobecnosti. Bohatý obsah by mal vyžadovať, aby niektoré zásahu zo strany používateľa, ako hrať.

Vytvoriť spoľahlivé, škálovateľné a webové stránky. Ako technologického pokroku a monitory udržať zmena, môžete sa otestovať vaše stránky cez všetky platformy a veľkosti obrazovky. Uistite sa, dizajn, hosting, a kód je škálovateľné. To uistiť sa, že je to bezchybné, a čo nakladanie hladké. To vám pomôže vytvoriť dobrý dizajn, ktorý pracuje pre mnohých okolností.

Uistite sa, že ste pravidelne vráťte sa späť a skúste si spomenúť všetky, ktoré ste sa naučili tak ďaleko. Jedným z najväčších problémov ľudí, keď sa najprv začať s web design je, že sa učia jednu alebo dve veci, a zabudnite na ne na niekoľko dní neskôr, čo môže zraniť ich webové stránky pokrok.

Každý, kto chce vytvárať čo najviac dopravy ako sa môže na svojich stránkach, ako je to možné. Akonáhle budete mať všetky svoje obsahu na vaše stránky, potom si chcete vyskúšať svoj najlepšie investovať do dobrej optimalizácia pre vyhľadávače nástroj, ktorý pomôže vašej stránky ísť hore v hodnosti medzi jeho konkurentov vo vyhľadávačoch.

Udržať úroveň čítania vašich potenciálnych návštevníkov v mysli pri písaní obsahu webových stránok. Nie všetky vyštudoval vysokú školu alebo dokonca vysokú školu, na príklad. Vytvoriť obsah, ktorý je ľahké pochopiť, ale poskytuje cenné informácie.

Uistite sa, že check okolí pre ľudí, ktorí vám môžu pomôcť s výukové programy, ako dreamweaver a photoshop. Môžete sa dozvedieť veľa cez internet, ale nič nevyrovná ruky na školenia z niekoho, kto má skúsenosti s týmito programami, tak hovoriť priateľom a vidieť, čo sa dá naučiť.

Je dôležité, aby váš web vzory nie sú príliš podobné ostatné, ktoré sú v rámci svojho bezprostredného priemysel kruhu. Je to jednoduché, ak to chcete skontrolovať, ako všetky, ktoré by ste museli urobiť, je navštíviť vášho konkurenta webovej stránke. Nebudete povzniesť sa nad súťaže, ak vytvoríte presne rovnaké, alebo dokonca podobné, webové stránky konkurencie webovej stránke. Budete považovať len ako imitátor z jedného, ktorý bol až doteraz.

Po začnete chápať, web design, budete vidieť, ako to funguje ako skladačka puzzle. Tieto tipy vám pomôžu pochopiť, čo tieto kúsky sú a kde presne by mali ísť. Použitie informácií, ktoré sú vyššie kus skladačky spolu a dizajn dobré stránky.