Ako Na Erekciu

Pevný Rád, Keď Sa Snažia Bojovať proti Sezónnej Alergie

Takmer každý, kto trpí nejaký druh alergie. Niektorí ľudia sú alergickí na bežné veci, ako je pet alergény alebo krevety, zatiaľ čo iní sú alergickí na ďalšie exotické položky. Jedna vec, ktorá všetky alergikov riešiť, však, je nepríjemnosti. Tento článok obsahuje niektoré alergie tipov, ako prekonať tieto ťažkosti.

Aspoň raz za týždeň umyť všetky plachty a obliečky na vankúše s horúcou vodou, aby sme odstránili prach, roztoče, odumreté a iné bežné alergény. Ak je to možné, umyte si prikrývku alebo deka, ako dobre. Ak máte citlivú pokožku, rozhodnúť sa pre detergenty alebo vlasy hárky, ktoré sú zadarmo, farbenie, rovnako ako vôňa.

Roztoče sa dá ťažko vyhnúť. Tieto hnusné organizmov darí na odumreté ako sa burrow do svojho matrace a vankúše. Áno, sú to dosť nechutné. Ak sa chcete zbaviť tieto malé pačmagy, uistite sa, že budete dôsledne vyčistiť posteľná bielizeň, koberce a oblečenie. Následné je týždenné upratovanie vašej posteľná bielizeň s veľmi horúce umývanie, pretože teplo je roztočov vrah.

Liečenie vášho alergické príznaky prvýkrát s antihistaminikum predpis alebo cez pult je najlepšie, aby sa k nemu pristupovať opatrne. Mnohé z týchto produktov sú notoricky známe pre spôsobuje vážne ospalosť; nie je tam žiadny spôsob, ako zistiť, ako sa vaše telo bude reagovať. S týmto na mysli, mali by ste vziať prvej dávke doma, aby sa zabránilo bezpečnosti nešťastie alebo postihnutie.

Ak máte alergie a jednoducho nedokáže pracovať a cvičení vonku počas svojho vrchol alergie sezóny, mali by ste zvážiť, ísť do posilňovne, alebo vstup do posilňovne, takže môžete mať alternatívu k práci vonku. Tam sú niektoré telocvične, ktoré od vás nevyžadujú podpísať zmluvu.

Sa zabránilo čokoľvek, čo obsahuje farbivo, pretože vaše alergie môže vzplanúť. To znamená aj toaletný papier s vzory na to. Zmena plain white výrobky z papiera, zlepší sa vaša alergia utrpenie doma.

Ako sa zbaviť koberec vo vašej domácnosti môžete pomôcť vašej alergie, pretože koberce často pasce veľa alergénov. Skontrolujte, pod koberce a možno zistíte, že máte krásne pevné drevené podlahy skrýva pod. Môžete chcieť vyzerať lepšie a to bude lepšie pre vaše zdravie a vaše zdravie rodiny.

Ak vaše dieťa trpí alergiou na potraviny, cestovanie môže byť uľahčuje balenie niektoré jeho “bezpečnosť potravín” na výlet – najmä ak budete mať v cudzej krajine. Potraviny v zahraničí, nemusí mať jasné zložiek štítky. To môže spôsobiť neúmyselné prehltnutie alergény, ako sú sójové mlieko a mliečne výrobky, orechy, a tak ďalej.

V snahe vyhnúť sa alergia útoky, jedna z vecí, ktoré by ste mohli urobiť, je udržať váš automobil čisté a okná zatvorené. Pomocou klimatizácia a udržať všetky vaše otvory v uzavretom pozície sa zabránilo peľ a alergény z prichádza. Vysávanie často je skvelý spôsob, ako udržať sedadiel a textílie povrchy jasné alergénov. To by mohlo spôsobiť zníženie alergie.

Ak chcete ísť beží, ale trpíte alergiami, vyhnúť veterných dní a ísť pre svoje spustenie neskôr v priebehu dňa. Vietor má tendenciu spôsobiť peľ lietať okolo. Tiež, v neskorších hodinách dňa, kedy peľ, nie je tak vysoká, ako inokedy dňa.

Uistite sa, že váš domov je bez dráždivých, rovnako ako je to možné pri vyrovnávaní sa s alergiami. Mali by ste vákuové často s vákuum, ktoré je vybavené HEPA (Vysoko Účinné Častíc Vzduchu) filter. To vám pomôže zachytiť prachové častice, ako sú formy, prach, peľ, baktérie a roztoče, ktoré sú najčastejšie príčiny alergie.

Do učenia rýchly život-hacky, môžete sa obrátiť nepríjemné alergie útočia na nič viac ako 2 minúty nepríjemnosti. Aj keď je pravda, že ste pravdepodobne nebude možné odstrániť alergie zo svojho života, sa môžete dozvedieť spôsoby, ako robiť to oveľa jednoduchšie žiť s nimi, na deň-to-day základ.