Ako Oddialit Ejakulaciu

Čo By Ste mali Vedieť O Mobilný Marketing

On-the-go charakter mobilného marketingu, ako aj určité technické obmedzenia zariadení, ktoré sa najčastejšie používajú na pripojenie k internetu, je mobilný marketing a veľa rôznych zvierat, ako svojimi tradičnými partnermi. Tento článok vám poskytne niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu dostať vaše správa pre všetkých, mobilný gadget závislých tam.

Uistite sa, že vaše reklamy pre mobilné zariadenia sú kompatibilné proti všetky platformy, mobilné zariadenia a ďalšie. Vaša firma musí zostať prístupné ako mnohí používatelia mobilných zariadení, ako je to možné. Zabezpečením kompatibility na všetkých platformách, môžete maximalizovať svoje expozície a váš obchod ” možnosť osloviť viac zákazníkov cez pomôcky, ktoré používate najčastejšie.

Testovanie programu skôr, ako začnete. Zákazníci nemajú radi nefunkčné odkazy, alebo mŕtvy obrázky. Majú vaše podnikanie, rodinu, alebo aj niekoľko zákazníkov test vašich správ skôr ako začnete posielať im en masse na váš trh. Získať ich spätnú väzbu ideálne, čo sa môže pokaziť, a vaši zákazníci budú ďakujem vám za to.

Aby svoje miesto, ale aby to krátke, keď to príde k mobilnému obsahu. Mobilné zariadenie obrazovky sú malé, tak hučanie a o výrobok, len ak chcete získať ďalšie kľúčové slová, je nepríjemné pre čitateľov. Mobilný marketing úspechu je možné najlepšie dosiahnuť vtedy, keď budete mať svoj obsah, čisté a zameraná na predaj.

Zasielanie textových správ v mobile marketing je skvelý nápad, ale chcete, aby sa ubezpečil, že tieto správy nie sú obchodného charakteru. Správy, ktoré odošlete, by určite mali hovoriť na hodnotu a úžitok, ale musia byť viac na priateľské strane, a nie toľko na komerčné strane.

Nepoužívajte textové skratky v mobilnom marketingu správy. Zatiaľ čo je prijateľné pre človeka komunikácie, to vyzerá neprofesionálne pochádzajúcich z podnikania. Tiež sa vyhnite používaniu všetky čiapky vo svojej správe. Vaše spotrebitelia sa budú cítiť ako sú kričal na. Avšak, to je prijateľné používať všetky čiapky vo svojom výzvu na akciu.

Možno viete, že by ste mali používať mobilný marketing riadiť ľudí na hlavnej stránke, ale tiež by ste mali používať vaše hlavnej stránke riadiť ľudí na mobilný marketing. Myšlienka tu je udržať si zákazníkov a udržať s nimi v kontakte, zatiaľ čo oni sú pomocou mobilných zariadení.

Vyhnúť možnosti odoslania texty skoro ráno alebo neskoro v noci. Dokonca aj váš najlepší zákazník bude podráždené prijímanie textových správ skoro ráno alebo neskoro v noci, bez ohľadu na to, aké správy hovorí:.

Veľmi si vedomí podmienky na trhu okolo vás, keď zapojené do mobilného marketingu. Ak sa niečo zmení, že nie ste úplne pripravení, môžete jednoducho byť pozadu, a stratí veľa podnikania. Internet sa neustále mení, a to najmä stále sa vyvíjajúce mobilné nohu. Zostaňte vždy pripravení na zmenu.

Ak sa chystáte na používanie QR kód, budete chcieť, aby sa ubezpečil, aby tento obraz veľmi jednoduché skenovanie. Ľudia nebudú mať čas na to prísť. Môžete použiť zadarmo QR kód generátorov online, ktoré bude tiež sledovať, koľko ľudí skenovanie obrázka.

Uistite sa, že odosielať textové správy. Ľudia zvyčajne majú zvonenie, ktoré sa zísť vždy, keď sa dostanú text. Oni tiež majú tendenciu kontrolovať to hneď. Len uistite sa, že na odoslanie malé súbory, ako napríklad fotografie nového produktu, ktorý máte k dispozícii, čím umožňuje zákazníkovi možnosť prijímanie textov, alebo nie.

Dôležité je sledovať všetky reakcie, ktoré ste získali zo svojho mobilného marketingu dobrodružstvo. To vám umožní vedieť, či robíte správnu vec, alebo ak budete potrebovať nejaké zlepšenie niekde. Používanie mobilného-len web analytics, službu na sledovanie všetko.

Nie poslať správu, ktorá nie je jasne, kto ste a aký druh podnikania, ktorý máte. Uistite sa, že váš mobilný kampaň obsahuje vaše meno resp. názov vašej značky. Ak ste práve začína novú značku, mali by ste rýchlo vysvetliť, aký ak produkty alebo služby, ktoré predávate.

Používať mobilný QR kódy všade môžete. Sú odkazy na mobilných zariadeniach, ale môže byť použitý na tlač reklamných príliš. Akýkoľvek druh reklamy, ktorý vaša firma vyrába by mal mať váš mobilný QR kód na to, aj vizitky. Dajte ju na vašej firmy, značky, brožúry, televízne reklamy, a katalógy.

Požiadať o spätnú väzbu. Spätná väzba od zákazníkov o mobilnom marketingu metódy môžu ste vedeli, čo robíte správne a čo ste zlyhali. Nezabudnite poznámka absencia spätnej väzby rovnako. Analyzovať, prečo ste nemusí byť sluchu z každého a podniknúť kroky, aby sa to napraviť. Požiadať o spätnú väzbu často a vaša firma môže získať len lepšie.

Ako môžete vidieť z tipy uvedené vyššie, mobilný marketing nie je len “mobil + marketingu.” Je to úplne nový marketingový krajine, ktorá si vyžaduje špeciálny prístup. Ľudia, ktorí sa spoliehajú na mobilné zariadenia sa často zaneprázdnení ľudia, takže budete musieť myslieť mimo krabici a rozvíjať netradičné techniky, získať vaše mobilné vidieť posolstvo.