Ako Predlzit Erekciu

Hľadáte Informácie O Konkurze? Vyskúšajte Tieto Tipy!

Konkurz je veľký krok pre mnohých ľudí, a to je legitímny nástroj, ktorý pomáha ľuďom dostať sa z pod horu dlhu. Mnoho dlžníkov úspešne budovať svoj kredit po podaní vyhlásenia konkurzu, a pokračovať vo úspech v ich finančnom živote. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o konkurz, a čo to znamená pre vás finančne.

Uistite sa, že máte všetky finančné papierovanie s vami, keď idete stretnúť so svojím advokátom o konkurze. Mali by povedať, čo budete musieť priniesť. Vo všeobecnosti, papierovanie bude obsahovať auto úver dokumenty, domáce úver, dokumenty a rôzne finančné záznamy ako kreditné karty, účty.

Kritické tip pre každého, kto zvažuje konkurz podanie, je uistite sa, že nie príliš dlho čakať hľadať úľavu. Zdržovať konkurzného podanie môže spôsobiť potenciálne ničivé udalosti , vrátane domov uzavretie, mzdy garnishments, a bankové poplatky. Tým, že včasné rozhodnutie do súboru, je možné maximalizovať svoje budúce finančné možnosti. Stále čisté spustenie rýchlejšie ako môžete si myslel, že je to možné.

Sledujte váš právnik vyplňte svoj papierovanie opatrne. Oni, s najväčšou pravdepodobnosťou, majú viacero prípadov deje v rovnakom čase a nesmie byť schopný držať krok s každý detail vášho prípadu. Uistite sa, že pozorne si prečítajte všetky papierovanie, aby sa ubezpečil, že všetko je vyplnený správne.

Ak ste zvážiť výhody a nevýhody spojené s výberom konkurzu, a máte pocit, že toto je jediná možnosť odídete, nezabudnite vziať do úvahy všetky osobné zákony o konkurze. Nebudete len sedieť na jazdu; uistite sa, že pracujú spolu s vašim právnikom, takže môžete získať čo najlepší výsledok možné.

Nečakajte príliš dlho, aby súbor na vyhlásenie konkurzu. Takže mnoho ľudí trpí s dlhmi, a bezsenných nocí rokov. Mohli by bol vyhlásený konkurz a bola v jasných teraz. Ak uvažujete o podanie návrhu na konkurz, je čas na podstatu. Urobiť rozhodnutie, takže sa môžete presunúť na to, že oveľa rýchlejšie.

Ak môžete, udržať niektoré svoj dlh z vášho vyhlásenia konkurzu. Práce na platenie dole tento dlh sami, alebo najmä, ak môžete vyjednať nižšiu rýchlosť alebo nové platobné podmienky. To vám pomôže zachovať svoje ratingové, do istej miery, pretože konkurzu sám bude robiť číslo na vaše skóre.

Ako lákavé, ako to môže byť, nie je beh do kreditné karty priamo pred podania návrhu na konkurz. Veľa krát, ľudí nákup drahých položiek, ako sú šperky, spotrebičov a nábytku priamo pred vedia, že idú do súboru na vyhlásenie konkurzu. Väčšinu času, sú stále bude zodpovedný za splácanie tohto dlhu.

Ak máte co-signatárov na auto úvery, alebo iní, ktorí sú zodpovední za svoje účty, zvážte podanie Kapitola 13 konkurzu, ak chcete pomôcť im. Ak ste súbor, Kapitola 7, nebudete musieť platiť už, ale stále to zodpovedný. Obráťte sa na ľudí, ktorí sa podieľajú, a myslíte, že starostlivo pred uskutočnením výberu.

Ak sa pozeráte na uzavretie, možno budete chcieť, aby sa výber odísť z domu. To by mohlo pomôcť, aby ste žili vo vašej domácnosti až o rok, možno aj dlhšie, bez platiť nič pre to. Potom môžete ušetriť peniaze, ktoré ste sa pokúšali vytlačiť pre svoje hypotekárne platby a použiť ju na nový domov.

Podanie konkurz vám môže poskytnúť bezpečné útočisko od veriteľov a bill zberateľov. Navigáciu si cestu cez konkurz na dlhu bez života, pomôže vám na ceste k viac pozitívne finančnej budúcnosti. Konkurz nie je pre každého, ale je to stojí za prešetrovať, aby zistil, či to dáva zmysel aj pre vás.