Ako Predlzit Penis

Hľadanie Auto Poistenie, Ktoré zodpovedá Vašim Potrebám

Vo svete auto poistenie, je dôležité nájsť najlepšie politiky pre vaše vozidlo, pričom nestrácame alebo straty peňazí vybrali ten zlý. To je miesto, kde smart auto poistenie výskumu príde vhod. Tieto tipy vám môžu pomôcť nájsť auto politiky, ktorý môže pracovať pre vás.

Aby ste získali najlepšie riešenie na vaše auto poistenia, získať citácie z minimálne troch rôznych poisťovní. Môžete si vybrať vysporiadať s jednotlivými poisťovňami, alebo môžete ísť na poisťovací maklér, ktorý môže predstavovať niekoľko spoločností a získať si citáty z každej z nich.

V snahe ušetriť čo najviac sumu peňazí na auto poistenie, musíte dôkladne skontrolujte konkrétnej spoločnosti zľavy. Každá spoločnosť sa chystá ponúkajú rôzne zľavy pre rôzne ovládače, a oni v skutočnosti nie sú povinní povedať. Urobiť si domáce úlohy a opýtajte sa v okolí. Mali by ste byť schopní nájsť nejaké skvelé zľavy.

Ak si to môžu dovoliť, venujte vášho automobilu poistenie, poistné na poistenie v plnej výške. Platiť v plnej výške, je možné, aby sa zabránilo záujem poplatky, ktoré môžu byť pridané platiť mesačné platby. Niektoré spoločnosti vám poskytne zľavu pri platbe vaše poistné v plnej výške.

Presuňte sa na vidiecke oblasti. Čím bližšie sa nachádzate k mestu, tým vyššie poistné bude. Nehody, break-in, a vandalizmu všetky zvýšiť vnútri hraníc mesta, tak poistné musieť byť vyššia na pokrytie škody. Ďalej preč od mesta idete, tým nižšie poistné dostať.

Ak ste uvedenie menej ako 20% dole na aute, uistite sa, pozrieť sa do stále GAP poistenie auta. Ak by ste mali nehody, keď ste ešte v prvom roku alebo dvoch splátok, môžete skončiť v dôsledku banky viac peňazí, než by ste dostávať pohľadávky.

Poisťovne by nemali byť príliš drahé, ak sa budete riadiť menej než 7500 kilometrov ročne. Môžete riadiť menej, pričom verejnej dopravy, namiesto toho, alebo zdieľanie jazdy so svojimi spolupracovníkmi. Uistite sa, že môžete poskytnúť dôkaz vašej poisťovne, že sa budete riadiť podľa 7500 kilometrov ročne.

Jazdiť bezpečne a opatrne. Dobrý dostanú zľavy na svoje poistenie auta. Vyhnúť sa opitý jazdy a dodržiavaní jednoduchých pravidiel, sa môžete vyhnúť sa dostať do nehody, že ste zodpovední za. Poisťovne by sa nemali zvyšovať toľko, ak sa dostanete do nehodu, ktorá nie ste zodpovedný za.

Používajú internet, aby si svoje auto poistného plánu. Internet je veľmi užitočný. Nielen, že nebudete musieť vysporiadať s hádka o tom, ísť do poisťovne služieb sami, budete tiež získať lepšie riešenie, ak ste shop pre on-line. Nakupovanie on-line uloží služieb peniaze. V dôsledku toho môžete ušetriť peniaze, rovnako.

Zistiť, koľko km jazdíte na rok skôr, než sa dostanete autom poistného. To je ďalší veľký faktor auto na poistné, a tak chcete uistite sa, že spoločnosť má presný odhad množstva času, ktorý strávite na cestách. To by mohlo pridať až veľké úspory na vaše cenovú ponuku.

Hľadáte najúspornejší auto poistenia môžete nájsť? Musíte byť istí zahŕňajú všetky zľavy pri kúpe auto poistenie. Napríklad, máte nárok na bezpečné ovládač zľavu? Má spoločnosť ponúka zľavu pre vaše vozidlo, bezpečnostných zariadení? Ste viac ako 55? Nezabudnite zahrnúť všetky zľavy máte nárok na a uvidíte veľký rozdiel v nákladoch na poistenie.

Ako môžete vidieť z predchádzajúceho zoznamu tipy, nákup auto poistenie môže byť naozaj trochu zložitá úloha, ale to to naozaj nie je také zlé. To si vyžaduje veľa výskumu, veľa sa pýtať otázky, a niektoré zdravý rozum, ale je to všetko stojí za to, mať dobré auto politiky.