Ako Predlzit Sexualnu Vydrz

Astma Smrdia, Ale Môžete S Tým Niečo Urobiť!

S astmou môže byť desivé, pretože to môže vytvoriť si nemôžete voľne dýchať. Môže sa to stať bez varovania, čím obmedzujú vašu slobodu v živote a dať svoj život v ohrození. Ak chcete zistiť, kde astmatických záchvatov prichádzajú a čo môžete robiť, aby sa znížilo riziko a spravovať vaše astma stav, pozrite sa na užitočné rady nižšie.

Pretože astma je trvalý stav, budete musieť neustále riadiť vaše zdravie. Uistite sa, že váš každodenný zahŕňa prijímanie vhodných liekov, aby ste bez príznaky astmy, spolu s ďalšími liekmi na liečbu za akékoľvek náhle astmatických záchvatov. Obráťte sa na vášho lekára a alergológ, aby videli, čo je najlepší nápad pre vás.

Je dôležité, aby ste si vitamíny každodenné za účelom kontroly príznaky astmy a útoky. Vitamíny a živiny pomoc na podporu kyslíka a prietok krvi do pľúc, ktorý tiež riadi príznaky astmy. Snažte sa jesť potraviny, ktoré vám poskytne živín, ako sú zelenina a ovocie.

Ak vlastníte akýkoľvek typ pet a má astmu musíte byť veľmi opatrní. Pet alergény možno ľahko nastaviť vypnutie astma útoku. By ste sa mali snažiť, aby neboli úzkom kontakte so zvieraťom a mať niekto iný kúpať pet dôkladne, na týždennej báze.

Niekedy je ľahké zamotať bez vášho inhalátor. Ak máte pocit, a astma útok prichádzajú, ale nemáte svoj inhalátor šikovný vysporiadať s tým, konzumovať niektoré kofeínu. Káva, čaj, energetické nápoje, alebo čokoľvek, čo môžete nájsť. Kofeín otvorí svoje dýchacích ciest a uľahčiť dýchať.

Ak ste liečený na astmu a zistíte, že váš liek nie je práca, je dôležité, aby ste sa poraďte s lekárom. Lieky, ktoré užívate, môžu pracovať pre druhých, ale môže to nie je práca pre vás. Váš lekár môže chcieť pridať aj iné lieky na liečbu.

Ak zistíte sami pomocou núdzového inhalátory viac ako dva krát týždenne, budete chcieť, aby zvážila zmena astmy liekom. Niektoré lieky fungujú lepšie, alebo horšie pre rôznych ľudí, tak by ste nemali len držať s prvou pokuse. Ak máte pocit, že vaše príznaky nie sú stále lepšie, opýtajte sa svojho lekára o snahe iné lieky.

Ak máte astmu, snažte sa vyhnúť fajčiarov, dokonca aj keď nechcete fajčiť. Tabakový dym môže priniesť na astmu útoku, najmä v oblastiach bez dobrý tok vzduchu. Dym obmedzuje schopnosť pľúc dýchať, takže útok oveľa viac pravdepodobné, že nastane.

Udržať prach a nečistoty na minimum, ale v akejkoľvek spálne, kde astma poškodený spí. Iba jesť v kuchyni, a nikdy nedovoľte, aby niekto dym vo vnútri domu. Obísť chemikálií pri čistení vášho domova ak je to vôbec možné, a uistite sa, že otvoriť dvere a okná neskôr.

Kryt čalúnená alebo textílie pokryté položky, ako sú matrace v alergén-doklad vzťahuje, aby sa znížiť množstvo prachu a alergénov zachytené na tieto položky. Od textílie pokryté položky ľahko vyberať alergény, nevenujú im môže spôsobiť značné zvýšenie príznaky astmy, alebo útokom. Udržať tieto položky nachádzajúce sa v alergén-dôkaz pokrýva môže zmierniť príznaky astmy.

Pripojiť sa k lokálnej podpornej skupiny ostatných astmou trpí získať ďalšie informácie a tipy na život s astmou. Iní môžu mať skúsených špecifické spúšťa podobný vy a môže ponúknuť výhodné návrhy buď sa im vyhnúť alebo na zmiernenie ich vplyvov. Ak sa presťahujete do nového spoločenstva, podporné skupiny, môžu byť neoceniteľným zdrojom informácií o vyvolať látok, najčastejšie v oblasti.

Ak chcete znížiť vaše astma príznaky, mali by ste sa pokúsiť vyhnúť sa ísť von počas vlhkých ročných obdobiach. Mali by ste sa tiež pokúsiť sa zostať vo vnútri, keď sa ročné obdobia menia. Množstvo peľu v ovzduší zvyšuje s sezóny zmeniť. Peľ je jedným z hlavných impulzov pre astmatické záchvaty a iné príznaky astmy.

Ak nie je správne liečených a podarilo, astma môže byť trest smrti. Uplatnením poznatkov v tomto článku svoj život, budete môcť spravovať svoju kondíciu, pre ľahšie dýchanie a viac aktívny život.