Ako Sa Meria Dlzka Penisu

Camping Poradenstvo, Ktoré By Nemali Byť Prehliadané

Táto krajina je plná množstvom ohromujúci prírodné rezervácie a národné parky, ale každý rok viac ľudí odhlásiť sa rozprávať s prírodou a opt do sterilnej hotely. Je čas vrátiť sa späť do základy a fun-naplnené potreby na kempovanie výlet je len spôsob, ako ísť. Prečítajte si o tipy a rady o tom, ako majú veľký čas v prírode.

Jedným z najdôležitejších častí kempingového zariadenia je váš stan. Stan si kúpite by vyhovovali vašim potrebám a veľkosti vaše potreby na kempovanie strany. Ak máte malé deti, pravdepodobne budete chcieť kúpiť veľký stan, aby mohli spať v rovnakom stan s vami. Ak vaše deti sú staré, kúpiť im ich vlastný stan, takže sa nemusíte poschodová s dospelými.

Skvelé položku vložiť vaše potreby na kempovanie batoh, keď bude v zadnej krajiny je Ziploc vak naplnený na vlasy nepúšťa vlákna. Nie je lepší oheň materiálu ako vlasy nepúšťa vlákna. To bude držať iskra a získať váš oheň ísť rýchlo a efektívne. Vlasy žmolky zaberá takmer žiadny priestor vo vašej pack a je veľmi ľahký.

Vyhľadávať úkryt pred slnko zapadá, keď ste kempovanie. Po noci klesne, pitching stan, umiestnenie palivové drevo a výrobu potravín, môže byť ťažké. To je dôležité najmä pre tých, ktorí nie sú zvyknutí na tmu spojené s prírode. Nedovoľte, aby sa to stalo. Pozrite sa na primerané prístrešie pred tým, ako sa dostane tento tme.

Keď balenia pre vaše potreby na kempovanie výlet, uistite sa, že pack buď pár žabky alebo vody topánky. Tieto príde vhod v okolí kempu. Napríklad, ak si pobyt v kempe, ktorý má kúpeľňové vybavenie a máte v pláne na osprchujte, budete musieť nosiť topánky v sprche chrániť vaše nohy z nohy huba.

Použite samostatné chladičov tovaru podliehajúceho skaze, ľadu a nápoje. Pričom nezáleží na tom, či tovaru podliehajúceho skaze a nápoje ísť do tej istej, uistite sa, že pack vaším ice samostatne. Toto bude udržiavať teplotu dole tak, že budete mať ľadu oveľa dlhšie, než by ste si inak.

Ak cestujete s deťmi, zvážiť pobyt v kempe, ktorý je špeciálne určený pre rodiny s deťmi. Táborníci v týchto oblastiach viete, čo očakávať a nebude mať problém, ak máte výstredné batoľa alebo vaše deti chcete behať, kričať a hrať. Pravdepodobne budete uvoľnenejší ako výsledok a mať lepší čas.

Byť istí, že vaše stan má dostatok priestoru pre oboch sebe a všetkým ostatným, prichádza s vami. Je plnené do stanu môže robiť to takmer nemožné získať bez spánku, a budete určite nechcete sa šliapať na ľudí, ak budete musieť dostať von počas noci.

Nezabudnite pack fotoaparát. Tam sú niektoré spomienky budete chcieť zachytiť na vaše potreby na kempovanie výlet. Priniesli so sebou malý fotoaparát, ktorý sa zmestí do vrecka. Skúste pack niečo trvalé, ktoré by mohli stáť stále klesol alebo sa stávajú trochu mokré. Zvážte použitie jednorazové kamery.

Vankúše sú dobré položka cieľom maximalizovať svoju úroveň pohodlia, zatiaľ čo kempovanie. Uistite sa, že vám prinesie camping vankúše, ktoré nie absorbovať vlhkosť. Pretože absorbujú vlhkosť zo vzduchu, môžu rýchlo plesniam. Vankúše určené pre kempovanie majú povlak na nich, že nie všetky vlhkosti, aby sa vstrebáva.

Kedykoľvek môžete ísť camping, nezabudnite podať prvú pomoc-kit spolu s vami. Od nehody sa môže stať kedykoľvek, prvá pomoc kit je veľmi cenný vlastniť. Uistite sa, že obsahujú aktuálne krémy na uštipnutí hmyzom, slnečné popáleniny a poison ivy, keď uvedenie vášho auta spolu.

Zabránilo vážne počasie, keď bude camping, a dávajte pozor na predpovede. To je hrozné snaží ihrisku stan v daždi, a nie je moc zábavné posedenie v stane počas rainstorm. Je rovnako znepokojujúce blíži a zablatené kempingu a snaží sa robiť víkend von.

Ak sa chystáte kemp s zvieratko, a vziať ich pre ovp návštevy vopred. Informujte vašich veterinárnym lekárom, kde máte v pláne ísť camping. Dostať vaše zvieratko aktualizované na všetkých ich očkovanie a byť istí, že majú ochranu proti kliešte, roztoče, blchy. Nikdy nemôžete byť dosť opatrný, keď príde na bezpečnosť zvieratko.

Takže nabudúce, keď budete mať nejaké dni dovolenky užiť, uistite sa, že dáte klimatizácia a káblovej televízie veľká slečna. Namiesto toho zvoliť, aby si videl prirodzenú krásu sveta okolo nás. Camping nemusí znamenať, nepohodlie, ale to môže znamenať veľa rodinnú zábavu!