Ako Sa Meria Penis

Skvelé Rady Pre Váš Web Design Zručnosti Na Ďalšiu Úroveň

S tým, ako digitálnom svete sa rozvíja ako roky idú do učenia, ako sa dostať do web design je niečo, čo je smart robiť. Ak si myslíte, že web design, je predmet, ktorý chcete dostať do a potom ísť dopredu a prečítajte si tento článok a zistite ako.

Nepoužívajte rámy. Väčšina stránok opustili rámy na vlastnú päsť, ako lepšie alternatívy majú k dispozícii, ale sú ešte lokalít tam, že sú uväznení v roku 1996. Alternatívy pre navigačné rámy obsahovať pevnú pozíciu, navigačné panely, so navigácia vo viacerých oblastiach (napr. v ľavej a dolnej) alebo zjednodušenie štruktúra stránky tak, aby navigačné odkazy sú nikdy ďaleko.

Biely priestor je dôležitou súčasťou web dizajn, tak sa nebojte použiť. Neprehľadná webové stránky s príliš veľa snímok alebo príliš veľa textu, alebo pomocou rušivé pozadie, bude len dráždiť vaše návštevníkov. Biely priestor môže urobiť dôležité prvky vašej stránke viac viditeľné.

Použitie obrázkov múdro. Bitmapové obrázky nemajú tendenciu cestovného dobre pre používanie internetu a niektoré súbory Gif nie dobre pracovať s množstvom farieb. Veľkosť obrazu je rovnako dôležité, ako väčšie obrázky môžu svoje divákov musieť čakať na ich stiahnutie. Vyberte si menšie obrázky, a používať ich šetrne, aby vaše stránky viac zvládnuteľné.

Dizajn prednej strane byť minimálne, ako je to možné. Ľudia sudca základe, že prednej strane. Byť opisný, ale skúste tak urobiť len pár slov.

Zistite, ako použiť farby, ovplyvňovať čitateľov. Každá farba má určitú pocit, že to môže vyvolať. Napríklad, pomocou čierne pozadie alebo obrázkov, ktoré by mohli vyvolať pocity depresie a temnoty. Použitie farieb ako žltá je spojená so šťastím. Mať čas čítať až na psychológia farieb pri určovaní vašej stránky farebnú schému.

Pomôže dizajn stránky, ktoré je ľahké pre ľudí, aby si všetky informácie, uistite sa, že stránky nie sú príliš široké. Ak sú stránky nie príliš široký, potom, že sa zmestí na väčšinu ľudí počítačových obrazoviek. Ak stránka je príliš široký, potom súčasťou vaše cenné informácie môžu byť ponechané mimo stránky.

Vždy by ste si mali dať v snahe, aby vlastné chybové stránky na vaše stránky; táto stránka by mala obsahovať základné sitemap, ktoré odkazy používatelia hlavné sekcie vašej webovej lokality. Tým sa zabezpečí, že ak návštevníci sledovať zlý odkaz, alebo kúzlo vášho URL zle, budú môcť nájsť to, čo hľadajú.

Byť istí, že vaše webové stránky funguje bez “www” prefix. Niektorí ľudia sa to napísať v pred ich vedúci na vaše stránky, ako sila zvyku, a niektorí nemusia. Mali by ste sa uistiť, že zákazníci budú smerovať na vašu web buď ako buď, alebo môžu mať niektoré zmätení ľudia na ruky.

Nepodceňujte hodnotu pomocou obyčajného bieleho pozadia na váš web prítomnosť. Málo návštevníkov mať problém s bielym pozadím, ktoré vyzerá profesionálne, alebo, v najhoršom prípade, neutrálne. Textový obsah je tiež viac jasné, na bielom pozadí. Ak chcete, aby si vaše pozadie dizajn príliš zložité, však, to si pozornosť návštevníkov a odvádzať pozornosť Jednoduché namiesto komplex je vždy lepšie, ak pozadí sú dotknuté.

Ak sa chcete uistiť, že vaše webové stránky funguje tak, ako ste navrhovanie to, vyskúšať niektorý z prehliadačov ako Internet Explorer. Pri testovaní webových stránok, ako ste ísť spolu stavebné to, môžete rýchlo opraviť všetky problémy, ktoré sa môžu zobraziť až raz budete žiť. Ak vaše webové stránky vojde chcete, aby vaši návštevníci budú môcť vidieť všetko pracuje správne.

Skúste uistite sa, že nejakú hudbu alebo obrázky, ktoré ste prepojenie je umiestnený na vlastný webový server. Nie hotlink na iných webových stránkach obrázky. To môže byť považované za pásma krádeže a to by sa mohlo dať si porušenie autorských práv, príliš. Nie je to stojí za to riziko.

Ak ste vždy sami použiť predmet, ako je web design, potom by ste mali mať žiadny problém uspieť, brať do úvahy. Niektoré z informácií, ktoré ste sa naučil môže zdať trochu mätúce, ale teraz majte na pamäti, že ako si prísť spolu s web design by ste mali začať cítiť trochu menej zmätené a trochu istejšie tak byť vždy na pozore nové informácie, ktoré chcete pridať do vášho arzenálu.