Ako Si Odmerat Penis

Rodičovstvo Je Cesty: Tipy, Ktoré Vám Pomôžu Vychutnať Si Ho!

Každý rok mnoho ľudí, porodiť deti na celom svete. Niektoré z nich mali rodičovstvo skúsenosti pred, zatiaľ čo iné sú nové rodičia, ktorých dieťa prvýkrát a potrebujem návod. Ak ste nový rodič potrebuje usmernenie, rodičovstvo tipy v nasledujúcom článku by vám mali pomôcť.

Ste frustrovaní chaotický herňa deň čo deň? Aby čistenie hru a požiadajte deti, aby sa pripojili. Spievať pieseň alebo tanec okolo, ako si vyčistiť. Výzvou každého vyzdvihnúť aspoň päť hračky. Robí to bude motivovať deti pomôcť a urobiť čistenie trochu viac zábavy pre všetkých.

Uistite sa, že máte vhodné prvá pomoc kit vo vašej domácnosti. Deti trpia rôzne zranenia a chcete uistite sa, že ste pre nich pripravené. Vo vašom prvá pomoc kit, nezabudnite uviesť, kapela aids, peroxid vodíka, alkohol, vata, bacitracin masť, a calamine mlieko.

Aby pre svoje deti, že sú v rámci obmedzení jazdiť v aute bez autosedačky byť v bezpečí, musíte si kúpiť im sear a dodržiavajte všetky pokyny na zaistenie môžete cestovať bezpečne s veľmi drahocenný náklad. Ich veľa dôveryhodných značiek, ktoré rýchle vyhľadávanie na internete, mohol by viesť vám!

Veľký rodičovstvo tip je, že nebude skúste a položiť viny na vaše dieťa po celú dobu. Ak ste sa vždy snažia, aby vaše dieťa cítiť vinu za niečo, čo urobili alebo neurobili, vaše dieťa sa bude vyvíjať komplexná a bude veľmi vadí vám za to.

Jedným z najdôležitejších tipov pre všetkých rodičov na pamäti, je trpezlivosť. Deti sú veľmi nelogické v závislosti na fáze vývoja, a to môže byť naozaj ťažké pre mnohých rodičov zaoberať. Niekedy, budú mať zlosť, bez skutočného dôvodu, a budete musieť nájsť spôsob, ako sa len jazda na to.

Ak ste rodič existuje mnoho krát, keď vaše deti budú skúste si veľmi posledného nervu. Je dôležité vedieť, kedy držať späť vašej bitky. Mali by ste sa vyhnúť trestu počas chvíľach hnevu, pretože to je v týchto okamihoch, keď ste s najväčšou pravdepodobnosťou povedať, niečo, kvôli hnevu a nie preto, že pomáhate vaše dieťa.

Nikdy kričať na svoje deti. Najlepšie je rozprávať sa s kľudným hlasom, bez ohľadu na to, ako zlé nie sú. Viac naštvaná dostanete, tým viac naštvaná, že dostanete a všetko bude spiral out of control sa veľmi rýchlo. Udržať váš pokojný, rovnako ako je to možné.

Použite váš inteligentný telefón pre pobavenie vášho dieťaťa. Môžete prevziať rôzne aplikácie a hry, ktoré opustí vaše dieťa mesmerized. To je obzvlášť užitočné, ak potrebujete na dokončenie upratovania alebo večeru pre svoju rodinu. Nechať svoje dieťa hrať sa s telefónom, mali by ste pekný úsek nerušeného času k dosiahnutiu vašich cieľov.

Program niektoré cool zvonenie do vášho mobilného telefónu. Ak nájdete rôzne tóny zvonenia, že chytiť svojho dieťaťa pozornosť, možno zistíte, že môžete použiť tieto tóny zvonenia, aby si vaše dieťa upokojiť počas prestávky nadol. To sa chytiť ich pozornosť, a aby im zabudnúť na nosenie oni hádzali.

Ak vaše dieťa je nešťastný z počiatočných, mohli by ste sa pokúsiť dať uhorky, mrkvy alebo aj kyslé pickles do oka teether. Zatiaľ čo plastové alebo gumené teethers sú účinné, ponúka vášmu dieťaťu počiatočných pomoc s chuť bude podporovať mu, alebo jej, aby si gnawing. Ako sa to robí, on sa bude cítiť lepšie o svoje zuby.

Ako už bolo uvedené v predchádzajúcom článku, mnoho ľudí po celom svete majú deti každý rok. Niektoré z nich majú skúsenosti, ako rodičia, zatiaľ čo iné sú nové rodičov, ktorí potrebujú usmernenie. Na rodičovstvo tipy v článku hore, mala by vám pomôcť, ak ste nový alebo aj starý rodič, ktorý potrebujú vedenie.