Ako Si Zvacsit Penis

Praktické Rady Pre prácu s Vašou Príznaky Astmy,

Astma je ťažká podmienka, aby sa žiť. Znižuje vaša schopnosť pre bežné činnosti, ako je prijímanie jednoduchá prechádzka. Astma sa nedá, a môže byť ťažké kontrolovať. Tam sú, však, mnoho stratégií k dispozícii pre tých, ktorí trpia cukrovkou.

Dobrý tip, ktorý vám môže pomôcť, ak vaše dieťa má astmu, je urobiť všetko, čo môžete, na vzdelávanie svojho dieťaťa o astmu. Malé deti nemajú predstavu, čo je astma je alebo ako to ovplyvňuje ich, tak je to vaša práca, aby ich informovať a pomôcť im pracovať cez to.

Skvelý tip, ktorý môže pomôcť vášmu dieťaťu vyrovnať s astmou je informovať čo najviac ľudí, ako je to možné o vaše dieťa stave. Informujte svojho učiteľa, opatrovateľky, a každý iný, ktorý má zodpovednosť starať sa o vaše dieťa. Oni pochopili vaše dieťa potrebuje a budú si môcť pomôcť.

Existujú dva typy astmy lieky, ktoré sa používajú ľudia v ich bude hon na oslobodenie od ich stavu. Jeden je dlhodobý manažment lieky a ostatné je na ovládanie astma útoku. Môže váš lekár odporučiť jednu alebo kombináciu oboch z nich.

Keď trpí na astmu, tam sú vitamíny, ktoré môžu pomôcť, vrátane E a C. Tieto jednotlivé vitamíny sú pravdepodobne lepšie svoju funkciu pľúc a pomôže spravovať vaše príznaky astmy. Mnohé potraviny majú tieto vitamíny v hojnosti, ale môžete použiť aj doplnkové pilulku. Vitamíny pomáhajú posilniť imunitný systém, ktorý vám pomôže zostať zdravý a menej chorý, čo znamená, že budete mať menej astmatických záchvatov.

Astma sa môže pohybovať v rozmedzí od malých zlosti na all-out, život ohrozujúci stav. Ak chcete zabrániť astmatických záchvatov, zachovať umiernenosť v mysli, najmä keď sa angažujú v outdoorové aktivity v teplom počasí. Horúci a vlhký vzduch môže urobiť dýchanie ťažké pre každého, ale pre niekoho s Astmou, to môže byť smrtiace. Ak máte na prácu vonku, vyskúšať a vybrať si tak chcete urobiť skoro ráno, alebo neskoro v deň a vyhnúť mid-deň slnka a tepla.

Udržať prachu a iných častíc zo vzduchu vo vašej domácnosti. To bude nielen znížiť akútnych astmatických záchvatov, ale tiež pomôcť dýchať ľahšie. Okrem prachu pravidelne, môžete si tiež kúpiť vzduchový filter, ktorý neustále nasáva častice prachu zo vzduchu.

Aby sa predišlo alebo spravovať astma, zvážte začatí jogy. Ale uistite sa, že prax pri štúdiu, ktorá nie je len zameranie na asano cvičenia, ale učí aj to, čo hovoria pranayama, ktoré je kontrolované dýchanie. Keď môžete ovládať svoj dych na chvíľu, zistíte, že hlboké, jasné, dýchanie sa stáva obvyklý pre telo a vážne zabraňuje astmatických záchvatov.

Sprcha alebo kúpať sa každý večer pred spaním, aby sa odstránili všetky alergény, ktoré môžu vyvolať astma útoku. Spanie s alergénmi na kožu alebo vlasy môžu nielen spôsobiť útok, ale môže, aby ste sa ešte viac citlivé na špecifické spustí v priebehu času.

Zamerajte sa na svoje dýchanie techniky, ktoré vám pomôžu lepšie spravovať svoju astmu. Môžete nájsť sami dýchanie rýchlo, ale shallowly, pretože sa vám zdá, že nemôžete získať dostatok vzduchu do pľúc. Zamerať sa na zhlboka dýchala z vašej bránice maximalizovať množstvo kyslíka ste príjem a znížiť náhle zápal astma útoku.

Majte svoje rodiny zapája do vašej liečby a starostlivosti zabezpečiť, že oni pochopili, ako je vaša choroba ovplyvňuje váš život. Keď máte podporu od svojej rodiny, robiť zmeny, ktoré v prospech vás sú oveľa jednoduchšie. Podobne, s pomocou svojej rodiny, liečby a kroky, ktoré musíte mať, aby sa zabránilo astmatických záchvatov, bude oveľa jednoduchšia.

Ak cestujete s astmatické člena rodiny, uistite sa, že prinesie aj svoje vlastné vankúš. Ak sú obzvlášť citlivé, môžu chcieť, aby spolu vlastné posteľné prádlo. Väčšina hotel posteľná bielizeň, najmä vankúše, je náchylný na prach, roztoče a iné alergény, alebo môžu použiť pracie prostriedky, ktoré chcete vypnúť vaše príznaky.

Ak ste sa stretávajú s astmou, by ste mali pokryť svoje matrace a vankúše s plastovými krytmi. Matrace a vankúše môžu pasce v mnohých spúšťače astmy útoky, ako je prach a nečistoty. Mali by ste sa pokúsiť, aby si umyte posteľná bielizeň raz za týždeň v horúcej vode na odstránenie vybudovať na astmu spúšťa.

Byť si vedomí kvality ovzdušia podmienky a pobyt v interiéri, ak je to potrebné. Kvalita ovzdušia správy sú veľmi užitočné, ak máte astmu, a zostať vnútri v určitých dňoch môže pomôcť zabrániť útoku. Buďte zvlášť opatrný na vlhké dni, keď peľ počítať, je vysoká, a počas meniacich sa ročných období.

Uistite sa, že kryt vaše matrace a vankúše, ak trpíte príznaky alergie a astmy. Tieto kryty by mali byť plastové tie, ktoré sú špeciálne vyrobené na bloku alergény. To je tiež dobrá prax umývať posteľné prádlo v horúcej vode aspoň raz každý týždeň zabiť všetky roztoče, ktoré môžu dráždiť vaše alergie.

Astma je vážna, niekedy aj oslabujúci, choroba. Samozrejme to nie je niečo, čo scoff. Prijať všetky vhodné opatrenia na zníženie a prevenciu, príznaky, a vyhľadať odbornú pomoc, keď si myslíte, že príznaky sú vymkla kontrole. Uistite sa, používať informácie z tohto článku, ktoré vám pomôžu, aby vaše príznaky lepšie, a aby sa zabránilo astmy z funkcie veliteľa svojho života.