Ako Si Zvacsit Prirodzenie

Kreditná Karta Tipy Na príslušné Spotrebiteľské

V tejto “spotrebiteľ pozor” sveta, že sme všetci žiť, žiadny zvuk finančné poradenstvo môžete získať je užitočné. Najmä, keď ide o používanie kreditných kariet. Nasledujúci článok vám ponúkne, že zvuk rady, pomocou kreditnej karty múdro, a vyhnúť sa nákladným chybám, ktoré budete platiť za dlhý čas prísť!

Uistite sa, že si môže dovoliť všetko, čo môžete zakúpiť pomocou kreditnej karty. Pred zakúpením akéhokoľvek drahé položky, zvážte, ako dlho to bude trvať, aby ste uhradiť ju v plnej výške.

Veľa kariet dať veľké bonusy, jednoducho pre prihlásenie. Je dôležité, aby sa úplne pochopiť konkrétne podmienky stanovené prostredníctvom kreditnej karty, pretože budete musí rešpektovať ich pokyny, aby získali nárok na bonus. Často, musíte stráviť určitú čiastku v rámci určitého časového obdobia; premýšľať o tom, či alebo nie si môžete robiť, čo podmienok vyžadujú pred nastúpením nadšení ponukou.

Ak máte viacero kariet, ktoré majú zostatok na nich, by ste sa mali vyhýbať sa dostať nové karty. Dokonca, ak ste zaplatili všetko späť na čas, nie je žiadny dôvod pre to, aby ste mať šancu dostať ďalšiu kartu a vaša finančná situácia viac napätý, ako to už je.

Kreditné karty by mali vždy byť pod určitej výšky. Tento celkom závisí od výšky príjmu vaša rodina má, ale väčšina expertov súhlasí s tým, že by ste nemali používať viac ako desať percent z vašej karty spolu kedykoľvek. To pomáha poistiť nemusíte dostať nad hlavu.

Uistite sa, ste úplne pochopiť podmienky kreditnú kartu, ako sa zaregistrujete na to. Poplatky, časového plánu platieb, úroková sadzba, alebo iné špecifiká môže byť horšie, než ste si pôvodne myslel. Uistite sa, že čítať každé slovo z vašej kreditnej karty politiky.

Ak máte účet kreditnej karty a nechcú ho možné vypnúť, uistite sa, že používate. Úverové spoločnosti sú závierkové účty kreditných kariet pre non-použitie na zvyšujúcou sa rýchlosťou. Je to preto, že zobrazenie týchto účtov sa, že chýba v zisku, a preto nie je stojí za to udržať. Ak nechcete, aby sa vaše konto bude zrušené, použite ju na malé nákupy, najmenej raz za tri mesiace.

Sledovať podmienky a podmienky týkajúce sa vášho účty kreditných kariet opatrne. Menia sa podmienky veľmi často, takže budete musieť udržiavať úzke očné na nich. Častokrát sú veci, ktoré bude mať vplyv na vás najviac, sú napísané v právny jazyk, ktorý môže byť ťažké preložiť. Vážiť všetky informácie a výskum, čo to pre vás znamená. Kurz úpravy alebo nové poplatky sa môžu naozaj mať vplyv na vaše konto.

Len aby kreditnej karty poštou, ak máte poštovú schránku, ktorá zámky. Je známou skutočnosťou, že zločinci budú cieľové poštové schránky, ktoré nie sú zamknuté ukradnúť kreditné karty.

Uistite sa, že vybrať vhodný kreditnej karty na základe vašich potrieb, určiť, čo by ste chceli použiť vašu kreditnú kartu odmeny. Mnoho kreditné karty ponúkajú rôzne odmeny programy, napríklad tých, ktoré poskytujú zľavy na cestovanie, potraviny, plyn alebo elektroniky takže vybrať kartu, ktorá vám najviac vyhovuje!

Zvážte nevyžiadané úverové karty ponúka veľmi starostlivo pred nimi súhlasíte. Ak je ponuka, ktorá príde k vám dobre vyzerá, prečítajte si všetky jemné tlače uistite sa, že ste pochopiť, časový limit pre všetky úvodné ponúka na úrokové sadzby. Tiež, byť si vedomí poplatky, ktoré sú potrebné pre prenos zostatku na účte.

Dúfajme, že vyššie uvedený článok vám dal informácie, ktoré sú potrebné, aby sa zabránilo dostať do problémov s vašej kreditnej karty! To môže byť tak jednoduché, aby naše financie sklzu od nás preč, a potom sme sa tvári vážne dôsledky. Udržať poradiť, aby ste si prečítali tu v mysli, keď pôjdeš nabudúce nabiť!