Ako Si Zvecit Penis

Nové A ojazdené Auto Kupovať: Tipy A Triky

Počas jazdy môže byť veľmi príjemný zážitok, nakupovanie na nové alebo ojazdené auto nie je vždy tak veľa zábavy. Našťastie existujú spôsoby, ako vykonať zážitok menej frustrujúce. Len držať nasledujúcich rád, v mysli nabudúce, že ste na trhu pre nové vozidlo.

Vždy priniesť mechanik spolu pri kúpe nového vozidla. Predajcovia áut sú notoricky známe pre predaj citróny a nechcete, aby sa ich ďalšiu obeť. Ak sa nemôžete dostať mechanik pozrieť na autá s vami, aspoň sa uistite, že ste si ho pozrieť na vaše konečné rozhodnutie, ako si ju kúpite.

Nerobia chybu, so zameraním len na mesačnú čiastku platby, keď ste v aute nakupovanie. To môže spôsobiť, aby si mohli kúpiť drahšie auto, než si môže naozaj dovoliť. Je potrebné sa zamerať na celkové náklady na samotné vozidlo a či to je dobré riešenie.

Nikdy nenechávajte v aute s predajcu cez noc. Mnoho predajcov vám ponúka možnosť mať auto, že uvažujete domov, aby sa test drive to dlhšie. Aj keď to je určite lákavá, je to v podstate znamená, že daná príležitosť držať auto vlastníte rukojemníkov. To sťažuje na chôdze od zlé riešenie, a to nie je vaša výhoda.

Nedovoľte nikomu, aby vás zastrašiť vás do nákupu že nemusí byť to pravé pre vás. Nepatria na linky, ako “To bude preč, ak sa pokúsite kúpiť neskôr.” Tieto typy výkazov sú zvyčajne vyrobené ovplyvniť vás do nákupu hneď.

Byť flexibilný. Zároveň by ste mali hlavu do automobilov s dobrou myšlienkou, čo hľadáte, to môže platiť mať malý manévrovací priestor. Snažte sa mať niekoľko robí alebo modelov, ktoré svojich potrieb, a môžete si vybrať najlepšie riešenie, keď sa dozviete, čo je k dispozícii na váš konkrétny predajca

Auto predajcovia majú kvóty na splnenie. Ak idete autom nakupovanie na konci mesiaca, budete schopní získať nejaké zaujímavé ponuky. Predavači, ktorí nie sú splnené ich kvóta sa bude chcieť robiť ešte jeden predaj. To umožňuje vám trochu viac manévrovací priestor vo vašom rokovania o cenách.

Pred odchodom auto nakupovať, vyčistite všetky osobné veci zo svojho auta. Robí to jedna vec, ktorú vám ušetrí značné množstvo času na predajcu. To bude tiež potrebné zabezpečiť, aby sa nemusíte nechať za dôležité dokumenty, ako sú poistenie papiere. Nie je nič horšie, ako dostať domov, a uvedomil si, že ste vynechali niečo v aute stačí obchoduje.

Chystáte sa na automobile zobraziť niekedy pomôže určiť, aký typ vozidla, je pre vás to pravé. Všetci sa rôznych značiek a modelov spoločne v jednej budove. Môžete hovoriť s odborníkmi na ruky ako dobre. Po navštívení auto show, mali by ste mať predstavu o tom, aké auto si chcete.

Pri obchodovaní v aute, trvať niekoľko predajcov a požiadajte ich, každý to, čo ponúkali vám za to. Môžete sa prekvapiť, o rozdiel medzi cenami ponúkaných v každej dávke. Na konci, porovnať ceny auta túžite s ponukou nájsť najlepšie, veľa pre vaše potreby.

Ak hľadáte kúpiť ojazdené auto, je nanajvýš dôležité, aby ste si kópiu vozidiel údržba a oprava histórie. Umožní vám vidieť to, čo bolo vykonané na vozidle, a ak bolo v žiadnych vážnych nehôd.

Nie odkladať kúpu nového auta alebo vaša rodina už dlhšie. S pravým poradenstvo, spracovanie, nákup vozidla môže byť príjemný jeden. Stačí spomenúť poradenstvo máte, stačí si prečítať, a netrvalo dlho, dostanete sa von na otvorenej ceste a znova.