Ako Si Zvecsit Penis

Astma Tipov, Ktoré Môžu Zmeniť Váš Život!

Astmatických záchvatov sú strašidelné a museli žiť život s astmou je hádka. Je to úplne možné, aby si plný, zdravý životný štýl, aj keď, ako dlho, ako ste pochopili, ako liečiť astmu. Prečítajte si zvyšok tohto článku astma tipy a rady.

Skvelý tip, ktorý vám môže pomôcť dostať sa cez astma útok je pokúsiť pitnej niekoľko šálok kávy. Káva môže pomôcť, keď ste s astmou útok, pretože kofeín otvára dýchacie cesty. S vaše dýchacie cesty otvorené, budete môcť dýchať oveľa lepšie.

Nefajčite okolo dieťaťa s astmou. Pasívne fajčenie je niečo, čo môže viesť k závažnej astmy. Tiež je potrebné sa uistiť, že vaše dieťa nie je okolo tých, ktorí sa rozhodnú dymu.

Ak máte astmu, ktoré potrebujete, aby sa zabránilo akémukoľvek druhu tabakového dymu. Vyhnite sa fajčiť úplne. Vdychovanie chemikálií ládina výpary a dokonca aj výpary z cigariet môže byť veľmi škodlivé. Môže to spôsobiť astmu útoku, a nie je možné, aby ju pod kontrolu. Ak sa ocitnete v situácii, kde ste okolo fajčiarov, odstrániť sami, ako rýchlo, ako je to možné.

Pri rokovaní s astmou, mali by ste obmedziť kontakt so zvieratami. Veľa ľudí, ktorí majú astmu tiež máte alergiu na zvieratá. Dokonca aj vtedy, ak nemáte alergiu na zvieratá, domáce zvieratá môžu vykonávať spúšť látok, ako špina, v ich srsti. Tieto látky by mohli spôsobiť útoku bez toho, aby ste byť alergický na zvieratá.

Používať prírodné prostriedky pre astmu. Zatiaľ čo lekárom predpísané lieky, môže byť potrebné, aby sa zabránilo smrtiace útoky, zdravá strava vám pomôže zlepšiť každodenný život. Beta karotén je podporovať zdravé sliznice v ústach a nose, ktoré pomáhajú znížiť šance na vážne astmatických záchvatov.

Astma u pacientov bez zdravotného poistenia môžu získať pomoc otázkou, sociálny pracovník a získanie prístupu k programom so zdrojmi, astma pacienti potrebujú. Sociálni pracovníci sú často schopní nájsť nemocnice alebo kliniky, ktoré môžu poskytovať zadarmo alebo za nízku cenu možností, aby sa ubezpečil, môžete vyplniť vaše lieky receptov.

Pre astmy u pacientov, ktorí sú zakúpenie nového nábytku, skúste uistite sa, že budete udržiavať vaše okná otvorené na niekoľko dní, keď sa dostanete na váš nábytok tak, aby mohol vzduch von. Mnoho ľudí, ktorí trpia astmou zistíte, že vonia novým nábytkom, aby ich príznaky astmy, oveľa horšie.

Ak máte astmu problémy, odvlhčovač je výhodné kúpiť. Zníženie vlhkosti sa tiež znížiť množstvo prachu, roztočov v domácnosti. To znižuje možnosť vzplanutia astmy. Odvlhčovače vzduchu spôsobiť vzduchu vo vašej domácnosti, aby sa stal suché, čo znamená menej vlhkosť.

Nikdy ponáhľať do hard-core cvičenie program! Overworking vaše pľúca s intenzívne cvičenie je spoločný spúšť pre astmatické záchvaty. Tým, že pomaly začína vaše cvičenie a budovanie na intenzívnejšie úrovni, môžete ľahšie sa zabránilo hroziace útoky. To vám tiež jednoduchšie čas, ak útok sa vyskytujú, ako dostať kontrolovať svoje dýchanie sa stane rýchlejšie, ak ste sami vyvinúť menej.

Unscented výrobky sú najbezpečnejšia voľba pre tých, ktorí trpia astmou. Produkty, ktoré obsahujú vôňa, ako parfumy, kolínske vody, alebo osviežovače vzduchu, vyplniť vzduchu s dráždivé látky, ktoré môžu vyvolať astma útoku. Novo nainštalované koberec alebo čerstvé farby v domácnosti, sú obe známe uvoľnení chemických dráždivé látky. Rovnako, ako je to možné, snažte sa, aby váš domov plný čerstvého, čistého vzduchu.

Ak niekto vo vašej domácnosti má astmu, uistite sa, že udržať čistú domu, najmä ich spálni tak, že riziko útoku je znížená. Potraviny by mali byť konzumované v kuchyni priestor a všetko, čo urobíte, prosím, nenechajte dymu. Snažte sa používať bieliace prostriedky alebo iné dráždivé látky, vo vnútri, a vždy dôkladne zmeniť vzduch vo vašom dome po čistení.

Ak vaše dieťa, alebo trpíte astmou, mali by ste dostať ročné chrípka výstrel. Nechať očkovať každý chrípkovej sezóny, aby sa zabránilo vysoký počet infekcií.

Ak trpíte astmou, to je najlepšie, aby sa zabránilo vankúše plné peria. Vankúš perie sily pľúc pracovať ťažšie a môže zhoršiť astmu problémy. Tiež, uistite sa, že váš iné posteľná bielizeň je vyrobená s hypoalergénne materiálov.

Mali by ste vedieť, ako žiť s astmou ak ste trpia. Keď sa vám nájsť spôsoby, ako liečiť astmu, môže to byť menej problematické. Našťastie, tento článok sa bude poskytovať vám s rozhodujúce poradenstvo pri riešení vášho astmy, takže môžete žiť ideálny život.