Ako Si Zvecsit Pennis Bez Tabletiek

Riadenie času Tipy A Triky Pre Zaneprázdnených Ľudí,

Nemá svoj deň zdať ako non-stop, chaotické rush, že opustí vás opýtať, či ste dostali všetko dokonané? Tam nikdy sa zdá byť dosť čas; ak je však môžete riadiť svoj čas dobre, môžete mať úspešný deň. Tento článok obsahuje informácie, ktoré potrebujete, ak chcete získať váš čas na trati a priniesť úspech vášho deň.

Kúpiť malý notebook alebo kalendára, ktorý môžete použiť na sledovanie plány a myšlienky. Ak si zapisovať všetky úlohy, ktoré máte dokončiť v deň, získate lepšiu znalosť, kde svojho času bola strávil. To by mohlo pomôcť vytvoriť plán pre každý deň a riadiť svoj čas úspešne.

Keď robíte sami plán, plán v časoch prerušení. Ak máte určité úlohy, ktoré je potrebné vykonať chrbtom k sebe, dávať pozor na množstvo prevádzku, alebo neočakávané rozptýlenie, ktoré môžu pop-up. Trochu plánovanie môže ísť dlhú cestu v time management.

Ak chcete maximalizovať svoj čas, začať svoj deň tým, 30 minút naplánovať celý deň. Tento čas budete mať naplánovať si svoje deň vám ušetrí veľa času v dlhodobom horizonte. Tým, že vaša dni naplánované, budete mať plán, sledovať a bude sa zabránilo plytvaniu času zbytočnými úlohy.

Snažte sa vyhnúť odpovedi telefón alebo e-maily len preto, že prsteň alebo zobraziť. Ak môžete, skúste vypnúť alebo odpojenie okamžitých správ. Nemusíte okamžite dať ľuďom pozornosť, ak to nie je nevyhnutné okamžité reakcie človeka aspektom vášho podnikania. Mali by ste sa pokúsiť plánovanie času pre vrátenie hovory a príjem e-mailov.

Verte tomu alebo nie, jednou z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť, je riadiť svoj čas, je vziať si na čas. Podľa rúti cez dôležité úlohy, ktorú môže robiť chyby, ktoré nútia vás, aby ste začať odznova. Váš čas prvýkrát okolo zabezpečuje prácu správnu cestu.

Nechcem zavrhnúť jednoduchosť jednoduché vrecko veľkosti plánovač s stránky pre vás písať v schôdzky, narodeniny, zoznamy a iné dôležité veci. Ľudia majú tendenciu príliš spoliehať na elektrických zariadeniach, aby im pomohol riadiť ich životy, ale papier a pero môže často byť najúčinnejší spôsob, ako organizovať svoje myšlienky.

Ak ste neustále v viazať na čas, začať rezanie ľudí mimo. Ak ich necháte, vaši susedia, spolupracovníci a ostatní budú jesť viac času mimo hodiny, než si môžete dovoliť. Naučte sa povedať “nie”, alebo slušne ospravedlniť sami z diskusie a ďalšie zbytočné situáciách tak, že sa môžete venovať kvalitný čas na svoje vlastné priority.

Denník môže pomôcť získať lepšiu priľnavosť na riadenie času. Pre tri až štyri dni, napíšte to, čo robíte a čas, ktorý potrebujete. Po niekoľkých dňoch, skontrolujte denník a môžete ľahko lokalite pinpoint oblasti, ktoré potrebujú zlepšenie na čas.

Majte svoj denný plánovač s vami po všetky časy. Nezáleží na tom, či budete mať jeden v tlači alebo ak ju používate na vašom mobilnom zariadení. Keď budete mať kalendár dostupný na všetkých časoch, ste sa vyhli čas konflikty, keď urobíte stretnutia. To vám pomôže lepšie organizované.

Usporiadať domov organizovať svoj čas. Ak ste len stráviť pár minút každý čas hľadali niečo, a to robíte každý deň, môžete stratiť hodín cez týždeň! Majú všetko, čo môžete potrebovať používať každodenné dobre organizovaná a byť istí, že vždy tam, kde by to malo byť. Že vám ušetrí veľa peňazí a ušetriť veľa starostí.

Uistite sa, že dostanete viac pochôdzky vykonaná na rovnakú cestu. Ak sa chystáte do obchodu, ísť na poštu, príliš. Aj keď sa vyzdvihnúť deti, zastavte sa v niektorých obchodoch na ceste domov.

Rozdeľte si zoznam úloh na štyri kvadranty. Vaše vertikálne stĺpce by mal byť označený ako DÔLEŽITÉ a NEDÔLEŽITÉ. Pozrite sa na horizontálne riadky a označiť ich nie je nevyhnutné a naliehavé. Kvadrant, že nie je dôležité, a najmenej naliehavé by sa nikdy nemal dostať viac ako 10% svojho času záväzku. Kvadrant označené naliehavé a dôležité by mali získať čo najviac času. Uistite sa, že necháte nejaký čas na iné veci, ktoré prísť.

Môžete vidieť, ako môže čas podarilo lepší efekt? Nemusíte spustiť cez svoj deň chaotically už. Pomocou tipov a nápadov, tu, môžete ľahko spravovať deň bez toho aby ste pocit, vrátiť späť. Aby čo najviac z toho, čo ste sa naučili tu a dostať späť na úspešné skladby.