Ako Si Zvecsit Pennis

Veľký Čas Upozornenia Pred Rezervujte si Svoj Kozmetická Chirurgia

Zvažujete plastickú operáciu? Ak áno, mohli by ste sa cítiť trochu ohromený všetky možnosti, fakty a informácie. Plastická chirurgia je lekársky zákrok, že mnohí zase, keď sa, že nádej na zlepšenie vnímané chyba. Pri posudzovaní postupu, je užitočné byť vzdelaný spotrebiteľ. Opýtajte sa veľa otázok. Tento článok vám, ako začať na ceste k pochopeniu plastickej chirurgie. Klásť správne otázky svojho odborného lekára.

Uistite sa, že ste pochopili, čo presne druh rekonvalescencie vám bude po vašom postup. Mnohí ľudia veria, že môžu skákať priamo späť do práce. Hoci to platí pre drobné chirurgické zákroky, nie je možné mať veľký konania bez čas na regeneráciu. Hovoriť, čo sa s zdravotník vopred.

Pamätajte si, že budete musieť prísť o prácu dní po získate kozmetickú chirurgiu. Z tohto dôvodu je rozumné dať nejaké peniaze na boku. Budete sa lepšie pripravil tento spôsob, ako sa vyrovnať s akoukoľvek post-op náklady. Toto pomôže zabrániť stresu a udržať si zamerané na úspešne zotavuje z vašej operácii.

Uistite sa, že ste do vášho výskumu o všetkých chirurg, ktorej uvažujete. Pozrite sa na miesto, kam chodili do školy a skúmať, či boli prijaté žiadne ocenenie, alebo boli disciplinovaní v žiadnom prípade. To je možné urobiť kvalifikované rozhodnutie o tom, ktoré chirurg použiť, ak budete mať tieto faktory do úvahy.

Pred prechádza kozmetická chirurgia, uistite sa, že váš lekár je vlastne chirurg. Chcete doska-certifikované chirurg pracuje na vás, nie klinického lekára. Zistíte, ak lekár má rada certifikácie. Pozrite sa s licenčný orgán, uistite sa, že lekár je licencované. Radšej mať istotu, než prepáčte!

Pri pohľade na akýkoľvek typ operácie, mali by ste byť vždy pripravený na problémy. Ešte viac to platí s plastickej chirurgie, ako aj vy máte možnosť botched prácu. Toto nie je určené na strašenie ťa, len ako pripomienka na číslom back-up chirurg na ruky.

Prejdite do svojho štátu, Úrad Poistenie Nariadenia webovej stránke, a vyhľadať chirurga meno. Budete mať prístup k záznamom na malpractices, a sťažností. Tiež informácie o poistenie, a váš lekár má aktivovanú. Ak táto informácia nie je zápas, čo váš lekár vám povedal, mali by ste prejsť na.

Vždy sa pýtať za činnosť prevádzkarne povolení a poverenia pred zvolením, že vaša chirurgia sa vykonáva tam. Viete, že potrebujete zistiť poverenia lekárovi môžete použiť, ale je tiež dôležité zistiť, poverenia nemocnici sám, príliš. Čo potrebujete vedieť, ak ich záznam je seriózne a ako usilovne sa majú riešiť problémy, ktoré vzniknú.

Dozvedieť sa o riziká vašej kozmetickej chirurgie. Všetky operácie so sebou nesie riziká. Dokonca aj väčšinu rutinných face-lift, môže mať za následok smrť. Keď také extrémne, že výsledky nie sú bežné, je dôležité, aby ste sa dozvedeli o všetky možné riziká. Budete musieť urobiť kvalifikované rozhodnutie. Mať váš lekár alebo chirurg vysvetlenie všetkých rizík v jednoduchom jazyku.

Tento článok má riešiť mnohé otázky, ktoré ľudia majú, ešte pred tým, ako plastická chirurgia rozhodnutie. Zatiaľ, čo to má obsiahnuté niektoré skvelé informácie, je dôležité pochopiť, že to je len začiatok. Nájdite si čas, porozprávajte sa so svojím lekárom. Všetky vaše otázky odpovedal, pred podrobením sa váš postup. To je najbezpečnejší spôsob, ako vidieť, výsledky, ktoré ste získali.