Ako Zmerat Penis

Máte Čo Do Činenia S Kvasinková Infekcia? Pomocou Týchto Tipov

Zatiaľ čo mnoho ľudí verí, že kvasinkové infekcie sú čisto ženský problém, pravdou je, že muži a ženy sú v ohrození. Ako niekto,–muž alebo žena–povie vám, kvasinková infekcia je hrozne nepríjemné a často trápne výskytu. Pre viac informácií o kvasinkové infekcie, pozrite si tieto užitočné tipy a nájsť úľavu.

Skúste obsahujú dostatočné množstvo cesnaku do vašej stravy v priebehu dňa. Cesnak je skvelý antioxidant, ktorý môže pomôcť zahnať kvasiniek v tele. Jednoducho konzumovať cesnak s jedlom alebo použite ju variť, aby si to do svojho jedálnička v deň a noc.

Porozprávajte sa s lekárom. Aj keď je lákavé pokúsiť sa čakať na to, lekár vám správne lieky, a uistite sa, že tam nie je vážnejší problém. Vyhľadajte svojho lekára čo najskôr, ak máte príznaky infekcie kvasiniek, a budete obnoviť rýchlejšie.

Je vhodné, aby sa zabránilo akejkoľvek pohlavný styk počas kvasinkové infekcie, pretože to nie je len bolestivé, ale môže sa šíriť okolo seba. Kvasinkové infekcie môže cestovať medzi partnermi, ale ak musíte, vždy použite kondóm pre ochranu. Toto zabráni akýkoľvek prenos infekcie kvasiniek medzi partnermi.

Jedna z vecí, ktoré by ste nikdy nemali urobiť, je nosenie voňajúce tampon alebo používať parfumované spreje. Tieto obsahujú veľa zbytočných chemikálií, ktoré môžu priniesť infekcie a prinášajú viac baktérie a na koži. Držať s výrobkami, ktoré majú prírodných zložiek, ak chcete, aby sa zabránilo infekciám.

Opakujúce sa vaginálne kvasinkové infekcie môže byť výsledkom príliš veľa stresu. Keďže stres oslabuje váš imunitný systém, sú viac náchylní na všetky infekcie, vrátane kvasinkových infekcií. Skúste znížiť stres vo vašom živote, aby sa získať úľavu z vášho kvasinkových infekcií. Keď ste za nevyhnutné zdôrazniť, skúste relaxačné techniky, aby vám pomôže vyrovnať.

Získať niektoré zavreté oko. Váš imunitný systém môže ísť dlhú cestu v obrane proti kvasinkovým infekciám. Keď stratíte spať, budete v tvrdšie mieste bojovať kvasinková infekcia. Snažte sa udržať si normálny spánok plán, a spať lepšie vyhnúť sa výkonu alebo pitnej kofeínu v blízkosti spaním.

Môžete zabrániť, aby kvasinkových infekcií len jednoduchou zmena vo vašej strave. Štúdie ukázali, že ľudia, ktorí konzumujú jogurty sú menej pravdepodobné, že trpí kvasinková infekcia. Jogurt pomáha budovať a udržiavať zdravé množstvo acidophilus, ktorý zabráni kvasinkové infekcie od kedy sa vyskytujúce v prvom rade.

Častou príčinou infekcie kvasiniek žena je druh kondómu človek nosí pri pohlavnom styku. Kondómy, ktoré majú mazivo môže spôsobiť baktérie, ktoré umožňujú kvasinkové infekcie do formulára. Ak je to váš prípad, skúste použiť kondóm, ktorý nemá spermicidal mazivo.

Antibiotiká môžu, aby to bolo viac pravdepodobné, že budete trpieť kvasinková infekcia. Preto musíte byť obzvlášť opatrní počas tejto doby. Antiobiotics sú známe premeniť vaše prostredí pošvy do jedného, že kvasinky rád rásť. Tejto baktérie je prospešné, a je potrebné na zabránenie škodlivých baktérií a kvasiniek z vymkla z rúk.

Ak ste si kvasinkové infekcie často, pozrite sa na všetko, čo robíte a skúste určiť vinníka. Nie je vždy ľahké nájsť vinníka, okamžite;, aby úprimný posúdenie vášho životného štýlu. Veľa jedincov trpieť sú postihnutý s kvasinkové infekcie vďaka zlej voľby v odevy, sexuálnych partnerov, stravu alebo používať antikoncepčné pilulky.

Život je príliš krátky, aby neustále bitky ťažkosti a ťažkosti, ktoré prichádzajú s kvasinkových infekcií. Našťastie, existuje mnoho spôsobov, ako liečiť a predchádzať im. Užitočné tipy z tohto článku by ponúkli viac prehľad najlepších spôsobov, ako sa vysporiadať s týmto problémom. Dúfajme, že sa čoskoro nájsť úľavu!