Ako Zvecit Penys

Vynikajúce Nápady, ktoré Sa Týkajú Notebooky Potrebujete

Čo viete o notebooky? Ak ste naposledy kúpil jeden bol pred niekoľkými rokmi, potom sa veľa zmenilo od tej doby. Či už hľadáte v obchode, alebo prehliadanie on-line, mohli by ste byť prekvapení, všetky výdobytky, ktoré boli vyrobené. Takže, keď si prečítate túto užitočné rady naučiť sa niečo o notebooky.

Nemusíte nevyhnutne grafický procesor len preto, že máte v pláne hrať hry na vašom notebooku. Väčšina hry sa môžu hrať na stredné rozsah notebooky. Pravdepodobne nemáte naozaj musieť zaplatiť navyše získať určené herné stroj. Odložiť na míňať svoje peniaze.

Možno budete chcieť získať myš USB ak sa vám nepáči, pomocou track pad na vašom notebooku. Notebook vo všeobecnosti nie je chystá prísť s myšou pre vás na použitie. To je dôvod, prečo je to na vás, aby si jeden. Robia ich v menších veľkostiach, ktoré sú bezdrôtové, ak si prajete, aby si tie druhy.

Pri nákupe nového notebooku, spýta sa, či si majú možnosť obchodovania v starom počítači. Mnohí výrobcovia sa budú môcť, a to môže ušetriť niekoľko stoviek dolárov na váš nový notebook kúpiť. Starý notebook je často zrekonštruovaný a navštevovaná, čo znamená menej odpadu ísť do skládky rovnako.

Vedieť, čo operačného systému by ste chceli na vašom novom notebooku. S cieľom znížiť náklady, niektoré výhodné značiek nedávajte Windows na svoje nové notebooky. Viete aký operačný systém bude nainštalovaný na váš notebook, a vedieť, že či je prijateľné pre to, čo máte v pláne používať prenosný počítač.

Ak nemáte plán na prepravu váš nový notebook okolo veľa, zvážte kúpu plnej veľkosti 15 palcový displej. To vám ponúka najlepšie možnosti prezerania, rovnako ako je najviac nákladovo-efektívne, ktorú môžete získať. Sú trošku ťažšie, ako ich menšie náprotivky, ale pre britskú libru, stojí za ich pôžitok.

Aby váš počítač obrazovka čisté a prachu zadarmo, jednoducho opatrne ju utrite mäkkou handričkou alebo tkaniva navlhčiť vodou. Postupujte podľa suchou tkaninou alebo tkanív, aby sa odstránili všetky vlhkosti. Nepoužívajte drsné čistiace prostriedky pre domácnosť, ktoré môžu spôsobiť škodu na jemné povrchu obrazovky.

Zistiť, či nový model notebooku uvažujete o vyjsť. Mnoho krát, najnovší model notebooku je len najdrahšie. Premýšľať nad tým, ako model, ktorý práve vyšiel z sezóny; ušetríte peniaze a ešte notebook, ktorý je celkom nový.

Uistite sa, že každý nový notebook si kúpiť prichádza s spôsob, ako sa vrátiť, ak to nie je správne pracovať. Niekedy, keď si kúpite nový notebook sa bude dať istý čas sa vrátiť, ak máte príjem. Byť veľmi opatrní v tejto otázke tak, že nechcete skončiť s drahý rozbité počítač.

Sa bojíte prenosný počítač ukradnuté? Investovať do sledovacieho softvéru, ako je CyberAngel Bezpečnosť, Absolútna Softvéru je Lojack pre notebooky alebo TheLaptopLock (ktorá je zadarmo). Tieto zvýšiť šance na obnovu notebook od presného určenia polohy sídla, notebook raz sa pripája na Webe.

Repasované notebooky môže byť dobré, ak budete vedieť, kde ich kúpiť. Napríklad, zrekonštruovaný Apple elektronika prísť s rovnaká záruka ako na nové produkty. Uistite sa, že váš zrekonštruovaný počítač sa dodáva s aktualizovaný batérie. Pamätajte si, že môžete dostať rovnaké možnosti na nové počítače.

Po výbere modelu kúpiť, pozrite sa na recenzie na internete. Môže to byť jednoduchý spôsob, ako sa vyhnúť nákupu počítač, ktorý je zaúčtovaný na vyhodiť napájanie alebo majú obrazovky conk sa po roku alebo dvoch. Zistiť viac zdrojov, aby ste videli široké spektrum názorov.

Bez ohľadu na to, čo používate prenosný počítač, budete potrebovať vedieť, čo je dobré. Mať čas zvážiť, čo bolo povedané, aby ste tak, aby ste dobré rozhodnutie. To je dôležité vybrať, a teraz máte právo vedomosti, aby tak urobili.