Andrimax

Preventívna Starostlivosť Je Najlepší Liek Na Astmu, Problémy,

Astma je desivé a potenciálne život ohrozujúci stav, ktorý postihuje približne 17 miliónov Amerických mužov, žien a detí každý rok. Nasledujúce odporúčania svojho lekára, v kombinácii s užitočné a relevantné informácie sú uvedené v tejto výber tipov, môžete boj proti príznaky a vyvoláva astmatické záchvaty.

Mali by ste zostať doma, rovnako ako je to možné, keď je vlhké mimo, alebo keď je veľa peľu vo vzduchu. Vlhkosť vzduchu a peľ bude to pre vás ťažké dýchať. Ak musíte ísť von, môžete nosiť masku cez nos a ústa.

Mali by ste mať svoj domov kontrolované najmenej jeden rok, ak vy alebo vaše dieťa má astmu. Nemusíte byť vedomí toho, že váš dom obsahuje prach alebo plesní v oblastiach, ktoré nie je vidieť. Nájsť profesionálne skontrolujte, či váš dom a vám kompletný prehľad situácie.

Dajte si pozor na niektoré lieky, ako je aspirín a penicilínu ak trpíte astmou. Tieto lieky môžu v skutočnosti zhoršiť vaše príznaky astmy, alebo spustia útoky. Skúste používať suplovanie, ako sú paracetamol, keď máte bolesti hlavy, alebo ste v bolesti, a uistite sa, opýtajte sa svojho lekára, aké lieky sú bezpečnejšie vziať.

Skvelý tip, ktorý vám pomôže spravovať vaše astma je začať používať výživové doplnky. Doplnky, ako sú vitamín C, D, a, B sú všetky nádherné pre prevenciu astmy. Ak nemáte dostatok vitamínov zo stravy by ste mali určite pozrieť do nákupného niektoré z týchto vitamínové doplnky.

Beta 2 protivníci, ktoré môžu byť vdýchnutí sú dlhodobé astmy liekom na kontrolu, ktoré môžu byť konzumované každý deň. Môžu mať aj riziká pre niektorých ľudí rovnako. Ak užívate tieto lieky, teraz sa odporúča sa používať spolu s kortikosteroidmi, ktoré môžu byť pri vdýchnutí.

Ak máte astmu a trpieť vytrvalých útokov spôsobených príznaky alergie, injekčnej medicína môže byť aplikovaná na dlhšiu úľavu. Protilátky medicíny pod názvom Omalizumab môžu byť použité na zmiernenie týchto príznakov spôsobených alergií a môže predpísať váš alergológ.

Dozvedieť čo najviac, ako môžete o živote s podmienkou. Poznanie je sila! Uistite sa, že ste dobre informovaný o príčinách a známych prírodných a predpísané spôsoby, ako ovládať vaše príznaky. Život s astmou môže byť ťažké a spôsobiť, že budete mať nežiaduce stresu vo vašom osobnom živote.

Keď ste balenie na dovolenku a máte astmu, uistite sa, že pack extra záchranu inhalátor. V prípade, že váš inhalátor stratí, ktoré majú zálohovať zabezpečí, že nechcete ísť bez liekov. Tiež, nezabudnite priniesť žiadne tabletky si, aby sa vaša astma.

Ak ste astma pacienta, uistite sa, že ste pitnej vody, ktoré boli filtrované. Nefiltrovanej vody by mohol obsahovať alergény, ktoré by mohli spôsobiť závažné, astma útok alebo obličkového až vaše príznaky. Ak si môžete dovoliť to, možno budete chcieť, aby zvážila len pitnej vody, ktorá má prísť z fľaše.

Byť vedomí toho, ako vaša strava ovplyvňuje vaše astma. Často špecifické potraviny, ako arašidové maslo obsahujú alergény pre každého, kto trpí na astmu. Ak máte určitých potravín (food-based spúšťa, spravovať svoj jedálniček, aby sa zabránilo tieto suroviny a znížiť vaše príznaky astmy a útoky. Ak si vyskúšať nové potraviny, sledovať vaše príznaky a uistiť sa, či nie je príčinou zvýšenej astma problémy.

Navštevovať pravidelné kontroly astmy, dokonca aj vtedy, ak veci, ktoré sa zdajú byť v poriadku. Nemôžete byť istý, keď budete ďalej majú problém s astmou, alebo keď tam môže byť lepšie lieky dostupné využiť pre váš zdravotný stav.

Znížiť množstvo stresu vo svojom živote a zlepšiť vaše schopnosti riadiť vašej astmy. Stres môže vyvolať útoku, tak podniká kroky, aby sa znížiť ovládať stres pomáha s hospodárením stave. Počas stresu sa nedá úplne vyhnúť, čím ju prostredníctvom akcií, ako je časové plány manažmentu môžu znížiť účinok.

Nájsť niektoré relaxačné techniky, ktoré pracujú pre vás vám pomôže, keď si všimnete protiidúcim astma útoku. Možnosti, ako napríklad zhlboka dýchať, obrazy, svalová relaxácia a meditácia vám pomôže upokojiť vaše dýchanie a znižuje stres, pomáha získať kontrolu nad zhoršenie príznakov, najmä tých, spôsobené stres alebo úzkosť.

Ak ste náchylní na útoky počas alergie sezóny, využiť otc lieky alergie. Zatiaľ čo alergie a astmy nie sú rovnaké, majú rovnaké mechanizmy, a mnohí ľudia majú aj sezónne alergie a astmy. Sezónne alergie útok môže zložené účinky astmy.

Odstrániť všetky koberce a ťažké závesy z vášho domova ak je to možné, a vákuové často, ak nie. Koberce a závesy môžu pasce prachu, ktorý je hlavným podnetom na príznaky astmy a útoky. Tieto oblasti môžu aj plemeno roztoče, ktoré sú vo všeobecnosti ešte horšie pre ľudí trpiacich astmou.

Ak máte astmu, je dôležité, aby sa zabránilo alergény. Tieto dráždivé látky môžu vyvolať útok a spôsobiť kašeľ, dýchavičnosť a dýchavičnosť. Čo by ste mali drž sa tabakového dymu, peľu, prachu, plesní a zvieracie alergény. Niektorí ľudia sú tiež citlivé na chlad vzduchu alebo overexerting seba.

Žiť a zvládať príznaky astmy, váš lekár môže rozhodnúť napísať, môžete predpis pre medikovaných inhalátory a ústne riešenia. Ako súčasť vašej liečby môžete vykonať ďalšie kroky sami pomocou poradenstvo a informácie, ktoré máte, stačí si prečítať o boji proti astme.