Andropauza

Jednoduché Kroky, ktoré Vám Pomôžu Lepšie Pochopiť, WordPress

Chceli by ste mať blog svoj vlastný? Robiť v súčasnosti používate WordPress, ale to nepáči? Môžete urobiť viac atraktívne blogu v mnohých rôznymi spôsobmi. Použite rady tu vytvoriť lepší blog WordPress.

Je to jednoduché začleniť videá na vašom blogu s WordPress. Stojí to za extra prípravu. Používatelia internetu sú obyčajne naozaj vizuálne. Videá ponúknuť perspektívy, ktoré písomného obsahu nie je, takže sú celkom užitočné.

Bočné panely sú všeobecne plná zbytočné informácie. Pomôcť zefektívniť ich a obsahovať iba informácie, ktoré si návštevníci chcú, prejdite na položku Vzhľad A Widgety. Odstrániť všetko od bočnom paneli, ktorý sa nesmie dostať viac ľudí na zozname, aby návštevníci konať alebo sa vám peniaze. Tým, frézovanie dole bočnom paneli, vašej WordPress stránky sa stať úspešným.

Chcete zmeniť autorov na post? Stačí upraviť príspevok a kliknite na “Obrazovke Voľby”. Potom vyberte Autor a potom zvoľte koho chcete, aby sa autor príspevku. Ďalej, kliknite na tlačidlo “update” alebo “zverejniť” dokončiť zmeniť, a to ísť žiť na vaše webové stránky a máte hotovo.

Majú tému pre WordPress stránky môže robiť to oveľa viac profesionálne. Existuje veľa webových stránok, ktoré vám umožní stiahnuť témy pre voľný. Avšak, to je veľmi dôležité, aby ste témy z dôveryhodného zdroja. Nie je pritom môže mať za následok ste inštalácia zastarané alebo škodlivé kódy.

Ak chcete príspevok na pobyt v hornej časti stránky, nie je potrebné ho nastaviť dátum spôsob, ako v budúcnosti dlhšie. Namiesto toho prejdite na príspevok a kliknite na tlačidlo Upraviť v časti Viditeľnosť. Vyberte si možnosť, ktorá umožňuje, aby sa príspevok lepkavé a užívajte si!

Obsahuje užitočné odkazy na vaše päty. Päta sa nachádza v dolnej časti stránky. Väčšina stránok obsahovať kontaktné informácie, informácie o autorských právach a odkazy na iné stránky v päte. Vrátane užitočných informácií vo vašom pätu, môžete zvýšiť predaj, sprostredkovanie a návštevnosť na vaše stránky.

Pri pohľade na šablónu, pozrite sa na ten, ktorý má základné rozvrhnutie a dizajn, ktorý si prajete pre vaše stránky. Týmto spôsobom, by ste nemali mať prispôsobiť ho príliš veľa, aby to vyzerať, že chcete. To bude znížiť na vaše stránky rozvoj čas.

Ak zistíte, že písanie nových pracovných miest je preplnená a mätúce, pretože všetky veci na vašu stránku, vyčistite ho! Používanie Obrazovky Možnosti prepojenia ak chcete vybrať, čo sa zobrazuje na zloženie stránky a to, čo zostáva skryté. Mnohé z vašich pluginy môžu pridávať obsah nechcete, tak odstráňte ho tam.

Ako ste vyhľadávanie pre pluginy, uistite sa, čítať recenzie. Niekto, kto vie, ako program môže vytvoriť tieto pluginy. Vyhnúť pluginy s množstvom hlásení chyby, chyby a bezpečnostné diery. Plugin s mnohými načítania a vysoké hodnotenie je zvyčajne bezpečná pre použitie.

Existuje niekoľko faktorov, takže skvelý blog. Vytvorenie lepší blog má právo know-how. S trochou šťastia, môžete sa naučiť, niečo, čo tu. Teraz, môžete začať používať to, čo ste sa naučili, aby si vás viac návštevníkov.