Bod G Ženy

Zlato Info by Ste Mali Vedieť O

Má cesty, aby investovali svoje peniaze múdro viesť vás po ceste na trhu zlata? Ak áno, tak dozrel čas na to, aby ste sa naučili, čo môžete urobiť, pokiaľ ide o nákup a predaj zlata. Tento článok má nepreberné množstvo tipov a trikov, ktoré vám môžu pomôcť skočiť priamo.

Vyhýbať akejkoľvek “zákon teraz” ponúka. Zlato priemysel je plný menej ako renomovaných typy, ktoré chcete prijať okamžité opatrenia. Prečo? Pretože zvyčajne, oni si získať lepší koniec vysporiadať, pretože ste nemali čítať cez jemné tlač. Namiesto toho, chôdze od týchto typov obchodov a buďte trpezliví, v tom, ako sa môžete obrátiť na trhu.

Musíte vedieť, čo máte pred odchodom predať. Vyššie karats rovná sa vyššia hustota zlata a viac hodnotu. Kupujúci, ktorí nemajú dobrú povesť sa môže pokúsiť využiť predajcovia, ktorí nevedia presne to, čo majú. Dvadsaťštyri karátové zlato je takmer čisté zlato, takže sa oplatí omnoho viac ako štrnásť karátovým zlatom.

Ak máte záujem o zlato a tiež chcú začať svoj vlastný podnik na strane, spojiť dve vášne. Zber šrotu zlato z rôznych zdrojov, ako priatelia a inzerátov, a naučte sa, ako liečiť a topiť kusov na čisté alebo takmer čistého zlata. Môžete ľahko nájsť kupujúceho pre svoje koncového produktu a proces zopakujte!

Vždy identifikovať karátovým hodnota vaše šperky, keď pôjdete do obchodu predať. Niektorí predajcovia sa bude snažiť presvedčiť svojich zákazníkov, že karátovým hodnota kus je nižšia, než v skutočnosti je, a to má za následok menej peňazí na spotrebiteľa vrecku. Mať jasnú predstavu o svoj kus je skutočná hmotnosť, takže to nestane.

Veľmi často náušnice chrbtom sú vyrobené zo zlata, aj keď náušnice sám o sebe nie je. Náhrdelník spony a kapely krúžky sú zvyčajne real, príliš. Ak chcete predať tieto, aj keď, musíte získať pomerne málo z nich spoločne, aby to stojí za to. Predaj ľahký zlata vo veľa zvýši vaše šance na predaj.

Mať základné vedomosti o gramov a pennyweight merania pri predaji vašej zlata. Niektoré jewelers bude merať v pennyweight, ale zaplatiť v gramoch, a to má za následok nižšiu platbu predávajúcemu. Vyhnúť sa tejto otázkou, čo merania vaše klenotník je pomocou pred kúsky sú stále vážil, a uistite sa, že ste platený na základe tejto isté merania.

Pri nákupe zlatých šperkov online, uistite sa, že si písomné potvrdenie vášho dátum dodania pred dokončením riešiť. V ideálnom prípade, dodávky by sa mali realizovať vo veľmi krátkom čase. Ak to bude oneskorené, zistiť, prečo a na ako dlho. To vás chráni ako spotrebiteľ, a dáva vám informácie, ktoré by mohli postaviť pred súd, ak je to potrebné.

Snažte sa vyhnúť nákupu zlatých mincí z malých obchodoch, ktoré tvrdia, že sa renomovaných predajcov. Chcete, aby sa ubezpečil, že ľudia sa vysporiadať s sú naozaj informovaný o podnikanie, tak by byť vo vašom záujme, pozrieť sa na zlatú predajcu, ktorý má oveľa väčšie zásoby.

Ak máte záujem predávať vaše zlato, môže naraziť na reklamu o tom, že kupujúci bude v miestnom hoteli blízko vás. V mnohých prípadoch títo ľudia sa zaujímajú viac, ako len zlato, takže ak máte iné cennosti, by ste mali byť schopní uvoľniť ich rovnako. Avšak, nebudete príkaz veľmi vysokú cenu za vaše zlato z týchto jednotlivcov, a oni budú často sa snažia tlaku do predaja.

Nemusíte kupovať zlato od neznámych ľudí, ktorí si prístup do ulíc a ponúkať na predaj, je na vás neprimerane lacné ceny. Možno to bude znieť hlúpo, ale ľudia padajú za celý čas. Tieto kúsky sú z mosadze alebo zlatom a predávajúcemu budú robiť čokoľvek, aby vám ho kúpiť. Opýtajte sa ísť do pešiak obchode a v prípade, že odmietnu, chodiť ďaleko.

Skúste sa pozrieť na mince predajcov, ktorý ponúkajú peniaze späť záruka. To dokazuje, že spoločnosť je viac starať o vás, že je presvedčená, než sú o vytváranie zisku pre seba. To nebude ľahké nájsť predajcu ktorý ponúka to, ale je to určite stojí za čas to znamená hľadať jedného z.

Pri nakupovaní asi najlepšie riešenie na vaše zlaté šperky, získate všetky ponuky v písomnej forme. Väčšina spoločností vám niečo písomne, a ktoré ponúkajú zvyčajne platné pre veľmi krátkom čase. Môžete použiť písomná ponuka na vyjednať lepšie riešenie na najbližšiu zastávku.

Predaj nepotrebné zlata, prstene, náramky a retiazky je jednoduchý spôsob, ako dať nejaké extra peniaze vo vrecku. Je to tiež skvelý spôsob, ako byť láskavý k našej planéte. Použiť zlato môžu byť rozpustené nadol, rafinované, a potom znovu použiť v krásne nové kúsky bez potreby ťažba nového zlata.

Dôležité je, že si nemusíte kupovať príliš veľa zlata v čase. Nečakajte, že si zisk z vašich investícií do zlata. Cena má tendenciu byť volatilné, príliš. Ako akcií klesajú, zlato zvyšuje hodnotu. To nie je dobrý nápad dať viac ako 5 percent svojho investičného portfólia na trhu zlata.

Tieto myšlienky pochádzajú z tých, ktorí uspeli v obchodovaní so zlatom v minulosti, takže sa môžete spoľahnúť na ich presnosť. Teraz, ako budete používať ich dokonalé súčasnej stratégie? Urobiť prvý krok použitím len jeden tip a nájdete odpočinok ľahko zapadajú do vášho obchodného technika.