Chirurgicke Zvacsenie Penisu

Aby Fotografovania Zábavu S Týmto Dôležité Rady!

Myslíte si, že máte schopnosť prijať veľké fotografie? Chceli by ste zistiť, ako zdokonaľovať svoje fotografické zručnosti? Ak áno, našli ste na správnom mieste. Tipy, ktoré sú uvedené v tomto článku obsahujú odporúčania, čo môžete urobiť, zlepšiť svoje fotografické zručnosti.

Hrať s rýchlosť uzávierky nastavenie získať zábery ako pomaly a rýchlo sa pohybujúcich objektov. Pomalé rýchlosti uzávierky, sú skvelé pre objekty, ktoré sa pohybujú veľmi pomaly, ako prúdy. Rýchle rýchlosti uzávierky, na druhej strane, umožní získať jasný záber predmetu, ktorý sa pohybuje veľmi rýchlo, ako pretekárske auto.

Dávajte pozor na svoje svetlo. Osvetlenie fotografia môže priniesť predmet do lepšie sústrediť alebo chcete zmeniť náladu obrazu. Rôzne svetelné systémy, bude mať za následok veľmi rôzne fotografie. Vyhnúť sa ostré priame osvetlenie na predmete tvár, ako to bude vo všeobecnosti spôsobujú squint.

Skúsiť veci, ktoré si myslíte, že by bolo zaujímavé a nové; nebojte sa, aby preskúmala. Dobrý fotografovanie trvá jedinečný štýl a chcete ukázať svetu nový pohľad cez objektív. Rovnaké staré obrázok prevzatý a viac je malý záujem. Používajte jedinečné uhly, ktoré predviesť svoje kreatívne strane.

Jeden spôsob, ako zlepšiť svoje vlastné fotografie zručnosti sa dostať inšpiráciu štúdiom prácu iných fotografov. Fotografie nasnímané inými ľuďmi môže dať si predstavy o mnoho spôsobov, ako tam sú zachytiť scénu.

Strieľať počas “zlatej hodiny”, najmä ak ste streľba ľudských subjektov. Čas okolo úsvitu a súmraku sú s názvom “zlatá doba”, pretože odtieň svetla robí objekty vyzerajú ako sú žiariace. Toto svetlo sa tiež dopĺňa ľudskej pokožky, takže ľudské predmety sa zdajú vyzerať lepšie, než by v fotografie, odfotografované v inom čase dňa.

Pri fotografovaní krajiny, pamätajte si, základné pravidlo tretiny, ktorá je, aby jedna tretina alebo dve tretiny obrazu ako obloha, alebo popredí. To sa bude dať foto viac do hĺbky a oveľa dramatickejší vzhľad. Je to jednoduchý tip pre začiatočníkov nasledovať, ale bude obrovský rozdiel v vzhľad fotografie.

Buďte opatrní, keď balenia kamery, fotoaparáty a ďalšie fotografie zariadenia pred výlet. Prijať všetky rôzne druhy šošoviek, a uistite sa, že budete mať príslušenstvo na čistenie a dosť batérií. Nezabudnite majte na pamäti obmedzenia máte o priestor, a nie pack ďalšie vybavenie, ako si myslíte, že budete potrebovať.

Digitálne fotoaparáty obvykle obsahujú vstavaný blesk, ktorý automaticky zapne, keď prirodzené svetlo je príliš nízka. Je to dobré pre rýchle spontánne obraz, ale pre niečo viac profesionálne, použitie externého blesku, ktoré je navrhnuté tak, aby vám široký osvetlenie sortiment. Pre túto možnosť pracovať, overiť, či váš fotoaparát vykonáva “hot shoe” na akomodáciu blesku. Profesionálny fotoaparát shop vám môže pomôcť nájsť správnu jednotku, ktorá sa bude synchronizovať s vaším fotoaparátom.

Nezabudnite sa pozrieť na neobvyklé veci. To môže byť buď malý detail, alebo zvláštnej situácii. Naučiť sa predstavovať to, čo vás ohromí, ako nezvyčajné alebo originál na svete vidieť. Ako prax, budete môcť rozpoznať, čo je dobré predmet fotografie.

Predtým, než ste sa, že obraz, uistite sa, že to prinesie najlepší vo svojej oblasti! Získať pocit, pre pozadie všetky vaše zábery. Byť si vedomí vecí, blízko a v diaľke. Tiež, použite že oko tvoje vidieť, aká farba bude kontrast s predmetom vašej fotografie. Ak pozadí a vzťahujú sa nemusíte oka dobre, mali by ste si nájsť iné miesto!

Rovnako ako je odporúčané pre umelca, aby nejaký papier a písanie nádoby, na ne vždy, fotograf by mali vždy držať fotoaparát na nich príliš. Nikdy neviete, kedy fotografie možnosť sa prezentovať sám, takže musíte byť pripravení na všetky časy.

Po prečítaní tohto článku, dúfam, že ste plná nápadov a pripravený začať experimentovať s novými technikami. Tieto tipy by vám mali pomôcť zlepšiť vaše fotografovanie schopnosti. Ale ak nemajú, skúšaj rôzne myšlienky, až kým nenájdete to, čo funguje pre vás najlepšie.