Choroby Penisu

Dať Vaše Mysle Podporu! Tipy Na Zlepšenie Pamäti.

Mnohí z nás majú kariéry, ktoré sa spoliehajú na naše schopnosť zapamätať si čísla a fakty. Ak by sme mali začať pošmyknutia v našej povinnosti a spôsobuje k poklesu produktivity, by sme nevyhnutne stratí svoje kariéry. Ak si myslíte, že to sa nemôže stať, aby ste sa woefully zle. Pozrite sa na tieto skvelé pamäť-úsporné tipy.

Kód farby informácie, ktoré vám pomôžu zapamätať si ho. Farebné kódovanie pomáha ľavej a pravej strane mozgu pracovať spolu a lepšie vám umožní spáchať materiál na svoju dlhodobú pamäť. Farba hrá tiež ako združenie na slovo alebo frázu, ktorú pracujete naspamäť.

Skvelý spôsob, ako zlepšiť svoju pamäť je fyzické cvičenie, Zatiaľ čo si zvyčajne myslia, telesné cvičenie, ako je dobré pre telo, to je tiež výnimočný spôsob, ako zvýšiť svoju pamäť. Tým, že sa zvyšuje prívod kyslíka do mozgu, cvičenie pomáha znížiť riziko chorôb a porúch, ktoré v konečnom dôsledku viesť až strata pamäti.

Aby sme mali lepšiu pamäť, budete chcieť, majú rôzne záujmy, a skúšať nové veci. To bude mať vaša myseľ ostré a otvorené pre nových spomienok. Okrem toho, tieto nové neuróny sa pripojiť na existujúce neurónov, ktoré sa potom budú dať nový prístup, ako sa pozrieť na niečo.

Uchovávajte pamäť čerstvé odstránenie stresu. Keď sa cítite vystresovaní o niečo, čo môže byť ťažšie vytiahnuť uložených dát. Nájsť spôsoby, ako relaxovať pred musíte spoľahnúť na vaše pamäťové úlohu. Meditovať trochu na relaxáciu myšlienky, ktoré umožní, aby váš mozog spracovať informácie, ktoré potrebujete pre prístup.

Užitočný tip pre každého, kto sa zaujíma o zlepšenie ich pamäť je pravidelne pracovať na riešení slovo hádanky a podobné typy hier. Takéto hádanky používajú rovnaký zručnosti potrebné pripomenúť skutočnosti, a preto pomáhajú udržiavať myseľ ostré. Nielenže bude vaša pamäť pravdepodobne zlepšiť, budete tiež mať veľa zábavy.

Pomocou pravidelného štúdia relácie za obdobie, skôr než jedného cramming relácie. Štúdie ukázali, že ak vám študijný materiál počas priebehu niekoľkých dní, máte vyššiu šancu si zapamätať to, ako keby ste napchať do jednej v noci. Takže namiesto toho, aby cramming noc pred skúškou, zaviesť pravidelné doba štúdia každú noc, alebo každý druhý noc.

Aby si pamätať, kde ste dať veci, to je dobrý nápad, ak chcete usporiadať svoj majetok. Tým, že podobné položky dať dohromady, nemusíte sa obávať miešať okolo, pri pohľade na veci. Tiež môžete skúsiť označovanie krabíc alebo skladovacích kontajnerov, zapisuje to, čo je v každom poli. To je rozumné, či máte dobrú pamäť, alebo nie.

Použite silu pozitívneho myslenia pomôcť zlepšiť svoju pamäť. Ak poviete si znovu a znovu, že máte zlú pamäť, ktorú čoskoro príde, aby ste uverili. Ak, na druhej strane, poviete si, že máte veľkú pamäť, môže to spôsobiť, aby ste podvedome zmeniť vaše akcie a spracovanie informácií vzory tak, aby vaša pamäť začne zlepšovať.

Pomocou tipov, ako to, čo ste práve čítali vám pomôžu udržať si svoju pamäť silný a aktívny. Vedomosti si absorbovať budú uchovávané a budete mať oveľa menej pravdepodobné, že trpí strata pamäti, ako budete postupovať v jej veku. Len uplatňovania týchto jednoduchých tipov, môžete zmeniť celý váš život.