Citlivost Penisu

Úžasný Návod Môžete Použiť Pri vyhľadávaní Auto Opravy

Potrebujete opravy vozidla, ale chceli vyhnúť nepríjemnosti? Získanie správnej práce na vaše auto môže byť vyčerpávajúce, než ste niekedy videli mechanik. Je ťažké vedieť na správnom mieste, aby sa vaše auto, alebo, ak chcete vedieť, či môžete opraviť sami. Nejaký čas prečítať si tipy pred dozvedieť sa, čo môžete urobiť pre vaše vozidlo.

Buďte veľmi opatrní, keď sa dotknete elektronické diely na vaše auto. Nemali by ste dotknúť vodičov, pokiaľ celý systém je vypnutý. Ste mali venovať pozornosť na výstražné štítky na rôzne časti vášho vozidla; dotyku niektoré dielce môžu byť nebezpečné, aj keď vaše auto je vypnutý.

Keď budete mať vaše auto opravené v obchode, požiadajte technika, aký typ častí, ktoré plánujú použiť na svoju prácu. Na mnohých miestach použiť renovované diely, ale oni by boli ochotní používať nové diely ak ste chceli platiť extra peniaze.

Ak si všimnete, stierače čelného skla nie sú odstráni všetky vody z vášho čelného skla, keď je dážď, možno budete musieť vymeniť listy. Toto je jednoduchá oprava, ktoré môže robiť každý. Meranie čepele a kúpiť nové z auto ponuky obchodu. Odstrániť staré a dostať na nové miesta.

Pochopiť náklady na opravu pred opustením auta s žiadnom obchode. Náklady vynaložené na prácu, najmä môže bežať na rôznych úrovniach z obchodu do obchodu, najmä v prípade, špecialista je zapojený. Budete chcieť vedieť, čo sa dostáva do predchádzajúceho učenia o to tvrdo dní neskôr.

Priatelia a rodina sú dobrým zdrojom keď si chcú získať nejakú prácu na vaše auto. Opýtajte sa okolo seba a zistiť, či niekto môže navrhnúť niekomu, aby ste predtým, než idete na vyhľadávanie. Nikdy sa so stanoviskom jedna osoba. Opýtajte sa málo a uvidíme, čo ďalšie odpovede.

Vyhnúť neočakávané auto opraviť problémy počas jazdy vykonaním základné bezpečnostné kontrola pred vami stanovené v aute. Začnite svoj motor, zapnite svetlá a vaše flashers a ísť celú cestu okolo vášho auta. Skontrolujte pneumatiky a uistite sa, že vaše svetlá a flashers pracujú správne. Táto jednoduchá kontrola zaistí bezpečnejšiu jazdu a pomôže vám vyhnúť sa potrebe havarijné opravy.

Vyhnúť sa nákladným autom opravy podľa dodržiavať plán údržby vášho automobilu výrobcu. Tým, že robí pravidelnú údržbu vášho automobilu v čase, keď je to potrebné, môžete sa vyhnúť opraviť veci z dôvodu údržby zanedbávať. Nie držať sa plánu údržby bude mať za následok zbytočné opravy, ktoré by mohlo byť zabránené.

Ušetriť peniaze použitím miestnej auto diely obchodu diagnostické equiptment. Mnohé z nich sú viac ako radi, aby ich zákazníci používajú, pretože si potom môžu kúpiť diely na ich ukladanie. Máš výhodu, pretože môžete mať malý problém môžete opraviť alebo môžete len povedzte svoj mechanik, čo chcete urobiť.

By ste nemali zabudnúť na svojich stieračov. Ak váš stierače predného skla sú už vedenie dážď z vášho čelného skla, alebo ak robia hluk alebo zanechať škrabance, je to čas, vymeňte ich. Potrebujete vymeniť stierače na aute asi každý rok alebo aj častejšie, ak existuje veľa dažďa, kde žijete.

Zverte vaše vozidlo do služby v plnom rozsahu umývanie áut pár krát ročne pre rozsiahle čistenie, dovnútra a von. Týmto sa odstráni väčšina pôdy a pomáha zachovať interiéru vášho auta. Toto sa môže vyplatiť, ak chcete predať alebo vymeniť auto na na novšiu konverzáciu.

Porozprávajte sa s priateľmi o auto obchod odporúčania predtým, ako si vybrať obchod. Svojimi blízkymi môže mať nejaký dobrý odporúčaní pre vás vyskúšať. Dokonca aj po tom, ako niekoľko mien, hoci, urobiť si vlastný prieskum. Kontrola on-line recenzie zákazníkov, pre danú garáž je potrebné, a neznamená to však trvať dlho vôbec.

Byť zodpovedný, keď vykonanie DIY automatické opravy. Len o každej položke môžete nahradiť alebo opravy na vozidle, je šetrné k životnému nepriateľsky. Starať sa zbaviť kvapaliny ako motorového oleja a chladiacej kvapaliny správne. Vziať použitých dielov na miestny junk yard alebo recykláciu centrum. Nenechajte si hodiť plastových fliaš o krajinu. Ak si nie ste istí, kde sa môžete zbaviť sa týchto položiek, informujte sa u svojho miestneho likvidáciu odpadu, agentúra alebo z automobilového ponuky obchodu.

Mnoho auto repair obchody, povie vám, že potrebujete váš vstrekovačmi paliva vymenená, ak nechcete. Je to spôsob, ako získať nejaké ďalšie peniaze od vás. Správny čas vymeniť ich je po každej 35,000 kilometrov jazdy. Ak niekto povie, že to musí byť vykonané skôr, pozrite sa na niekoho iného, aby to vaše auto opravy.

Majte svoje auto opravovne vizitku v aute na všetky časy. Nikdy neviete, kedy sa niečo môže pokaziť s vozidlom. Budete chcieť, aby vaše obľúbené auto shop telefónne číslo šikovný, hoci, keď to robí. Ďalšou možnosťou je program všetky ich kontaktnými informáciami v telefóne.

Vyhnúť sa spustite cez vlastné auto! Keď si jack vaše auto hore, uistite sa, že nastavenie vášho záchrannej brzdy. Miesto tehly za pneumatiky nie ste v práci na, aby vaše auto od rolling. Udržať súbor kliny alebo tri alebo štyri tehly v kufri vášho auta v prípade, že budete musieť zmeniť bytu pneumatiky na kopci.

Zmätok a nepohodlie autoopravárenstve môžete nechať si chcú kúpiť nové vozidlo. Mať čas využiť návrhy a nápady v tejto kus. Zistíte, že opravy pre vaše auto a nie sú tak ťažké tvár. Udržiavať vaše vozidlo dlhšie a užite si to viac cez túto oceňujú poradenstvo.