Clavin Reklama

Dozvedieť sa O Riadenie Žalúdočných Štiav Problémy,

Pár vecí, ktoré sú viac príjemné v živote, ako skvelé jedlo, ale ak trpíte srdce páli a žalúdočných štiav, nemáte veľa na čo tešiť. Nasledujúci článok vám poskytne rady, ako sa vyhnúť dostať žalúdočných štiav. Nasledujúci článok vám pomôže jesť potraviny, ktoré máte radi opäť.

Držať diétu denník. Každý je iný, a ktoré potraviny spustia žalúdočných štiav, nemusia byť rovnaké ako moje. Napíšte, ako sa cítite pred, počas a po každom jedle a zahŕňajú zoznam toho, čo budete jesť a piť celý deň. Po mesiaci, mali by ste mať jasnejší obraz o tom, ktoré potraviny by vám najviac smútok.

Tehotné ženy sa často začínajú vyvíjať žalúdočných štiav. Keď dieťa dozrieva vo vašom tele, tam bude viac kyseliny, ktoré sa vyvíja. Keď tehotná, to je dobrý nápad, aby sa zabránilo problémy potraviny, a jesť nízkotučné potraviny, aby sa zabránilo problémy. Ak to nie je pomoc, môžete pite čaje, ktoré sú bezpečné pre dieťa, a že môže neutralizáciu žalúdočnej kyseliny.

Zmluvné brušné svaly môžete urobiť potravín, ktorý je vo vašom žalúdku, aby svoju cestu späť do pažeráka. To je dôvod, prečo potrebujete počkajte, kým sa aspoň jednu hodinu po jedení, pred pokusom urobiť akékoľvek fyzické cvičenia. Mali by ste sa tiež vyhnúť akékoľvek iné druhy fyzickej námahe priamo po jedle.

Pitie veľkého množstva kvapaliny, zatiaľ čo jesť môže viesť k žalúdočných štiav. Nesmiete myslieť na to, ale kvapaliny tiež pridať do objemu potravy do žalúdka. Keď objem potravín je príliš veľký, to overpowers vaše telo zdroje na držanie potravín vo vašom žalúdku. Obmedziť množstvo tekutiny môžete piť počas jedla, alebo len nápoj medzi jedlami.

Nikdy by ste nemali diagnostikovať sami so kyseliny reflux. Ak máte žalúdočných štiav príznaky, ako je nepohodlie v žalúdku alebo regurgitácia, navštívte svojho lekára. Existujú aj iné poruchy, ktoré sú podobné účinkom žalúdočných štiav. Testy môžu byť vykonané na potvrdenie diagnózy.

Prestať fajčiť pomôcť s vašej reflux príznaky. Fajčenie môže zvýšiť pravdepodobnosť vzniku GERD príliš. Spomaľuje trávenie, topánky žalúdočnej kyseliny, znižuje produkciu slín. Bez vyššou produkciou slín, nemáte skvelé obrany proti žalúdočnej kyseliny. To tiež poškodzuje pažeráka, oslabuje váš LES svaly a oslabuje celý tráviaci systém, čo môže prispieť k žalúdočných štiav.

Udržať hladinu stresu nadol, aby sa zabránilo zapaľovania do vašich žalúdočných štiav. Stres spôsobuje napätie a môže zmluvu niektoré vaše brušných svalov vedie k reflux. Sledujte, ako budete reagovať na emocionálne alebo stresujúce situácie, aby sa zabránilo robiť veci horšie, vo vašom bruchu. Tiež skúsiť udržať svoj temperament pod bod varu, aby sa zabránilo hlavných štiav príznaky.

Ak máte radi intenzívne cvičenie, snažte sa vyhnúť účasti na činnosti bezprostredne po jedle. Zatiaľ čo niektoré cvičenia, je dôležité, aby sa zabránilo žalúdočných štiav problémy, intenzívne cvičenie môže naštvaná váš tráviaci systém a priniesť o reflux. Skúste priestoru vaše stravovanie a cvičenie aspoň štyridsať päť minút od seba, alebo si menej intenzívne cvičenie bezprostredne po jedle.

Možno to budete chcieť vzdať sa korenené jedlá, pretože môžu byť veľký faktor vo vašich žalúdočných štiav útoky. Štart prvej úplne sa vyhnúť korenené jedlá spolu a uvidíme, či to pomôže. Ak to nerobí, potom pomaly začať pracovať korenené jedlá späť do vašej stravy s cieľom nájsť to, čo vaše miera tolerancie je.

Skúste znížiť lepok, že budete konzumovať vo vašej strave ak reflux je problém. Preto, ak máte žalúdočných štiav, mali by ste obmedziť vaše lepok spotrebu. Lepok pochádza z pšenice, jačmeňa a raže, tak vyvarujte sa produktov s niektorou z týchto zložiek. Tam sú niektoré zrná, napríklad proso a quinoa, že môže skutočne pomôcť trávenie.

Je ťažké naozaj vychutnať si večeru pri žalúdočných štiav je pretrvávajú obavy. Nasledujúci článok vám poskytne niekoľko skvelých tipov na zmiernenie vašich žalúdočných štiav. Mali by ste byť schopní mať dobrý čas pri jedle.