Clavin Strong

Žalúdočných Štiav: Užitočné Tipy Pre Vaše Oslobodenie

Tam sú ľudia z celého sveta, ktorí sa trápili s žalúdočných štiav príznaky. Môžete byť jedným z nich, ale nesmiete boli pozitívne, že je to problém. Ak si chcete prečítať viac o príznaky žalúdočných štiav, mali by ste si prečítať celý tento článok.

Stres môže spôsobiť vaše svaly zmluvy, a keď sa to stane, aby váš žalúdok, kyselina sa tlačil nahor. Skúste niektoré relaxačné techniky, ako sú hlboké dýchanie, jogu alebo meditáciu, ako znížiť stres a pomôže vám riešiť situácie, ktoré môžu byť citovo búrlivé. Keď ste majster tieto techniky, žalúdočných štiav môže byť znížená.

Skúste jesť vaše jedlo pomalšie. Kvôli veľmi rýchlo sa meniacom svete, v ktorom žijeme, máme tendenciu byť vždy v zhone. To prenáša do našich jedlom, spôsobuje nám jesť príliš rýchlo. Tým sa zvyšuje šanca, že sa budeme prejedať, ktoré môžu spôsobiť žalúdočných štiav. Namiesto toho, urobte si čas pri jedle. Dôkladne žujte jedlo, a odložil svoj vidlica po každých pár hmyzom. Prestať jesť keď sa budete cítiť pohodlne, neplnené.

Uvoľniť sa, ak ste riešili príliš veľa žalúdočných štiav. Oblečenie, ktoré je. Tesné nohavice, tesný košele alebo pantyhose môže urobiť príznaky žalúdočných štiav oveľa horšie. Ak môžete, dajte župan alebo iných veľkých a veľmi pohodlné oblečenie a take it easy. Príznaky by mali byť aspoň trochu zmierniť.

Nechcem len liečiť príznaky žalúdočných štiav s antacidá. To však nič pomôcť zvrátiť škody spôsobené pažeráka spôsobené kyselinou. Budete musieť urobiť zmeny životného štýlu, ktoré bránia žalúdočných štiav z vyskytujúce umožniť pažeráka liečiť seba a zabrániť vážnym problémom v budúcnosti.

Obmedzujú množstvo tekutín, si príjem, zatiaľ čo jesť. Kvapaliny pridať hlasitosť do potravín, ktoré jete, čo bude mať za následok preplneniu žalúdka, a umožňuje žalúdočnej kyseliny stúpať do svojho pažeráka vedie žalúdočných štiav. Obmedzením množstva tekutiny, ktorú prijímate, môžete pomôcť zabrániť žalúdočných štiav.

Ak ste pocítili príznaky žalúdočných štiav, skúste znížiť množstvo alkoholu budete piť. To, že niektoré nápoje má tendenciu uvoľniť svaly v žalúdku. Keď sa to stane, ľudia začnú skúsenosti zhoršenie týchto príznakov. Ak musíte sa napiť, aby ste sa obmedzovať na jeden alebo dva nápoje.

Zmena životného štýlu môže znížiť nepohodlie máte pocit z žalúdočných štiav. Sledujte vašej strave, takže sa môžete vyhnúť potraviny, ktoré vyvolávajú reflux. Znížiť stres budete cítiť každý deň. Stres môže spôsobiť, že telo produkovať viac kyseliny. Búda pár kíl. Nadmernej hmotnosti nosíte by mohlo byť uvedenie tlak na žalúdok a spôsobujú kyslý zálohy.

Vždy by ste si mali vziať svoj čas jesť pomaly. Vychutnať si jedlo a nájsť kľudné a pokojné prostredie, kde môžete jesť. Ak sa cítite vystresovaní, trvať niekoľko minút odpočinúť pred začiatkom jesť vaše jedlo. Trávenie bude oveľa jednoduchšie, ak ste uvoľnení a vziať si na čas.

Ak trpíte žalúdočných štiav by mali snažiť obmedziť množstvo nápojov, ktoré budete konzumovať s vaše jedlo. Kvapaliny sa zvýši distenzia žalúdka a pridáte hlasitosť na jedlo. To kladie väčší tlak na pažeráka. Keď je väčší tlak na pažeráka, je to ťažšie, aby vaše jedlo nadol.

Denník všetky potraviny, ktoré sa zdajú byť príčinou ste si žalúdočných štiav a tie, ktoré nie sú. Vyhýbať potraviny, ktoré vidíte problém vo vašom živote. Každý človek reaguje inak na určité potraviny, tak prispôsobiť svoj režim na účet za to.

Navštíviť lekára. Mnoho ľudí si myslí, že žalúdočných štiav je niečo, čo sa dá liečiť doma. Je to síce pravda, do istej miery môže byť chýba na hodnotný pohľad a účinná liečba. Existuje veľa príčin žalúdočných štiav, a váš lekár vám môže pomôcť identifikovať koreň problému a navrhnúť plán liečby šité na mieru vašim potrebám.

Nemali by ste jesť potraviny bohaté na tuk. Jesť fast food, vyprážané potraviny a červené mäso, vo veľmi malých množstvách. Ak si nie ste istí, ako mastné jedlo je, skontrolujte jeho štítku.

Možno to budete chcieť vzdať sa korenené jedlá, pretože môžu byť veľký faktor vo vašich žalúdočných štiav útoky. Štart prvej úplne sa vyhnúť korenené jedlá spolu a uvidíme, či to pomôže. Ak to nerobí, potom pomaly začať pracovať korenené jedlá späť do vašej stravy s cieľom nájsť to, čo vaše miera tolerancie je.

Ak máte žalúdočných štiav, viete, že je často nemožné jesť špagety a pizzu. Pridaním cukru, paradajok, na omáčky môže pomôcť znížiť kyslosť. To bude osladiť omáčkou až trochu, a tiež, aby to pre vás jednoduchšie zjesť.

Po prečítaní vyššie uvedených informácií, mali by ste mať oveľa lepšie pochopenie žalúdočných štiav a jej príznaky. Ak si myslíte, že ste jeden z miliónov postihnutých, bolo by to dobrý nápad ísť a navštíviť lekára. Týmto spôsobom môžete získať diagnózu a začať pracovať na vyriešení problému.