Co Je Dobre Na Potenciu

Chcete Niektoré Tipy O Správnej Starostlivosti O Chrup? Čítajte Ďalej.

Pravdepodobne ste tu, pretože, ako mnohí ľudia sa starať o tom, ísť do domova. Relax, starostlivosť o zuby je jednoduché, keď ste pochopili, ako to robiť správnym spôsobom. Začlenením nasledujúce tipy v článku nižšie, nie je dôvod, prečo nemôžete mať úsmev vašich snov!

Mali by ste sa snažiť čistiť zuby aspoň dva krát denne. Keď ste štetcov, uistite sa, že ste váš čas. Chcete, aby sa zabezpečilo, že robíte dôkladná práca každý čas, aby ste sa štetcom. Podľa rúti cez proces, zuby nemusia byť stále čisté ako musí byť.

Po máte kartáčovaný zuby, sledovať dobrý fluorid opláchnite. Fluoridu opláchnite pomôže chrániť vaše zuby tým, kalenie smalt na vaše zuby. Za najväčší prínos opláchnite pre aspoň jednu minútu. Správne konanie pre oplachovanie je svišťanie v ústna voda medzi jednotlivými zubami; potom, dokončiť s rýchlo opláchnuť pomôže osviežiť dych.

Vyhnúť snacking na sacharidy, ak je to možné. Zemiakové lupienky a iné slané občerstvenie nebude ľahké odstrániť zo svojho zuby. Ak potrebujete občerstvenie, vyberte si nejaké ovocie alebo ďalšie zdravé jedlo. Vyčistite si zuby okamžite potom, ak môžete, alebo plán na tráviť viac času nite neskôr.

To zdať smiešne vyplatiť $75 kefka na zuby? Nenechajte sa. Väčšina zubárov povedať, že tieto elektrické zubné kefky sú veľkým krokom hore, pravidelné čistenie. Nie sú 100% účinné, ale sú lepšie než normálne štetcom. Skúste si vybrať zubná kefka s rôznymi hlavami a dobrý záruky.

Niť, niť, niť! Určite každý kefy svoje zuby, ako by ste mali, ale koľko z nich skutočne niť. Dentálne nite čistí priestor medzi zubami, keď potraviny môžu uviaznuť a baktérie môžu šíriť. To bude tiež zabrániť vzniku možných infekcií, ktoré sa môžu vyskytnúť, ak nemáte niť.

Potrebujete kefa pre aspoň dve minúty. Čím viac času strávite čistenie, vysávač, budú, tak je to vo vašom najlepšom záujme štetec dôkladne. Ak si kefkou príliš rýchlo, budete mať veľa zvyšky, ktoré zostali v ústach, spôsobuje dutín.

Ak vaše malé dieťa je prehĺtanie veľa zubná pasta, zvážte prechod na zubnou pastou bez fluoridov. Fluorideis dosť užitočná v udržať zuby zdravé, ale to môže byť nebezpečné, ak si injest veľké množstvo. Malé dieťa sa musieť kefa denne, ale niekedy pomocou non-zubná pasta fluoridu v počiatočných fázach brusing môže byť prospešné.

Keď príde na zubnú hygienu, ktorú by mala obsahovať veľa špenát, ryby a mliečne do vašej stravy. Tieto potraviny sú kriedou plný vápnika a vitamínu D, ktorý pomáha udržiavať silné a zdravé zuby. Vitamín D tiež pomáha telu absorbovať vitamín C a rybí olej budete konzumovať pomáha podporovať prietok krvi v rámci vaše ďasná.

Ak máte malé deti, je dôležité, môžete ich učiť o zubnú hygienu. Ukázať im, ako sa správne umývajú zuby a naučiť ich rozpoznať potraviny, ktoré sa poškodiť ich zuby. Budú mať lepšiu hygienu ako dospelí, ak sa im dostať sa do zvyku štetcov a dentálne nite pravidelne.

Uistite sa, že budete mať vaše deti na zubára v ranom veku. Tieto prvé návštevy sa pôdu pre zvyšok svojho života, a ich chcete zobraziť návštevou zubára ako dôležitý bi-ročné udalosti. Môžete začať užívať vaše dieťa vidieť, zubár, keď majú zuby, a ich pediater by mal byť schopný vykonávať sprostredkovanie získať proces sa začal.

Po prečítaní vyššie uvedené informácie, ktoré ste teraz sú na ceste do toho, že žiarivý úsmev ste vždy snívali o. Uistite sa, že budete držať tipy tu a praxe ich pravidelne, skoro po uvidíte, ako jasné, že biely úsmev môže byť. Odovzdať tieto tajomstvá žiarivejší úsmev, aby sa niekto len tak šťastná, ako ste!