Co Je Penis

Čo Potrebujete Vedieť O e-mail Marketingu

Skvelý spôsob, ako vybudovať viac fanúšikov pre vaše stránky alebo stránky je na trhu prostredníctvom e-mailu. Môžete posielať e-maily s ľuďmi o aktualizácie, ktoré máte na vašej webovej lokalite alebo len všeobecné pozdrav vo všeobecnosti. Tam je veľa, keď príde na váš e-mail marketing takže choďte do toho a prečítať tento článok, aby videli, čo sa môžete dozvedieť viac o téme.

Pri e-mailom vašich zákazníkov, vynikajúci návrh je treba sledovať, s nižšími cenami. Mohli by ste napríklad prepojenie výraz, ktorý hovorí: “Chyťte ho,” na email. Okrem toho, do konca tohto e-mail môže obsahovať výraz, ktorý hovorí: “Staň sa členom, aby sa majú nižšie ceny na našich výrobkov.”

Odosielať iba správy, ktoré ste vedieť, a tí, ktorí sa zaregistrovali. Ak ste mail neznámych adresátov, váš e-mail môže byť vnímané ako spam. Budú otázku, či vedia, kto ste a či to, čo ste ponúka záleží na nich. Oni sa jednoducho poslať svoj e-mail na ich spam, a to bude obrovská strata času.

Dostať svoje publikum, aby vám pomohol rozšíriť. Potom, čo ste dostali niekoľko čitateľov vyžiadané, prísť s spôsobov, ako sa prinútiť ich, aby si ich priateľov sa zaregistrovali. Obsahujú odkaz prihlásiť sa v hornej časti e-maily tak, že každý, kto dostal jeden rovnopis, ktoré boli postúpené od priateľa, môžete sa zaregistrovať ako dobre. To vám môže pomôcť rast vášho čitateľov organicky.

Pomaly budovať váš zoznam kontaktov. Začnite s tými, ktorí už ocenili to, čo ponúkate, a potom prejsť na oblasti, v ktorých sa môžete zapojiť vaše vyhliadky. To môže chvíľu trvať, kým sa vybrať, koho by mali byť prijíma vaše e-maily, ale bude to stáť za to v konečnom vybudovať spoľahlivý kontakt zoznamu.

Ak máte klienta, ktorý má narodeniny, uistite sa, že môžete poslať na sledovať e-mail, ktorý obsahuje všetko najlepšie k narodeninám správu o to. Obsahujú požiadavku na e-mail, ktorý rozpráva tento osobu ísť na určitom mieste. Ukončenie môže obsahovať odkaz, že povie mu, alebo jej, že je možné, aby sa stal účastnícke kliknutím na neho.

Byť predvídateľný vo vašom e-maily. Poslať ich na určitý harmonogram. Uistite sa, že ste poslať niečo aspoň raz mesačne, to vám pomôže udržať vaše zákazníci záujem. Ak môžete poslať e-maily alebo dva krát týždenne, že je ešte lepší. Test sa, ktoré dni dať vaše stránky najlepšie odpovede, a potom použiť tieto dni ako bežných dní odoslať e-maily.

Nepoužívajte príliš veľa grafiky v e-mailových marketingových materiálov. Existuje niekoľko e-mailových programov, ktoré budú blokovať grafika, a ak sa vaše e-maily sú image-ťažké, niektoré z vašich čitateľov nebudú schopní vidieť. Rovnako, e-mailové programy budú s väčšou pravdepodobnosťou na identifikovanie vášho e-mailu, pokiaľ nevyžiadanej ak má príliš veľa grafiky.

Byť pripravený reagovať na e-maily ak váš e-mail marketing je vykonané správne. Ak budete trvať príliš dlho, reagovať, môže chýbať veľa príležitostí. Ak ste poskytujú dobrý obsah, ktorý je zadarmo, byť pripravený získať odpovede na to, od príjemcom. Musíte byť pripravené a sú k dispozícii, rovnako ako si môžete.

Teraz, že ste si prečítali veľa o e-mail marketingu, mali by ste sa cítiť oveľa viac presvedčený o tom, ako predmet vám pomôže stať úspešným. Chcete ísť do predmetu ako to myslieť pozitívne, pretože keď robíte a že sa uplatňujú všetky, ktoré ste sa naučili úspech prichádza s ľahkosťou.