Co Je To Erekcia

Majte Beží Záznam Hladiny Cukru v Krvi S Krvný Meter

Existuje mnoho kusov literatúry tam si môžete prečítať, aby ste získali rýchly úvod na diabetes, ale málo sa ponúkajú všetky užitočné tipy môžete učiť alebo o kontrolu choroby. Ak potrebujete niektoré jednoduché a presné tipy a taktiky týkajúce sa cukrovka, prosím, prečítajte si tento článok dôkladne.

Diabetici potrebujú jesť malých jedál po celý deň, udržať ich hladinu cukru v krvi od stúpli, a tak sa snaží naplánovať si aspoň päť jesť krát, ak môžete. Začnite s veľkým raňajky (ale uistite sa, že to nemá príliš veľa sacharidov, alebo veľa cukru), potom sa desiatu pred a po obede. Stravovanie niektoré orechy alebo semená pred spaním udržať váš metabolizmus bude cez noc.

Diabetici potrebujú, aby sa zabránilo kečup ako mor. Viem, že je to chutné, mám ho na smrť, ale je to tak plné cukru z paradajok a vysoko fruktózový kukuričný sirup, že je to viac prekliatia ako radosť. Páči sa mi ho nahradiť bielej horčice, ako to má málo, bez pridaného cukru.

Dnes, cukrovka je veľmi rozšírená choroba, ktorá najviac ľudí sú vo všeobecnosti veľmi vedomí. Tým, že robí to, čo robí väčšina pohodlné môžete znížiť stresu alebo škoda, máte pocit, o svojej chorobe.

Keď ste v lietadle môže byť ťažké pre Diabetik ak chcete zachovať svoje nohy v pohybe. Skúste urobiť niečo cvičenia, keď si sadnú, ako pohybujúce sa nohy hore a dole, alebo previesť ju v kruhoch. Udržať krúti vaše prsty, aby vaše obehu dostane krv rovno do vašej tippy-prsty.

Zvýšiť príjem horčíka je nielen dobré pre vaše srdce, to vám môže pomôcť váš diabetes príliš! Môžete nájsť veľa horčíka na ryby, listová zelenina, orechy, a tak zahŕňajú tieto položky vo vašej strave, ako často, ako je to možné. Mandle sú vynikajúcou voľbou, chyť ako občerstvenie kedykoľvek.

Nezabudnite navštíviť lekára, ak máte niektorý z rizikových faktorov, ktoré sa podieľajú dostať cukrovku. Dohodnite si stretnutie čo najskôr, ak máte nadváhu, vo veku nad 45, majú veľmi neaktívny životný štýl, alebo máte rodinu s cukrovkou. Čím skôr sa dostanete testované, lepšia šanca budete mať na chytanie ochorenia čoskoro.

DefeatDiabetes.org pomáha ľuďom, ktorí sa snažia finančne na príjem dodávok, ktoré im pomôžu ich udržať diabetes pod kontrolou. Môžete získať čo najviac 35% peňazí späť na nákupy prostredníctvom ich obchod, a majú ďalšie programy, aby vám ešte hlbšie zľavy, ak si požiadať o pomoc prostredníctvom ich internetových stránkach.

Ak zistíte, že ste často schopní udržať vaše hladiny glukózy v krvi pod kontrolou, zvážte žiadajú primárnej starostlivosti lekárom o tom, či inzulín čerpadlo môže byť pre vás dobrá voľba. Možno zistíte, že čerpadla vám môže pomôcť dosiahnuť vaše ciele, ale vyžaduje starostlivosť a ochotu monitor inzulínu často.

Ak sa ocitnete zívanie častejšie, než je obvyklé v čase dňa, v ktorom sa obvykle high-energie, nízka hladina glukózy v krvi môže byť vinníkom. Vziať hladiny cukru v krvi, merania na overenie, či to je alebo nie je prípad; v priebehu času by ste mali byť schopní identifikovať vaše telo je štandardná reakcia na zmeny hladiny glukózy.

Tam naozaj nie je diabetická diéta. Americkej Diabetologickej Asociácie odporúča, aby sa dostanete 50% kalórií zo sacharidov, 30% z tukov, a 20 percent z bielkovín. Bielkoviny práce stabilizovať krvný cukor a, ktoré vám pomôžu cítiť spokojný. Proteíny tiež pomáhajú vášmu telu znovu a poskytujú živiny, ktoré telo potrebuje, nie je nájdený v sacharidy a tuky.

Skontrolujte hladinu cukru v krvi pravidelne. Je možné, aby sa nebezpečne vysokej alebo nízkej hladiny cukru v krvi bez zjavných príznakov. S trvalo vysoká hladina cukru v krvi počítať môže spôsobiť môžete mať zvýšené riziko vzniku zlyhanie obličiek, obehové problémy, srdcové choroby, mŕtvica, a dokonca aj slepota. Uistite sa, že ste si ponechať záznam o vašej čísla, ako dobre, sledovať trendy a cukru hrotmi.

Ak ste sa pošmykol hore a spotrebúvajú príliš veľa alkoholu, uistite sa, že vyhnúť sacharidy. Jeden z najväčších dôvodov alkoholu predstavuje riziko cukrovky chorých je, že je plný rýchlo vstrebáva sacharidy. Zdržiava od sacharidov, vám pomôže udržať vašu hladinu cukru v krvi od stúpli žiadne ďalšie, a zabránia tomu, aby sa vaše konzumácia alkoholu, nespôsobovali žiadne ďalšie problémy.

Uistite sa, že, ak ste diabetik, a vy sa chystáte cestovať lietadlom, že budete piť veľa vody. Kabína je vzduch je oveľa suchšie ako normálny vzduch je, a to môže spôsobiť smäd, najmä v tých, ktoré majú diabetes. Mali by ste byť schopní prejsť bezpečnosť letísk s vodou, fľaše, ak môžete preukázať, že máte diabetes.

Šanca tu sú skvelé, že ste vedieť viac teraz, ako to, čo si vedel predtým, a to znamená, že ste sa dobre na vašej ceste k riadeniu tejto nebezpečnej choroby. Poznanie je určite výkon v akýkoľvek mysliteľný scenár, najmä ak ide o diabetes. Použiť to, čo ste sa naučili tu a boj s touto chorobou.