Co Na Erekciu

Pri Pohľade Na Dizajn Webovej Stránky? Skúste Tieto Myšlienky!

Bez ohľadu na to, či sa vám to páči alebo nie, web design je dôležitou súčasťou dnešnom podnikateľskom svete. Stačí sa pozrieť okolo seba a uvidíte príklady ho všade – od mobilného webu na svoje obľúbené webové stránky. Tento článok poskytne tipy, ako ho používať, aby čo najlepšie vyhovovali vašim potrebám.

Uistite sa, že váš textu a pozadia má riadne kontrast. Tam je dôkaz ukazuje, že biely text na čiernom pozadí je najjednoduchšie pre väčšinu ľudí čítať, ale ostatné farby sú jemné tak dlho, ako sú čitateľné. Tiež majte na pamäti, že ľudia s poruchami zraku možno nebudete môcť čítať vaše stránky, ak kontrast je slabý. Skontrolujte, či vaša stránka je v súlade s rôznymi kontrast normy pomocou nástroja na http://snook.ca/technical/colour_contrast/colour.html .

Nesnažte sa nosenie príliš veľa na jednej strane pri navrhovaní webových stránok. Ak sa vaša stránka je príliš zaneprázdnený, že to bude trvať oveľa dlhšie, aby zaťaženie a môže premôcť návštevníkov. Keď budete mať kladie veľa obsahu, vytvorenie stránky pre všetko, čo môžete znížiť neporiadok na vašu stránku.

Nepoužívajte úvodnej stránky na vaše stránky, pokiaľ to vyžaduje zákon, a najmä nepoužívajte Flash intro. Väčšina ľudí sa len chcú dostať k obsahu, ako rýchlo, ako je to možné, a nestarám sa pozrieť na zbytočné úvodnej stránky. Ak máte nejaké zábavné obsahy, ktoré ste si absolútne majú návštevníci vidieť, integrovať ho do domovskej stránke miesto.

Nenúťte používateľom inštalovať podivné BHOs. Mnoho technicky zdatných užívateľov nebude to. Spoločné páchateľov obsahujú neobvyklé video prehrávače, image divákov, a platformy pre interaktívne hry. Pre väčšinu štandardných prípady použitia, nie je dôveryhodný plugin, ako napríklad Windows Media Player alebo dokonca Flash), ktoré bude robiť, čo chcete, bez odohnať používateľov.

Uistite sa, že každá stránky na vašich webových stránkach zaťaženie, ako rýchlo, ako je to možné. Užívatelia s pomalším Internetové spojenia sa môžu rozhodnúť, že čakať, nie je za to, ak váš web je pomalé načítanie. Ak čakať príliš dlho, vaši návštevníci môžu vzdať a odísť.

Nastavenie vašej stránky na uloženie vašich osobných informácií, ktoré používatelia pravdepodobne potrebné zadať viackrát. Napríklad, ak osoba, ktorá sa zaregistruje na vaše stránky a časť rovnaké presné informácie potrebné na plnenie inej forme von, uistite sa, že informácie, ktoré som už dal, je uložené tak, že on alebo ona nemá čo dať v tejto informácie znova. Ak ste tieto údaje využiť na svoj prospech, používatelia budú môcť ušetriť čas, ako ich prechádzať vašimi stránkami.

Ak chcete viac návštevníkov na vaše stránky, je potrebné navrhnúť to spôsobom, ktorý uľahčuje aktualizáciu obsahu. Ak sa vaše stránky môžu byť ľahko aktualizované pomáha, aby ste sa mohli rýchlo pridať nové a dôležité informácie. Stránky, ktoré je neustále aktualizovaný bude mať vaši návštevníci vracať.

Vždy chcú, aby sa používateľ potreby vaša najvyššou prioritou. Ako web designer, vždy by ste sa mali zamerať na diváka potreby. Ako ľahko informácie môžu byť prístupné a používaní webovej lokality sú kritické. Musíte zvážiť tieto aspekty pri navrhovaní webových stránok. Prezeranie stránky je dizajn od potenciálnych návštevníkov perspektívy.

Typy súborov, môže mať vplyv na čas je potrebné pre webovej stránky na načítanie. Vaša grafika by mala byť spravidla Gif alebo Jpeg. Web grafika, vyzerať lepšie, ak sú vyrobené z PNG a BMP súbory, ale zaberajú oveľa viac miesta na disku. Udržať vaše grafika na primeranú veľkosť, aby ušetriť miesto na disku.

Pomôcť vám vytvoriť dobré webové stránky a opraviť chyby na vlastnú päsť, naučiť počítač jazykov. Vzdelávať sami o tom, ako sa webové stránky v skutočnosti funguje vám pomôžu rýchlo opraviť akékoľvek chyby. Vedel, ako sa vysporiadať s problémami na vašich stránkach vám ušetrí čas a peniaze, pretože nebudete musieť spoliehať na pomoc zvonku na nápravu situácie.

Nezabudnite otestovať vaše stránky na niekoľko hlavných prehliadačoch. Č dvoch prehliadačov zobrazí vaše webové stránky presne rovnaké, a niektoré z nich by mohli robiť to ťažšie, alebo dokonca nemožné, používať ľahko. Môžete urobiť malý on-line výskum s cieľom zistiť, ktoré webové prehliadače sú najobľúbenejšie v súčasnosti. Skontrolujte vaše webové stránky na každý jeden z týchto prehliadačov, a nezabudnite mobilných webových prehliadačoch, ktoré sa stali populárne.

Ak dizajn vašej webovej stránky musí byť mobilných telefónov, majte na pamäti, že mobilné zariadenia majú menšiu obrazovku a obmedzenú šírku pásma. K účtu pre menšie obrazovky, mali by ste sa pokúsiť dizajn vašej webovej stránky ako jeden úzkom stĺpci tak, že používateľ potrebuje na navigáciu vertikálne, ako protichodný k horizontálne a vertikálne. Obmedzená šírka pásma znamená, že by mali byť navyše obávajú o svoju veľkosti súborov. Môžete si tiež zvoliť, ak chcete vytvoriť samostatnú verziu svojej webovej stránky určené špeciálne pre mobilné zariadenia.

Na záver, nie je lepší spôsob, ako osloviť ľudí, ako s webovej stránky, ktorý bol navrhnutý dobre. To je, ako môžete prilákať zákazníkov a uistite sa, že dostanete vaše určené správa sa spôsobom, ktorý je zrozumiteľný. Dúfajme, že tento článok má prepustiť na všetky otázky, ktoré mali ohľadom tohto.