Co Pomaha Na Erekciu

Tipy, ktoré vám Pomôžu Vyliečiť Kvasinková Infekcia

Ľudské telo je úžasná vec, ale niekedy to jednoducho nefunguje tak dobre, ako by sme chceli. Ak ste náchylní na kvasinkové infekcie, alebo jednoducho hľadáte spôsoby, ako sa im vyhnúť, prečítajte si nasledujúci článok. To vás naučí spôsoby, ako zabrániť kvasinkových infekcií a najlepšiu liečbu, by sa stalo, aby si jeden.

Škorica je nádherný bylina, ktorá môže pomôcť znížiť účinky infekcie, ak sa stane chytiť kvasinková infekcia. Môžete posypeme trochou množstvo škorice na veľa rôznych vecí, či už ho používate na jedlo alebo dezert pomôcť znížiť šance na infekcie vo vašom tele.

Najlepší spôsob, ako zabrániť kvasinkové infekcie je, aby šaty správne. Bavlna a hodváb sú prírodné vlákna, ktoré pohlcujú vlhkosť a pomôže udržať oblasti suché. Nylon a iných človekom tkaniny nebudú absorbujú vlhkosť rovnako a zvýši pravdepodobnosť získania infekcie kvasiniek.

Ak ste náchylní na opakujúce sa kvasinkové infekcie, to môže byť čas na útok problém tým, že zmeny vo vašej strave. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je konzumovať najmenej osem uncí jogurt každý deň. Rozhodnúť sa pre prírodný produkt, alebo jogurt, ktorý obsahuje živé kultúry ako lactobacillus acidophilus.

Bylinné opravné prostriedky, sú jedným z najlepších a najviac prírodné spôsoby, ktoré môžete bojovať s príznakmi a zabrániť kvasinkové infekcie úplne. Olej z oregano je jeden z najlepších, ktoré môžete konzumovať, ako to funguje v boji kvasinky a plesne vo vašom tele znížiť riziko infekcie materializing.

Pre prirodzený spôsob, ako bojovať mierne kvasinková infekcia, obráťte sa na vašej špajze pre strúčik cesnaku. Môžete vytvoriť suppository s cesnakom podľa nicking to s nožom a vkladanie do vagíny na noc. Ak sa obávate o získavanie, použite ihlu vytiahnuť kus šnúry cez strúčik. Ak budete mať akékoľvek podráždenie, odstrániť strúčik okamžite.

Aby sa zabránilo kvasinkové infekcie, najmä u žien, obmedziť množstvo času, ktorý strávite na teplo. To znamená, ak chcete obmedziť čas, ktorý strávite na kúpanie v horúcej vode. Kvasinkové organizmy rád horúce a vlhké oblasti, a preto sa im darí. Okrem toho, nezabudnite, aby sa zabránilo sebe žiadne tesné oblečenie, ktoré môžu zastaviť správnu cirkuláciu vzduchu v oblasti rozkroku.

Organizmy, ktoré spôsobujú kvasinkové infekcie milujú teplo a vlhké časti tela. Snažte sa obmedziť váš expozície v horúcej vane a dlhé horúce kúpele. Pritom zníži šancu dostať kvasinková infekcia. V lete sa snažte nosiť oblečenie, ktoré je príliš tesné, že bude pasce horúci vzduch okolo pošvy.

Jeden liek, ktorý môže zahnať kvasinková infekcia zahŕňa použitie cesnaku. Cesnak je prírodné antibiotikum, tak to môže bojovať infekciu. Môžete buď vložiť cesnak karta alebo čerstvé strúčik do pošvy každých pár hodín, aby sa určité úľavy. Konzumácia cesnaku interne, spolu s pomocou externých aplikácií, môžu pomôcť tiež.

Cukor bude palivo váš kvasinková infekcia a aby to ešte horšie. Ak ste si vyvinuli kvasinková infekcia, to je najlepšie, že ste zostali ďaleko od akéhokoľvek druhu cukru potravín. Nepite nápoj, jesť cukríky a zostať ďaleko od potravín príliš bohaté na sacharidy, príliš. Takže zdravý zmeny, aby vaša strava bude infekcie ísť preč rýchlejšie.

Kokosový olej je jeden jednoduchý a lacný domácej liečby kvasinkovej infekcie, ktoré funguje pre veľa. Skúste pridať pár lyžičky do svojho jedálnička denne, najlepšie vplyv. To môže byť pridané na kávu, alebo prijaté na to vlastné. To chutí, je vo všeobecnosti zdravé a je často jediná liečba potrebné eliminovať kvasinky v tele.

Vyhnúť tesný odev vždy, keď je to možné, najmä chudá džínsy. Džínsy, ktoré sú chudá môže vyzerať pekne, ale oni zabrániť tomu, aby rozkroku oblasti od získania správne vetranie. Môžete vytvoriť alebo zhoršiť kvasinková infekcia obmedzením priestoru medzi vášho oblečenia a vaše telo. Vybrať pohodlné oblečenie, ľahké a nie príliš obmedzujúce.

Zachovať chladnú hlavu. Droždie má tendenciu sa darí v teplom prostredí. Snažte sa udržať vaginálnej oblasti chladný a suchý nie pričom dlhé horúce kúpele. Tiež sa vyhnite namáčanie v horúcej vane. Počasie, keď je teplé, byť zvlášť vedomí oblečenie, ktoré môžete nosiť. Nemusíte nosiť niečo, čo je príliš tesné, že bude mať vzduch z chladenia vašej vaginálnej oblasti.

Ak máte tendenciu dostať kvasinková infekcia viac ako raz ročne, mali by ste zvážiť podanie zmeny do vášho života. Prestať užívať antikoncepčné pilulky, eliminovať potraviny príliš bohaté na cukor a sacharidy z vašej stravy a zlepšiť hygienu. Naplánovať stretnutie s lekárom a nájsť riešenie, ako sa zbaviť infekcie pre dobro.

Ak máte podozrenie, že máte kvasinková infekcia, a máte nikdy jeden pred, navštívte svojho lekára. On alebo ona môže dať presnú diagnózu. To je dôležité, pretože tam sú iné závažné infekcie, ktoré môžu napodobňovať príznaky kvasinkovej infekcie. Liečbe zle infekcie predĺži svoju biedu a môže viesť k dlhodobým problémom pre vaše reprodukčného systému.

Pomáhať v boji proti kvasinková infekcia, použiť jogurt. Dobré baktérie v jogurt vám môže pomôcť nájsť úľavu od kvasinková infekcia, buď jesť alebo použiť externe. Len uistite sa, že získať jogurt, ktoré je prosté a nesladené. Všetky odrody s cukru sa len deje, aby sa stav zhoršiť.

Spoločné strúčik cesnaku je veľký kvasiniek bojovník, ktorý sa nachádza v takmer každej kuchyni. Použitie buď cesnak karta alebo strúčik cesnaku vložená priamo do pošvy, pre rýchlu úľavu kvasinková infekcia príznaky. Toto sa môže opakovať tak často, ako je potrebné a bez vedľajších účinkov na všetky.

Napriek všetkým zázrak ľudského tela, keď to vyvíja kvasinková infekcia, máte problémy! Je takmer nemožné, aby fungovali s pálenie, svrbenie a nepríjemné pocity, takže budete musieť vziať rýchle akcie. Dúfajme, že tento článok vám dal najlepších spôsobov, ako predchádzať vzniku a nakladaní s týmto veľmi nepríjemný stav.