Cviky Na Rast Prs

Znížiť Chrápanie S Týmito Skvelé Tipy,

Chrápanie je trápenie, ktoré môžu spôsobiť závažné narušenie a nepríjemnosť v životoch tých, ktorí to ovplyvňuje. Avšak, s pravým typ vedomosti na dosah ruky, je možné viesť normálny život a získať ostatné potrebujete. Preskúmať tipy v nasledujúcom článku a panuj svojho chrápanie problém raz a navždy.

Ak vy alebo váš partner snores, to môže zničiť váš vzťah. Každý potrebuje spať, a rušenie uprostred noci môže pokaziť iné osoby spánku. V určitom bode, môže sa rozhodnúť, spať oddelene. Zároveň to sa nezdá, že najmä romantické, mnoho ľudí to, a ich vzťah nebude trpieť na všetkých.

Jediný spôsob, ako môžete kedykoľvek zastaviť chrápanie, je najprv zistiť, čo presne je, aby ste chrápať. Niektoré zdravotné stavy môžu byť na srdce chrápanie, a je nutné, aby ste lekárovi zistiť, či budete potrebovať lekárske ošetrenie. V skutočnosti, to môže ešte zhoršiť.

Ak chcete zastaviť chrápanie, ísť na chudnutie režim, ak ste v súčasnej dobe nadváhou. Tuk je bolo narušené na dostupné miesto pre vaše vzduchu pasáže, a tých, užší pasáže sú príčinou, že chrápe. Ak ste sa zbaviť tuku, vaše pasáže budú môcť otvoriť úplne, a môžete zastaviť chrápanie.

Snažte sa udržať vašu hlavu zvýšenej keď spí, ak chcete, aby sa zabránilo chrápanie. Je v tejto polohe umožňuje svalov a dýchacích ciest získať len správne množstvo vzduchu, ktorý znižuje šanca, že vám bude chrápať. Len prop niektoré vankúše za hlavu, alebo použiť hrubé vankúš.

V prípade, izba spánku je príliš suché, bolo by múdre kúpiť zvlhčovač. Keď je vzduch príliš suchý, dopravné zápchy sa môžu vyskytnúť v krku a nose, a môže dokonca ich zväčšiť. Prekrvenie a opuch robiť to ťažšie dýchať a spôsobuje, že chrápe. Zvlhčovač môže tento problém odstrániť.

Akékoľvek depresívne môžu svoje chrápanie horšie, ako by to bolo, keby ste si prehltnúť ich. Niektoré príklady látok, ktoré by ste sa mali vyhnúť, ak vás trápi chrápanie sú alkohol, sedatíva, tabletky na spanie, a niektoré antihistaminiká. Všetky tieto vám uvoľní svaly a aby chrápanie problém.

Ak chcete obmedziť svoju úroveň chrápanie počas noci, zdržať sa fajčenia úplne. Fajčenie môže škrtiť dýchacích cestách, ktoré môžete urobiť je oveľa ťažšie pre vás dýchať na noc. To vám nie len pomôžu znížiť intenzitu svojej chrápanie, ale aby ste sa cítili lepšie ako noc nosí.

Ak chcete zastaviť chrápanie, obráťte sa na svojho zubného lekára alebo okolo úst stráže. Účel stráže je udržať vaše zuby spolu, a aby sa zabezpečilo, že dolnej čeľuste svaly nie uvoľniť natoľko, že vzduch priechody nepoľavila a chrápanie začne znova. To je posledná vec, ktorú budete chcieť!

Naučiť spať na vašej strane, ak nemáte už. Spanie na vašej strane, pomáha udržať vaše hrdlo otvorené, takže vzduch môže voľne pohybovať dovnútra a von. Spanie na chrbte robí vaše svaly hrdla parafínový a zabraňuje dobré prúdenie vzduchu. Prerušená alebo zlé prúdenie vzduchu je to, čo spôsobuje chrápanie.

Snažte sa vyhnúť cvičenie v hodinu pred spaním. Dýchavičnosť, ktoré môžu byť spojené s cvičením nie je užitočné, keď bude spať. Nedostatok dýchanie bude škrtiť dýchacích ciest, úst a nosa, teda výsledkom chrápanie počas noci.

Nákup nosové pásiky, ktoré pomôžu udržať vaše nosovej dierky otvoriť v noci. Prúžky sú aplikované na kožu cez most nosa. Ak môžete ľahko dýchať nosom, potom budete pravdepodobne držať ústa zavreté v noci. Dýchanie cez otvorené ústa je jedným z najväčších príčiny chrápania.

Mať dobrú horúcu sprchu pred spaním. Nielen že oddýchnuť si a pomôže zaspať, parná zo sprchy bude hydratujú a otvorte svoje dýchacích ciest. Keď sú suché, vo vnútri vás, je viac pravdepodobné, že chrápať. Para sa bude náprava tohto problému.

Vplyv chrápanie na váš život môže byť veľmi závažné skutočnosti. To môže viesť k tomu, zlý spánok, sporné vzťahy so svojím manželom a všeobecný pocit frustrácie. Informácií je dôležité, ak chcete získať normálneho stavu. Využite poradenstvo v tejto kus srdca, a budete môcť účinne riešiť chrápanie otázky.