Cviky Na Zvacsenie Penisu

Školenia Pomocník Pre Vás A Vášho Psa

Ak hľadáte získať psa, pre svoju rodinu, ale nie sú si istí, ako trénovať, uistite sa, že vzdelávať sami prvý! Správne výcvik psa je nevyhnutné pre radosť a zábavu prírastok do rodiny. Prečítajte si o niektorých základných tipov na to, ako dostať vaše šteňa poslušný.

Ak nemôžete pokojne pracovať so svojím miláčikom, je najlepšie dať školenia bokom, až sa skladá náladu. Váš pes nerozumie zlé nálady. Zmätok môžete nastaviť pomocou svojho psa, ak sa stanete frustrovaní v snaží pracovať na základy. Trpezlivosť a láskavosť sú kľúčové faktory v dominantného vodcu.

Kľúčom k úspešnej výcvik psa je začať ich hneď ako to bude možné. Bez ohľadu na to, koľko rokov svojho psa môžu byť nikdy nie je príliš neskoro na to, aby si ich začal. Aj keď to môže trvať trochu dlhšie, stále môžete dosiahnuť veľký úspech. Môžete začať trénovať väčšina šteniatok po ich asi 6 týždňov. Toto je ideálny čas, aby si základných pravidiel nastavenia pre kľudnejšie viac poslušný pes.

Učiť svojho psa na kašu, mali by ste začať zavedením mu alebo jej spoločné mushing podmienkami pred ich máte vytiahnuť hmotnosti. Začal tým, že psa na prechádzku a povedal: “Vyhovoriť” pri odbočovaní doprava a “Haw” pri odbočovaní doľava. Uistite sa, pochváliť a odmeniť svojho psa na sústruženie s vami v správnom smere. Nakoniec, váš pes bude učiť príkazy a byť schopný sa pohybovať v správnom smere bez vašej fyzickej usmernenia. Jednoduché pokyny sú nevyhnutné pre mushing psov vedieť, pretože to môže zabrániť viesť spleti a zmätok pri odstraňovaní skutočným sánky.

Ak máte psa, ktorý sa riadenia si blázon s hlasitosťou, prvým krokom zastavenie štekanie je určiť príčinu. Napríklad, územný kôry na 2 PM každý deň, môže súvisieť s poštára je príchod. Ak poznáte príčinu štekať, môžete zachytiť a pomôcť pri riešení problému.

Tráviť čas výcviku vášho psa v rôznych miestach a v rôznych rozptýlenie. Raz Fido sedí spoľahlivo doma bez rozptýlenia, naučiť ho sedieť vonku, na psa park, a v miestach, kde je veľa ľudí. To pomáha vášho psa poslúchať príkazy spoľahlivo v každej situácii, bez ohľadu na rozptýlenie.

Keď prináša nové šteňa domov, plán, aby ho na vodítku a váš pohľad na niekoľko dní. Keď nemôžete byť s ním, mať bezpečné miesto pre neho ísť. To vám pomôže nájsť svojho maznáčika problémy miest a naučiť ho pravidlami.

Byť v súlade keď ste výcviku vášho psa. Váš pes nechápe, aké sú vaše chváli mysli. Vybrať si jeden forma chvály na použitie ako: “Dobré Dievča” alebo “Well Done” a používať rovnaké frázy každý čas. To sa naučiť vášho psíka, že ste chváliť ho, a keď váš pes počuje vybraná fráza, on alebo ona pochopí, že je kompliment.

Pri výcviku vášho psa, nie je vôbec zanedbávať dobré správanie. Bez ohľadu na situáciu, keď sa váš pes vykonáva podľa vášho očakávania by to malo byť odmenené. Dokonca aj vtedy, ak vaše zvieratko je celkové správanie je nedostatočná, mali by ste si pochvalu a odmenu ju vždy, keď robí to, čo chcete. Jednoznačné odmeny sú najlepší spôsob, ako povzbudiť správanie, ktoré chcete.

Ak váš pes nie je zamilovaný do neznámych mužov, zvážte tento tip na obmedzenie Cujo. Udržať jar zaobchádza blízko vchodu do vášho domu. Priniesť nových ľudí okolo, ktorí radi psov a pochopili situáciu, a mať ich liečiť pooch. Mali by sa rozšíriť liečiť sa bokom od svojho tela, bez pohľadu na psa. Je to non-konfrontačné a učí pes, ktorý nových ľudí sú vzrušujúce.

Budete musieť zistiť, ako rozpoznať, kedy váš pes potrebuje ísť na záchod. Každý pes má svoj vlastný jedinečný spôsob, ako ukázať, že to potrebuje úľavu sám. Ak sa môžete naučiť tento špecifický vzor, potom môžete okamžite, aby váš pes ísť von. Robí to spôsobí, že váš pes správať primerane. Housebreaking vášho domáceho maznáčika je oveľa menej bolestivé, keď ste si plne vedomí vášho miláčika a jeho potreby.

Ak chcete zabrániť tomu, aby pes z kopanie vo vašom kvetinové záhony, nastaviť oblasť, v ktorej môže siahnuť. Uistite sa, že máte všetky svoje obľúbené veci – hračky, potravín a vody, jedla a pes domu. Poskytujú mäkké, lákavé pôdy. Keď váš pes hlavy pre vašu záhradu, len presmerovať ho na jeho. Chváľme ho, za to, že vo svojej oblasti, a povedz mu, že keď on podniky do vašej oblasti.

Nikdy fyzicky zneužívania svojho psa, alebo kričať na nich. Dobrý leader berie čas na výskum, ako efektívne trénovať psa, a nie je potrebné kričať, alebo byť násilný. Swatting vášho psa s vyhrnutými novinách alebo v ruke, len vytvára strach vášho psa. Príčinou vášho psa strach, ktorú spôsobí, že váš pes konať iným spôsobom, ktorý vytvára ďalšie problémy.

Ako môžete vidieť, výcvik psa môže byť jednoduché, ak viete, čo máte robiť. Uistite sa, postupujte podľa týchto tipov konzistentne po celý svoj psí život uistite sa, že máte radi, priateľský, poslušný okrem svojej rodiny. Užite si svoj nový najlepší priateľ a majú veľký čas prípravy ho!