Cviky Na Zvacsenie Pier

Unavený Hľadaním Odpovede Týkajúce Sa Tesárstvo? Nájdete Ich Tu

Učí, ako sa stať dobrými na spracovanie dreva si vyžaduje čas a prax. Nasledujúce rady sa chystá pomôcť vám pripraviť sa na prijatie na toto remeslo. Bez ohľadu na to, čo sa snažíte robiť s drevom, tieto univerzálne tipy sa dostanú ste začali. Pripojiť sa na zábavu dnes, a začať vnímať to, čo môžete vytvoriť.

Bezpečnosť je dôležité, keď príde na spracovanie dreva. Vždy začať prácu s riadne bezpečnostných zariadení a postupujte podľa pokynov na používanie nástrojov správne. Vždy majte bezpečnostných krytov v objekte na náradie. Vyhnite sa robí projektu a musel ísť do nemocnice.

Použitie stop bloky vaša výhoda pre presnejšie práce. Pri rezaní veľa kúsky rovnakej veľkosti, bez ohľadu na to, ako starostlivo merať, môžete často nájsť malé zmeny. Použitie pre-cut stop blok, aby sa tieto merania na lokalite pinpoint presné. Potom tabuľke videl sa zastaví pri správnej dĺžke dĺžke.

Prach môže zničiť dokončiť všetky tesárstvo projektu. Udržať prach preč z vašich projektov a workbench tým, vysávanie to. Ak môžete vyhodiť alebo štetcom, a to preč, bude to len pristáť niekde inde, pravdepodobne späť na váš projekt. Tiež, použite navlhčenú handričku na utieranie všetky povrchy predtým, než začnete top-vrstvy alebo farbenie.

Vždy používajte bezpečnostné equiptment, ktoré prišli s akýmkoľvek vaším drevoobrábacích nástrojov. Môžete mať pocit, že štít je stále v ceste, keď ste pílenie, ale jeho účelom je chrániť vás z vážneho zranenia. Ak máte pocit, že v pokušení si predstaviť, aké by to bolo, ako stratiť prsta alebo horšie.

Pred cvičí rozšírené tesárstvo techniky, uistite sa, že máte základy nadol. Zvyčajne tieto pokročilé techniky spoliehajú na vás poznať základy ako chrbát ruky. Ak nemáte, môžete si viac než pravdepodobné, že nájsť naučiť sa byť veľmi frustrujúce skúsenosti. Takže začnite pomaly a pracovať tam.

Nikdy preskočiť brúsenie, keď je to potrebné alebo si myslíte, že farbenie koží nedostatky v lese. Drevo s škrabance, preliačiny a prezývok absorbuje oveľa viac dokončiť a škvrny, ako je drevo, ktoré je hladké. Keď preskočíte brúsenie alebo nie robiť dôkladnú prácu, nedokonalosti vyniknúť ešte viac kvôli zvýšenej absorpcie.

Keď ste riešenie brúsenie časť spracovanie dreva projektu uistite sa, že používate najlepší typ brúsneho papiera. Existuje mnoho rôznych typov k dispozícii, a použitím nesprávneho typu môže viesť k projektu zničený. Ak si nie ste istí, že používate správny typ môžete nájsť správne informácie online, kliknite na tlačidlo na niekoľko tlačidiel.

Vždy vyčistiť brúsneho prachu dôkladne pred farbením alebo nanášaním a kabát. Ak chcete hladký povrch, prachu je váš nepriateľ. Pomocou vákua cez zvírený prach do vzduchu, pretože to ustáli späť na drevo, a použite navlhčenú handričku, aby všetci prachu je odstránená z dreva vo vašom záverečné čistenie pred farbením alebo nanášaním top kabát.

Ak ste nový na drevospracujúci a začína zbierať svoje nástroje, nákup jednoduché nástroje na začiatok. Skúste si ruku na niekoľko projektov, aby istí, že chcete pokračovať, ako budete investovať do drahých nástrojov. Môžete ušetriť peniaze a získať lepšiu kvalitu nástrojov, keď si kúpite používajú nástroje.

Ak máte akékoľvek vrecká na tričko, ktoré nosíš, odstrániť všetko, čo sa od nich, ako začnete pracovať s tabuľkou videl. To je veľmi bežné pre objekty, ako napríklad perá a pravítka padať z vrecka a chytí do čepeľ, ktorá môže viesť k niektorým celkom vážne zranenia.

Naučte sa, ako nájsť stred kus dreva každý čas. Mount niektoré ploché tvrdé drevo na sústruhu je modularitou. Priložte akryl kus to pomocou niektorých dvakrát lepiacou páskou. Chuck že v sústruhu. Premeniť váš akryl na disk. Pomocou 1/16″ trochu svoj chvost zásob chuck, vyvŕtajte otvor cez ktorý center-bod. Pisár niektoré sústredné kruhy na disku na 1/2″? intervaloch pomocou skosenie dláto. Poloha tohto centra-finder nad konci zásob a upraviť ju, až kým jeden z vašich kruhov je napísané úplne v časti dreva, ktoré je pevné a použiteľné. Pomocou šidlo alebo nechty súbor, označte svoje centrum prostredníctvom centrálneho otvoru v disku.

Využiť jeden z skosený vnútornej časti strúhatko. Ak ste ju pripojiť na malom hriadeľ, môžete ho použiť v vŕtačky. Je to dobrý nástroj na formovanie menšie kúsky. Keď sa to dostane nudné, stačí zaostriť na brúsnym handričkou spustením vŕtačka na pomalú rýchlosť.

Nezabudnite zostať v kontakte s inými ľuďmi. Vaše tesárstvo oblasti je asi váš súkromný priestor a chýba prístup na Internet. Tam bude krát, napriek tomu, že potrebujete pomoc v polovici projektu. Môžete hovoriť s ostatnými o pomoc a radu. Niekto iný pravdepodobné, že mal podobný problém v minulosti.

Teraz, že ste si prečítali túto radu o tesárstvo, ste pripravení dať ju do praxe. Použite svoje zručnosti, a veriť v svoje schopnosti, aby sa niečo úplne jedinečné. Drevospracujúci nie je vždy o uniformitu, ale umenie miesto. Takže dostať sa tam a ukázať svetu, čo ste urobili a čo môžete urobiť.