Deflorace

Šalvia Poradenstvo Pre každého, Kto Trpí Kvasinkové Infekcie

Keď zistíte, že máte kvasinková infekcia, môžete cítiť trochu zarobil a nie sú ochotní vypočuť príliš veľa o tom. Avšak, čím viac budete vedieť o tom, čo spôsobuje kvasinková infekcia, a čo môžete urobiť, je zbaviť sa ho, budete cítiť pripravený na liečbu infekcie. Tu sú niektoré tipy, ktoré môžete použiť.

Škorica je nádherný bylina, ktorá môže pomôcť znížiť účinky infekcie, ak sa stane chytiť kvasinková infekcia. Môžete posypeme trochou množstvo škorice na veľa rôznych vecí, či už ho používate na jedlo alebo dezert pomôcť znížiť šance na infekcie vo vašom tele.

Uistite sa, že cvičíte správne hygienu počas vaginálne kvasinkové infekcie. Vždy rozhodnúť sa nosiť bavlnené nohavičky ako syntetické vlákna môžu dráždiť infekcie a aby to ešte horšie. Infikovaný oblasti by malo byť správne čistiť a udržiavať v suchu, teda robiť bavlnené nohavičky najlepšou voľbou pre udržanie oblasti suché.

Vyhýbať sexu. Kvasinková infekcia sa môže šíriť medzi partnermi pri pohlavnom styku. Dokonca aj po svojej kvasinková infekcia, je vhodné počkať niekoľko týždňov až mesiac pred zapojiť do sexuálnej aktivity. Ak ste sa rozhodli mať sex bez ohľadu na to, uistite sa, že budete používať prezervatív len v prípade.

Poraďte sa so svojím lekárom o svoje lieky. Ak trpíte častými kvasinkové infekcie, jeden z vašich liekov môže byť na vine. Nedávne antibiotík je častou príčinou, kvasinkové infekcie, pretože zabíja dobré aj zlé vaginálne baktérie. Antikoncepciu alebo steroidov môže byť ďalším faktorom.

Uistite sa, že ste získali dostatok spánku každú noc. Váš imunitný systém je to, čo udržuje rast kvasiniek na uzde. Prijatím opatrenia, ktoré majú dostatok spánku každú noc, sa nechať váš imunitný systém robiť svoju prácu. To znamená, vyhnúť pitnej všetky kofeín alebo výkone tri hodiny pred spaním.

Drž sa od chudá džínsy. Tesné nohavice môže vyzerať a cítiť sa skvele. Bohužiaľ, môžu spôsobiť aj vznik kvasinkovej infekcie. Snažte sa im vyhnúť. Namiesto toho, nosiť niečo tenké a vzdušné. Musíte dať si izba dýchať. Vedenie vaše genitálie príliš pevne uzavretých môže vytvoriť ideálne podmienky pre kvasinková infekcia.

Ak ste si cvičenie, potom zabezpečiť ste zmeniť svoje oblečenie pravidelne. Nemali by ste byť relaxáciu v spotený alebo mokré oblečenie. Kvasinky nemá problém žijúcich v týchto druhov miestach. Po práci sa zmeniť na čisté, suché oblečenie. Zmeniť všetko, od ponožky bielizeň.

Pozitívne zmeny vo svojom životnom štýle môžu pomôcť zabrániť kvasinkových infekcií. Môžete nájsť občas vyliečiť, ale ak je to pretrvávajúci vec, ktorú potrebujete, aby prijali preventívne opatrenia. Zvážte správne zmeny, aby vaša strava, oblečenie a životný štýl.

Nikdy by ste nemali nosiť syntetické vlákna oblečenie. Prírodné vlákna umožňujú pokožke dýchať a knot vlhkosti preč od pokožky. Kvasinky sa darí v teplom, vlhkom podmienky. Nosiť oblečenie vyrobené z prírodných vlákien, aby sa predišlo problémom.

Vždy sledujte, kde ste na utieranie. Kedykoľvek môžete použiť kúpeľni, ale hlavne po stolici, je dôležité pamätať na utierajte spredu dozadu namiesto späť na prednej strane. Ak budete utierať z zozadu dopredu, riziko prenosu kvasiniek a fekálne baktérie do pošvy, ktoré môžu spôsobiť infekcie.

Apple mušt ocot môže pomôcť s kvasinkových infekcií. Zvážte pridanie ju do vane vodu a sedí vo vani aspoň pätnásť minút. Apple mušt ocot môže pomôcť obnoviť rovnováhu vaginálnej oblasti a ukončiť bolestivé a nepríjemné kvasinkové infekcie príznaky.

Ak ste dojčiacim a trpiacim na drozd, typ kvasinková infekcia, uistite sa, že na liečbu aj seba a svoje dieťa. Ak sa nebudete liečiť aj vaše prsia a vaše dieťa ústam, droždie bude pokračovať, ak chcete násobiť, a nebudete nájsť liek, ktorý hľadáte.

Ak ste náchylní na kvasinkové infekcie, alebo len chcete, aby prijali preventívne opatrenia, vyvarujte sa perličkové kúpele. Mnohé ženy sa chceli pridať vonné perličkový kúpeľ produktov na svoj vody. To často vedie k nežiaducim kvasinková infekcia. Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je, aby sa zabránilo horúce kúpele úplne, ale ak musíte, kúpať sa, nemusíte pridávať žiadne parfumovaných produktov na vodu.

Keď budete mať informácie, ktoré potrebujete do boja kvasinková infekcia, ste viac pohodlné s myšlienkou, pretože ste pochopili, čo sa skutočne deje a ako sa môžete zastaviť infekciu šíreniu. Použite tipy uvedené v tomto článku vám pomôže vyrovnať sa lepším spôsobom s kvasinková infekcia.