Dlzka Erekcie

Zvuk Poradenstvo Pre Spánkové Apnoe Pacienta

Spánkovej apnoe je potenciálne život ohrozujúce, ako aj rušivé a nepohodlné. Z týchto dôvodov tých, ktorí trpia táto podmienka musí dozvedieť čo najviac o jej príčin a liečby, takže môžu byť schopní nájsť úľavu. Tento článok by vám mal pomôcť ovládať vaše spánkové apnoe.

Sú nikotínu a alkoholu súčasťou vášho života? Zbaviť správanie, ktoré nie sú pre vás dobré. Tieto látky ovplyvňujú vaše dýchacích ciest. Fajčenie spôsobuje opuchy dýchacích ciest. Na druhej strane, alkoholu spôsobuje dýchacích ciest, aby sa relaxovať, podobne ako tabletky na spanie. Snažte sa aspoň dymu menej, pretože to vám pomôže vysporiadať sa s spánkového apnoe.

Zmierniť ste spánkového apnoe o chudnutie. Mnohé štúdie preukázali, že spánková apnoe môže byť výrazne zlepšila, alebo dokonca eliminovať keď pacienti slim down. Môžete ísť do posilňovne, pripojiť cvičenie triedy alebo len vstať a chodiť. Pričom mimo kíl navyše vám pomôže spať viac zdravo.

Zvážte použitie úst stráže, keď spíte. Ak váš čeľusť je nesprávne zladené, to by mohlo viesť k problémom s spánkového apnoe. Vyrovnanie čeľusť má veľa do činenia s tým, či je alebo nie ste získali dostatočné prúdenie vzduchu. Sú vybavené pre úst stráže môže pomôcť dýchať, zatiaľ čo je to opravuje problém.

Skúste niektoré krku a úst cvičenia. Jeden dôvod, prečo ľudia trpia spánkovej apnoe je, pretože ich hrdla zavrieť, keď spí. Posilňovať tieto svaly môžu znížiť pravdepodobnosť, že sa ísť parafínový zatiaľ čo spíte. Skúste niektoré jazyk, čeľuste, krku a dekoltu cvičenia na zvýšenie krku silu.

Každý, kto snores nemá spánkového apnoe. Naopak, každý, kto má spánkového apnoe nie je nevyhnutne chrápať, a to buď. Ako viete, na rozdiel? Najväčší príznaky sú ako ste sa cítili počas bežného dňa. Chrápanie nie je v rozpore s kvalitu spánku rovnakým spôsobom, že spánkové apnoe nie je. S chrápania sú menej pravdepodobné, že trpí únave počas dňa.

Udržať svoju izbu v prime shape na spanie. Nespavosť a spánkového apnoe sú často pripojené. To robí vedenie prostredie, v ktorom spíte pri správnej teplote, ľahkosť úroveň a úroveň zvuku dôležité pre ktorý vám pomôže dostať dobrý nočný odpočinok. Právo životného prostredia tiež znamená, keď sa zdôrazňuje, mimo spálne zabezpečiť si uvoľnený dostatok zaspať.

Ak trpíte spánkového apnoe, vyhnúť tabletky na spanie. Tabletky na spanie môže robiť to tak dýchacích cestách nefungujú správne. Sa im vyhnúť za každú cenu zabrániť sami od poškodzuje vaše telo nič viac.

Lekári často odporúčajú, aby spánkového apnoe u pacientov zvážiť liečbu s CPAP – Kontinuálny Pozitívny tlak v dýchacích cestách Ochrany – masky a stroj. Stroj sa odošle vzduchu cez hadicu na maska pokrýva nosom. Účelom je pomôcť udržať vaše dýchacie cesty otvorené, takže si je dýchanie normálne, ako sa vám spať. Kým stroj spočiatku môže zdať trochu zahraničnej a nepríjemné, a mnoho pacientov prispôsobiť rýchlo a zistiť, že sú stále oveľa viac pokojný spánok ako výsledok.

Udržiavanie pravidelného spánku plán môže pomôcť kohokoľvek, kto pracuje s spánkového apnoe. Raz môžete dostať na plánovanie a držať sa ho, všimnete si, že vaše príznaky sa bude znižovať, ako sa vaše telo dostane viac spánku. Vytvorte program, ktorý vyhovuje vášmu štýlu, a to najlepšie a drž sa.

Ak máte spánkového apnoe a pomocou CPAP, skúste vymeniť svoje masky a hadice každých šesť mesiacov. Väčšina poistení umožňujú novú masku a hadice každých šesť mesiacov, a niektoré umožní nahradiť ich každé tri mesiace. Masku môžete zastaviť montáž aj po niekoľkých mesiacoch používania, a hadica sa môže vyvinúť malé trhliny alebo otvory, ktoré umožňujú únik vzduchu. Nahradiť tieto položky aby získali najlepšie terapie CPAP je to možné.

Ktorým sa na chrbát počas spánku môže zhoršiť vašu spánkového apnoe príznaky. Namiesto toho skúste ktorým sa na vašej strane. Ak chcete zabrániť koľajových na chrbte, zatiaľ čo v bezvedomí, prop si až šitím niečo lumpy do svojho pyžamo. To je oveľa menej pravdepodobné, že sa môžete vrátiť k náchylné na spanie držanie tela.

Všetky spánkového apnoe u pacientov, môžu profitovať z informácií, ktoré zistil, prostredníctvom HORE Nadácie. HORE sponzorov podporu skupiny po celej krajine, ktoré sú určené na vzdelávanie a informovanie verejnosti o problémoch a možnostiach liečby súvisiace s spánkového apnoe. Tieto stretnutia sa často predviesť nové zariadenia a maska možnosti pre CPAP pacientov, ako aj aktualizácie na nové trendy v liečbe. S kapitol vo väčšine regionálnych oblastí, HORE slúži ako veľmi účinná podporná služba pre pacientov a ich rodiny získať solídne a spoľahlivé informácie zlepšiť svoje zdravie.

Prejdite na svojho lekára, ak sa budete vždy cítiť ospalý a podráždený. To môže byť spôsobené tým spánkového apnoe, aj keď sa váš stav nie je dosť zlé na vás prebudil uprostred noci. Mierne prípade spánková apnoe môže spôsobiť, že budete spať veľmi zľahka a nie sa cítiť svieži ráno.

Všeobecne sa dohodli, že spánková apnoe je veľmi nepríjemný stav. Prerušenie spánku každú noc môže robiť to pre vás ťažké dostať sa cez deň. Použiť to, čo ste sa naučili tu prísť s liečebného plánu, ktorý sa zbaviť vaše spánkové apnoe pre dobro.