Dlzka Penisu

Vyrovnanie sa S Svoje Starnutie Materskej spoločnosti, Strata Pamäti

Pamäť je nádherný atribút ľudského bytia. Teší nás, kto sme, pretože sme ho používať na udržanie vedomostí o našich skúseností z minulosti. Bez nej by sme byť schopní učiť sa nové zručnosti a udržať si potrebné informácie na to, aby sa stal produktívnym členom nášho sveta. Pomôcť vyrovnať sa s frustráciou, ktoré prichádzajú s klesajúcim pamäť, poskytli sme niektoré praktické a jednoduché tipy sledovať.

Cvičenie mozgu. Pomocou pamäti a myslenia iných vyvolanie funkcií svojho mozgu denne, vám pomôže udržať vašu myseľ a pamäť ostré. Urobiť puzzle, disk, iný spôsob, ako pracovať a zapamätať niečo každý deň. Budete vidieť zlepšenie rýchlo a menší pokles, ako čas pokračuje.

Aby si pamätať, kde ste dať veci, to je dobrý nápad, ak chcete usporiadať svoj majetok. Tým, že podobné položky dať dohromady, nemusíte sa obávať miešať okolo, pri pohľade na veci. Tiež môžete skúsiť označovanie krabíc alebo skladovacích kontajnerov, zapisuje to, čo je v každom poli. To je rozumné, či máte dobrú pamäť, alebo nie.

Ak chcete, aby vaše zručnosti ostrejšie, mali by ste hrať niektoré pamäťové hry. Existuje množstvo príjemné pamäť hry, ktoré vám pomôžu udržať si informácie a udržať svoju pamäť funguje dobre. Tieto hry sú dobré aj pre zlepšenie pozornosti a koncentrácie schopnosti. Je možné hrať niektoré pamäťové hry na Internete na adrese žiadne náklady.

Vaša pamäť sa bude využívať okrem rybieho oleja do potravín, ktoré jete. Nízke hladiny omega-3 môže byť príčinou vašej zlá pamäť. Najjednoduchší spôsob, ako zahrnúť do svojho jedálnička, je tým, že tabletky.

Po naučíte niečo nové, naučiť ho inej osobe. Keď učíte sa to, núti mozog manipulovať informácie iným spôsobom, aby ste mohli vyjadriť. Táto manipulácia informácie posilňuje že časť vašej pamäte, a to je efektívny spôsob spáchania nové informácie do mozgu.

Mnemotechnická pomôcky môže byť skvelý spôsob, ako pomôcť zapamätanie si informácií. Mnemotechnická pomôcky sú jednoducho spôsob, ako si zapamätať fakty ich priradením k niektoré známe obraz alebo slovo. Napríklad, každý prvok zoznamu by mohla byť spojená s kvetom, ktorý začína na rovnaké písmeno, alebo by ste mohli zase zoznamu do nezabudnuteľný rým.

Pomôcť zlepšiť, ako rýchlo niečo, čo je uložené v pamäti, mať čas, aby sa vedro informácie prvý. Zákon ako informačný architekt a triediť informácie, ktoré ste sa pokúsiť, aby sa zaviazali k pamäť vychádza z podobnosti. Akonáhle sú bucketed, zaútočiť, ako skupina. Budete potom zistiť, že sú ľahšie zapamätať!

Ak strata pamäti alebo jednoducho zlá pamäť je váš problém možno Omega-3 nedostatkom je jadrom problému. Skúste užívať Omega-3 doplniť, alebo lieky, ako Lovaza pomôcť s tým. Výskumníci objavili v Británii, že deti, ktoré boli doplnené s Omega 2 boli viac zamerané a mal lepšiu pamäť.

Nesnažte sa absorbujú veľa informácií v jednom sedení. Ak spáchania niečoho do pamäte, je nevyhnutné, mať čas na vytvorenie plánované relácie, v ktorej chcete študovať. Nesnažte sa naučiť to všetko v jednom okamihu. To bude takmer určite zahltiť vás, a nastaviť si pre budúcnosť pamäť zlyhanie. Urobte si čas na svoje pravidelné rutinné pre štúdium sedenie, takže budete mať vo zvyku pripomínajúc informácie, ktoré potrebujete.

Tu je prekvapujúce skutočnosti o vzťahu medzi pamäťou a alkohol – mierne pitie môže skutočne zlepšiť pamäť a predchádzať Alzheimerovej! Štúdie ukázali, že mierne pitie (definované ako pitnej dva poháre vína alebo menej za deň) môže zlepšiť kognitívne funkcie a celkovo pomáha pijanov skóre lepšie na pamäťové testy.

Zníženie rozptýlenie vo vašom prostredí, zatiaľ čo sa snažíte naučiť. Váš mozog môže naozaj sústrediť len na jednu vec naraz. Viac jednotlivé veci súťažiť o kúsok pozornosti, menej sa môžete sústrediť na to, čo sa snažíte naučiť. Sú schopné sústrediť sa v strednej prenos informácií do pamäte.

Ak chcete zlepšiť svoju pamäť, uistite sa, že ste získali dostatok pohybu, ale najmä aeróbne odrody. Nedávny výskum naznačuje, že koncentrovaný aeróbne cvičenie činnosti skutočne podporovať nové rast buniek v mozgu, pamäti centrum. Skúste robiť aeróbne cvičenie, ako je cyklistika a beh s cieľom získať maximálny úžitok.

S cieľom zlepšiť pamäť a koncentráciu, zvážiť pri Rybí Olej, alebo Omega-3, vitamín doplnok. Bohužiaľ, naše každodenné diéty jednoducho neposkytujú dostatok Omega-3. Avšak, jesť viac rýb, alebo užívať Omega-3 preparáty môžu pomôcť s týmto nedostatkom. Štúdie ukázali, že školské deti, problémy s koncentráciou, dostali Omega-3 doplniť, čo malo za následok výrazne zvyšuje schopnosť sústrediť sa.

Aby váš mozog funguje, ako čo najlepšie, skúste užívať rybí olej doplnky. Oleje nachádzajú na ryby obsahujú Omega 3 kyseliny, vynikajúcim nástrojom na budovanie vašej pamäti. Poradenstvo lekára o dávkovanie je dôležité skôr ako začnete používať tento doplnok.

Ak ste zabudli niečo dôležité, že musíte mať na pamäti, zatvorte oči a zhlboka sa nadýchnuť. Skúste dychové cvičenia tým, že drží svoj dych na niekoľko sekúnd a uvoľnenie. Po tom, niekoľko krát, ísť späť do snažil sa spomenúť si, čo ste zabudli.

Všetci chceme mať čo najpresnejšie pamäť možné, ale ako plynie čas niektorí z nás sú ovplyvnené strata pamäti. Okrem toho, Alzheimerovej choroby sa stávajú čoraz bežnejšie, a nezdá sa byť účinná liečba v tomto bode. Výskum dosiahlo určitý pokrok, ale presná príčina je stále neznámy. Či už ste stratili niektoré svoje pamäti ako príznak na choroby, alebo len kvôli prirodzený proces starnutia, vyššie spomínané tipy vám pomôžu vylepšiť, alebo dokonca zaostriť.