Dlzka Sexu

Vaše Fuzzy Priateľ: Mačka Tipy Pre Majiteľov

Mačky si robia skvelé domáce zvieratá! Avšak, starostlivosť o mačky môže byť ťažké, ak si nie sú dobre informovaní o riadne cat starostlivosť. Tento problém môže stáť vašu firmu tisíce a spôsobiť stratiť zákazníkov.

Vyhnúť sa držal hore, ktorú vaša mačka romping cez dom v noci. Keď sa prvýkrát dostanete vaše mačiatko, vytvoriť zvyk, aby ho na posteľ v príjemnom klietku s pekná posteľ, debničky, jedla a vody, na noc. Ak začnete to na začiatku, vaša mačka ocenia má svoj vlastný trezor, útulnej miestnosti.

Mačky sú neustále starostlivosti o seba a to je dôvod, prečo sa zriedka potrebujú vaňa. Ak vaša mačka dostane do niečoho, najmä stinky, vane, neublíži im. Ak vaša mačka nemá rád vodu budete chcieť nosiť rukavice tak, že nie je poškriabať. Tiež možno budete chcieť požiadať o pomoc priateľa alebo člena rodiny.

Chrániť vaše mačky z udusenia. Uistite sa, že zbaviť hydinové a rybie kosti bezpečne. Zabaľte ich do papierového alebo plastového vrecka a dal ich do vašej vonkajšie odpadky môže s vekom pevne zaistené. Striedavo, umiestnite ich do plastového vrecka a zmraziť ich do smetí vyzdvihnúť deň.

Nepredpokladajte, že preto, že liek je v poriadku pre vás, že je to bezpečné pre vaše mačka rovnako. Mnohé lieky vyrobené pre ľudí sú smrteľné pre mačky, napríklad paracetamol obsahujúce lieky a aspirín. Vždy sa poraďte so svojím lekárom skôr, než si dať svoju mačku na nič.

Ak chcete mať svoju mačku na mnoho rokov, je to dobrý nápad, aby ich v interiéri. Zatiaľ čo mačka sa môžu tešiť ísť von, je štatisticky dokázané, že vonkajšie mačky žijú kratšie žije ako vnútorné mačky. Existuje nebezpečenstvo pre mačky, ktoré trávia čas vonku, v neposlednom rade aj všetkých ostatných zvierat.

Kto hovorí, že len psy môžete robiť triky? Mačky sú veľmi inteligentné a majú schopnosť učiť sa, ako dobre, najmä ako malé mačiatka. Niektorí ľudia trénovať svoje mačky hrať fetch rovnako ako psi. Existujú dokonca ľudia, ktorí majú úspešne vyškolených ich mačka používať pravidelné wc, namiesto debničky.

Si rozmyslite, aby vaša mačka vonku. To môže dať svoju mačku na nebezpečné miesto. Existuje možnosť, že vaša mačka sa môže zmluvu blchy, alebo snáď niečo oveľa horšie. Ostatné zvieratá a vozidlá by mohli aj zraniť vaša mačka. Ak, aby vaša mačka vonku je pre vás dôležité, nechajte ich v bezpečnej oplotenom areáli.

Dať správne množstvo podstielku v debničky. Niektorí ľudia sa snažia dostať von, čistenie box tým, že príliš veľa vrhu tam. Mačky nemajú radi prechádzky na pieskové duny! Dva palce alebo takže by mali byť dostatočné pre mačku potreby, a práve máte byť ostražití o čistenie okno von.

Ak máte mačku, veľmi dôležitou súčasťou zvyšovania mu je ho dostať socializované. To znamená, uistite sa, že je pohodlné v mnohých situáciách. Tieto zahŕňajú: zaobchádzanie ľudí, starostlivosti a starostlivosť o nechty, ovp návštev a iných spoločenských situáciách. Čas to urobiť, je medzi desať a dvanásť týždňov veku.

Zatiaľ, čo to je úplne normálne, pes na nohavice veľa času, by ste mali byť znepokojení, ak si všimnete, že mačka to robí. To môže byť malá vec úzkosti, ale v niektorých prípadoch to je niečo oveľa vážnejšie, ako kardiovaskulárne alebo dýchavičnosť.

Keď ako malé mačiatko jesť suché mačiatko potravín, byť trpezlivý. Na prvý zvyčajne len hrať s jedlom. To môže chvíľu trvať, ale budú sa nakoniec dozvedeli, že majú jesť skôr ako hračka s ním. Ak jedlo je navlhčený prvý s mliekom, mačiatko môže trvať, aby to rýchlejšie.

Teraz by ste mali byť schopní krok mimo svojho bydliska a brániť proti túlavé mačky invázii váš dvore. Ak neriešenie, túlavé mačky môže urobiť veľa škody. Samozrejme, mačky sú zvieratá príliš, tak by stále sa malo zaobchádzať starostlivo. Možno aj prekvapenie seba a rozhodli prijať člen feral odpadky so sebou domov!