Do Kolkych Rokov Rastie Penis

Zaujíma Vás, Ako Získať Handle Na Ekzém? Vyskúšajte Tieto Tipy!

Príznaky ekzému, ako je svrbenie kože, čo je červené a zapálené, môže naozaj premeňte svoj život do biedy. Avšak, nemusíte trpieť s ním. Použite tipov nižšie, ak chcete získať úľavu. Pokračovať v čítaní rozšíriť svoje knowledge base.

Ak máte alergie, ktorý je vystavený na čo ste alergický sa môžu svoje ekzém zhoršuje. Ekzém nie je alergia, ale niektoré bežné alergény, ktoré by mohlo vyvolať ekzém sú mliečne výrobky, vajcia, pšenica a paradajky. Iné veci, ktoré by mohli urobiť z vášho ekzém, oslnenie až sú pet alergény, peľ, prach a plesne.

Ak ste stále pripravení dať niečo na vašej pokožky, hydratujú ju, podobne ako masť alebo krém, uistite sa, že dostanete kožu vlhkú prvý. Že pomôže hydratačná robiť svoju prácu. Môže to byť najlepšie aplikovať výrobok v priebehu niekoľkých minút dostať von sprche alebo kúpeli. Jednoducho pat sami suché, tak, že nie ste odkvapkávanie mokré, a potom dať výrobok na.

Vedieť, aké sú vaše spúšťa sa tak môžete vyhnúť sa im. Vaše spúšťače môžu prádlo prací prostriedok, mydlá, a prachu. Mali by ste pravdepodobne vyhýbať všetky výrobky, ktoré obsahujú vône, chemikálie alebo iné neprirodzené prísad. Vyberte si čistý a unscented produkty miesto. To pomôže znížiť nepohodlie dennej ekzém flare-ups.

Uistite sa, že oblečenie, ktoré nosíte, nespôsobujú podráždenie pokožky. Existujú určité látky, ktoré spôsobujú ekzémy, na útek viac pravidelne. Bavlnené oblečenie je to, čo by mali nosiť, keď máte ekzém problém. Vždy by ste si mali dôkladne umyť akékoľvek nové oblečenie pred skutočne nosiť. Jemným čistiacim prostriedkom, ktorý je unscented by mali byť použité, a nikdy použiť zmäkčovadlo.

Zabráňte poškriabaniu vaše ekzém. Je ťažké odolať, pretože ekzém je svrbenie kože stave, ale poškriabaniu je to horšie. Môžete zvýšiť svrbenie, poškodenie pokožky, a zvýšiť vaše riziko vzniku infekcie. Skúste udržiavať pokožku moisturized, kúpanie pravidelne a pomocou studené obklady na zmiernenie svrbenia.

Získať vašu pokožku vlhkosťou, pred použitím váš hydratačný krém. To pomáha krém na tesnenie do pokožky a zjemňujú. Nasledujúce sprchou alebo vaňou, len pat vaša pleť s uterákom. Toto odstráni veľa mokro, ale stále nechať kožu vlhkú a pripravený pre hydratáciu.

Ak váš lekár má schválené over-the-counter masti na svoj ekzém, uistite sa, že dostanete správnu druhov. Mali by ste byť pri pohľade na výrobky, ktoré sú len 20% vody a 80% oleja. Zatiaľ čo oni môžu cítiť greasier, budú zámok vlhkosti v koži lepšie. Snažte sa používať tieto produkty v oblastiach, ktoré si spotené.

Snažte sa vyhnúť stresu. Príliš veľa stresu, môže vyvolať ekzém. Samozrejme, ekzém je svrbenie a nepríjemné a môže viesť k ešte viac stresu. Prelomiť cyklus hľadanie spôsobov, ako si oddýchnuť. Nájsť nový, relaxačné hobby. Venovať niekoľko dní v týždni na nejaké cvičenie. Nájsť spôsob, ako sa zbaviť stresu, ktorý pracuje pre vás.

Teraz by ste mali mať oveľa lepšie pochopenie ekzému a ako ju liečiť. Už máte trpíte touto nepríjemnou chorobou. Hovoriť na svojho lekára primárnej starostlivosti o všetko, čo sa snažíte, a dodržiavajte ich rady ako dobre.