Ejakulacia

Mobilný Telefón Tipy, Triky A Rady, ktoré Vám Pomôžu Získať čo Najviac Z Vášho Prístroja

Keď si myslíte, že mobilné telefóny, budete pravdepodobne zistíte, že veľa ľudí, ktorí ich používajú. To je niečo, čo prevzal skoro všade tam, kde je mobilný telefón služby. Kefka až na to, že tieto rady boli dať dohromady, aby vám pomohol dostať sa tam, kde potrebujete byť, keď ide o mobilné telefóny.

Reštartovania mobilného telefónu pri príležitosti sa chystá pomôcť voľnej pamäte, ktoré využívajú aplikácie, ktoré používate najčastejšie. To vám umožní majú telefón, ktorý funguje dobre, ak ste schopní robiť tieto veci raz za čas.

Skúste, ak chcete obmedziť veľkosť videa, ktoré chcete sledovať cez web v priebehu dňa. Video bude zničiť váš GB príspevok ako to je zvyčajne streaming a vyžaduje veľa údajov, ktorý chcete spustiť. Ak sa pozeráte videá z YouTube často počas dňa, môžete sa rozhodnúť pre neobmedzený prenos.

Keď sa spoliehať na LTE 4G signál, starať sa pri prezeraní videa. Váš mesačný plán má pravdepodobne dátové limity. Video trvá dosť a to možno pridať až rýchlo. Ak overages sú bežným javom pre vás, potom budete musieť prehodnotiť svoj plán.

Pozor oblastiach s chudobným mobilný telefón príjem. Zlý signál nie je len nepríjemné, to je aj skutočný záťaž na batérie. Dokonca aj keď nie ste pomocou mobilného telefónu, ktorá je zapnutá v oblasti, ktorá sa dostane chudobný mobilný telefón príjem môže odvádzať svoju batériu úplne.

Dajte si pozor na rozšírených záruk. Zvyčajne, oni nie sú za papier, na ktorom sú vytlačené. Nájsť záruku, ktorá vás chráni v prípade, že váš telefón zomrie prvý rok. Plus, veľa ľudí kúpiť nový telefón, niekedy rok, takže záruka, ktorá je rozšírená naozaj nie je stojí za to.

Využiť hlasu, textu, funkcia na vašom telefóne, aby sa ušetril čas a byť v bezpečí na ceste. To vám umožní previesť slová, ktoré hovoríte, že textovú správu okamžite. Ak nemáte túto funkciu na vašom smartphone, môžete pridať softvéru, ako je napríklad ReQall, ktoré bude využívať.

Ak chcete niekomu zavolať a majú volať rovno do hlasovej schránky bez nej tóny, môžete použiť Slydial. Toto je funkcia, ktorá eliminuje riziko niekto odpovedí na vaše volanie. Ak sa číslo bolo volanie a vy neviete, kto to je, to je skvelé služby zamestnávať.

Vedeli ste, že môžete ušetriť peniaze na hovory, ak chcete získať informácie? Zatiaľ čo väčšina mobilných telefónov spoločnosti, poplatok až do výšky $1.75 pre volanie 411, môžete stále získať potrebné informácie volaním (800)Free411. Budú vám poskytnuté rovnaké informácie bez vynaloženia akýchkoľvek dodatočných poplatkov na vyúčtovanie mobilného telefónu.

Ak sa nachádzate v oblasti, ktorá má veľmi nízky signál, mali by ste vypnite telefón. Takže to bude len koniec s vami s mŕtvym batérie. Mali by ste sa tiež pokúsiť sa udržať vaše telefónne v otvorených viac, pretože signál je trochu slabšie v peňaženky, zásuvky a iných uzavretých miestach.

Mobilné telefóny sú nebude nikam kedykoľvek čoskoro. To je dôvod, prečo by ste sa mali dozvedieť všetko môžete tým, že pôjdete cez tipy ako tie, ktoré v tomto článku. Budete môcť byť úspešný, keď príde na prácu s mobilnými telefónmi, pretože rád, ktoré vám boli dané tu.