Erectan

Dýchajte Ľahko S Týmito Jednoduchými Astma Tipy

Jeden za štyri deti v Spojených Štátoch je ovplyvnená chronické respiračné ochorenie známe ako astma. Hoci látky, ktoré vyvolávajú astma útok je známe, príčinou astmy zostáva záhadou. Tento príčiny ochorenia dýchacích ciest, objem a zablokovať dýchacie schopnosti, čo vedie k dýchavičnosť.

Ľudia postihnutý astma by malo byť prioritou vždy sa vyhnúť vystavenia dymu, výparov a dymu. Teda, musíte vyhnúť sa cigarety a cigary a byť ostražitý, o riadiaci jasné životného prostredia, alebo na pracovisku vystavenia dymu.

Skvelý tip, ktorý vám pomôže spravovať vaše astma je naučiť sa, ako udržať hladinu stresu v skontrolujte. Existuje veľa premenných, ktoré môžu vyvolať astmu a stres je jedným z nich. Naučiť sa zvládať stres tiež pomôže spravovať vaše astma.

Nie je plávanie v bazénoch, ktoré obsahujú chlór, ak máte astmu. Chlóru môžu vyvolať astmatické záchvaty, alebo aby sa vaše príznaky zhoršiť. Ak si nie ste istí, či bazéne, že budete plávať v má chlór alebo nie, požiadať plavčík alebo manažér prevádzkarne.

Ak vlastníte akýkoľvek typ pet a má astmu musíte byť veľmi opatrní. Pet alergény možno ľahko nastaviť vypnutie astma útoku. By ste sa mali snažiť, aby neboli úzkom kontakte so zvieraťom a mať niekto iný kúpať pet dôkladne, na týždennej báze.

Astma je spôsobené niektorými spúšte, preto najjednoduchší spôsob, ako sa vyhnúť bolestivým útokov je sa im vyhnúť. Tieto spúšťače, môže byť čokoľvek, od peľu na zvieracie chlpy, takže je dôležité, aby vyhľadali odbornú pomoc na určenie príčinou. Ak nie je táto možnosť pre vás držať astmu denník, záznam vašich aktivít, pred útoku pomôcť určiť skutočnú príčinu.

Ak máte astmu, vedieť váš spúšťa. Čo je to, že spôsobuje astmu útok prísť? Mnohé bežné spúšťače sú alergie a dráždivých. Pre niektorých je cvičenie alebo extrémnym teplotám. Emocionálne alebo úzkosť, problémy, ktoré sa môžu tiež spôsobiť astmu typ útokov. Vedel, čo spôsobí, že váš útok môže byť tiež to, čo vám pomôže nájsť správnu liečbu.

Ak trpíte astmou, možno budete chcieť skontrolovať, ak máte nejaké alergie na niektoré potraviny, alebo životného prostredia. Existuje veľa vecí, ktoré by mohli prispieť ako napríklad domáce zvieratá, čistiace výrobky, pierko vankúše alebo posteľ, dokonca aj v niektorých parfumov. Mliečne výrobky, ako aj rafinované potraviny, ako je biela múka a cukor pravdepodobné príčiny.

Dostať sa do zvyku spanie na vašej strane, alebo žalúdka na zlepšenie kvality spánku a absorpcie kyslíka počas spánku. Spanie na chrbte zvyšuje pravdepodobnosť vdychujete cez ústa, ktoré môže zhoršiť príznaky astmy. Tým, že spí na vašej strane, alebo žalúdka, vaše telo prirodzene dýcha viac shallowly cez nos, čo uľahčuje vaše pľúca, aby efektívne pracovať.

Deti sú primárne trpiace na astmu, ktoré je vážne ochorenie. Cigaretový dym, prach, roztoče, zvieracie kožušiny a nadmerné cvičenie sú všetky podnety, ktoré často vyrazil astmatické útoku. Astma sa nedá zabrániť, ale je to liečiteľné s liekmi, vyhnúť sa spúšťa a vyhnúť sa správanie, ktoré môže vyraziť do útoku.