Erekcia Tabletky

Tipy A Triky Na to, Ako Dosiahnuť Dobré Organické Záhrady

Mnohí z nás by chcel mať záhradu na tendenciu a na pohľad, ale naše životy sú jednoducho príliš zaneprázdnený. Rastie v záhrade, dať si skvelý pocit hrdosti, nehovoriac o tom, že ho môžete ušetriť peniaze a pomôcť získať zdravé. Dozviete v tomto článku, ako rýchlo rastú organické záhrady, ktoré budete hrdí.

Okolitá miernom izba s živé rastliny by mali byť vedený medzi šesťdesiat-sedemdesiat päť-päť stupňov po celý deň. Izbové rastliny rastú najlepšie pri týchto vyšších teplotách. Ak nie ste ochotný viesť svoj dom, ktorý v teple počas zimy, môžete vždy dostať organické rastliny tepla lampa.

Je možné pestovať organickej záhrade po celý rok, ak máte dostatočný zdroj svetla pre vnútorné záhrady. Rastliny potrebujú dostatok svetla, aby mohli rásť, správne a nie sú žiarovky, ktoré možno zakúpiť na zimné záhrady poskytujú vhodné množstvo svetla, aby sa im darí a vytvárajú plodnú bounty.

Majú svoje nástroje pre záhradníctvo v blízkosti cieľom maximalizovať efektivitu s záhradníctvo. Môžete nosiť zásteru alebo nohavice, ktoré majú veľa vreciek, alebo použite veľké vedro alebo môže. Majte svoje rukavice, záhradnícke nožnice, nožnice na ruke rýľ a vaše ďalšie nástroje, praktický, rýchlo a ľahko urobiť údržbu vašej záhrady.

Recyklácia dreva šetrí peniaze a dodáva jedinečný nádych vašej záhrade. Používať tvrdé drevo vybudovať malé záhradné ploty alebo podporných štruktúr pre rastliny. Zdroje sú rozbité stoly, stoličky, alebo nevyužité výbava kúsky z minulosti domov projektov zlepšovania. Farba dreva pridať farbu a záujem váš záhradný plot.

Pri prvom rastie na záhrade, pokus dať toľko úsilia do prvej posteľ, ako je to možné. Pozemok, ktorý nebol použitý na chvíľu potrebuje generálna oprava ak chcete začať, zmena na životaschopné miesto pre rastliny. Zvyčajne sa tieto regióny buď nedostatok správne živiny, alebo konzistencie pôdy. Ak máte v pláne urobiť záhradu, z patch, uistite sa, že má všetky správne predpoklady na pestovanie.

Ak máte problém s slimáci, alebo iného hmyzu, nádherný organické kontakt pesticídov je kremeliny. Môžete si kúpiť to najviac záhradné centrá, a to príde v bielej práškovej forme. To je brúsny materiál, ktorý zabije zvieratká pri poškodení kože slimáci a kĺbov hmyzu.

Ak máte v pláne na spustenie organické záhrady, vždy by ste si mali riadne kryt svoje semená. Ak váš semená nie sú správne zakryté, potom nebudú rásť. Mali by ste si za cieľ pokryť väčšinu svojho semená asi tri krát tak hlboko, ako hrúbke semien s cieľom zabezpečiť optimálny rast. Avšak, niektoré semená, ako sú alyssum a snapdragons, by sa nemala vzťahovať, pretože oni potrebujú veľa svetla, aby sa klíči.

Ak nie ste pripravení venovať svoj čas a energiu na celý organické záhrady, alebo len nemajú priestor pre jedného, použitie kontajnera miesto. Pozrite sa na rastliny, ktoré sú malé a dobre hodí pre kontajnery. Whisky sudy sú skvelé pre kontajner záhrady, pretože majú dostatok priestoru pre korene rastú a môže byť použitý pre viacerých druhov rastlín.

Prejdite na viac stromov a rastlín. Stromy sú niektoré z najlepších možností vecí, ktoré rastú vo vašej krajine. Poskytujú tieň, vlhkosti uchovávania a potraviny pre vaše kompost každý rok na jeseň. Stromy tiež pridať veľa vaše majetkové hodnoty, viac než akékoľvek iné rastliny si môžete dať vo vašom dvore.

Zvážte pridanie kompost pre zdravšie pôdy. Dokáže ochrániť zem, to sedí na. Na horúce dni, kompost, bude tiež chrániť vaše rastlín korene tým, že im vlhké a chladné. To pomáha pôdy, aby jej vlhkosti znížením rýchlosti odparovania. To je tiež užitočné v súlade buriny pod kontrolou.

Výsadba je insectary záhrade vedľa vášho zeleninové záhrade je prírodný a účinný spôsob, ako zbaviť vaše zeleninové záhrade škodlivého hmyzu. S pravým množstvo rastlín, táto záhrada mieste bude priťahovať prospešné hmyzu, ktoré sa bude zabíjať a jesť škodlivé tie, ktoré jedia zeleninu. Na insectary môže byť samostatné záhrade, alebo viacero malých výsadieb striedajú medzi zeleniny.

Nie zavádzať do otvoru, ale “rýchlo”�neznamená, že budete mať úrody, v priebehu niekoľkých dní. Rýchlo tu znamená, že budete môcť dozvedieť o tom, ako rastú správne záhrada včas. Štúdium týchto tipov a ich využitie pre vaše organické záhrady sa rozhodne zvýšiť vaše šance na úspech.