Erekcie

Domov, Dizajn Interiéru, Správny Spôsob

Dizajn interiéru je jedna z tých činností, ktoré mnoho ľudí sa zaujíma, ale často sa nikdy dostať okolo význam. Ak ste boli zvedaví na dizajn interiéru, nie je tam žiadny čas, ako sa v súčasnosti začíname. Poradenstvo v nasledujúcom článku vám ukážeme, ako môžete začať ihneď.

Pri výbere farieb pre váš interiér dizajn, neprišli s módne výstrelky. Olivovo zelené steny boli populárne kedysi, ale to môže urobiť váš domov vyzerať datované. Ísť na neutrálne farby, ktoré dokážu odolať skúške času. Týmto spôsobom, by ste nemali pocit, že budete musieť prekresliť každý rok.

Vždy, keď ste výbere farieb pre steny miestnosti, ktorá nemá veľa prirodzeného svetla v ňom, je rozumné vybrať ľahší, prirodzené farby. Svetlejšie farebné steny budú šíriť svetlo okolo miestnosti rovnomernejšie danej miestnosti žiarivejší vzhľad, ako keby ste použili tmavé alebo svetlé farby.

Začať s novým náterom. Farba je lacná a môže urobiť veľkú zmenu do miestnosti za pár hodín. Ísť do miestneho domova obchod a získať paletou. Potom prísť domov a predstavte si, čo každý swatch by vyzerať a ako by to ladia s nábytkom a ostatné miestnosti vo vašej domácnosti. Vyberte si jeden a zistite, ako rôzne miestnosti vyzerá!

Naučte sa, ako maľovať steny pred maľovaním steny. To môže znieť ako zdravý rozum, ale ak nie ste si vedomí kvality vášho laku, ako sa ju správne, a koľko potrebujete, môžete urobiť neporiadok, alebo stratíte veľa peňazí. Skúste ísť na doma-zlepšenie obchod pre niektoré tipy, techniky a typy farby.

Uistite sa, že máte radi nové pultov vo vašej kuchyni, ale nepoužívajte žiadne farieb a materiálov, ktoré sú príliš poburujúce. Korok a drevo sú alternatívne materiály, ktoré si môže vybrať, kedy a renovácii. Aj tieto materiály nebudú break the bank, ktorý umožňuje použiť peniaze na iné veci.

Majú podrobné zmluvy s interiérový dizajnér ak sa rozhodnete pre prenájom profesionálne. To bude prínosom pre oboch vás a aby ste boli na rovnakej strane, bez prekvapenia alebo prekročenie nákladov. Dobrý interiérový dizajnér bude chcieť zmluvy tak, tak to je dobrý spôsob, ako zistiť, ktoré sú seriózne obchodné osoby.

Skvelý dizajn interiéru tip je začať chodiť na lov starožitností. Nemusíte platiť fortune získať niekoľko zaujímavých starožitností. Vždy môžete ísť na miestnych obchodoch a skúste barter s nimi. Kto vie, môžete skončiť s niečím, čo sa iskra mnohé diskusie.

Veľký interiér-dizajn tip pre rozpočet zmýšľajúce jednotlivca je prepnutie do svojej izby úplne. Premeňte svoj úrad do spálne a vaša spálňa do nového office! S úplne odlišné funkcie, nábytok a dekorácie, každý nový izba trvá na úplne nový vzhľad a osobnosť. Je to tiež celkom a príjemné zmeniť až na to, že náklady na nič.

Použiť teplé podlahy v spálni. Studenú podlahu môže byť nepríjemný šok prvá vec v dopoludňajších hodinách. Uistite sa, že použiť niečo ako koberec alebo drevená podlaha v spálni. Vyhnúť keramické, mramor, alebo akékoľvek iné chladné povrchy. Ak teplej podlahy nie je možnosť, dať koberec dole pod alebo v blízkosti postele.

Oni hovoria, “menej je viac” by nemala byť vyššia pravda, pokiaľ ide o dizajn interiéru. Skôr ako náplň vašej izby s množstvom rôznych kusov, by bolo lepšie slúžil vybrať menej kusov, ktoré sa navzájom dopĺňajú krásne. Tento spôsob, ako sa vyhnúť dať priestor preplnený vzhľad.

Keď ste zdobenie váš obývacia izba, budete chcieť vytvoriť kontaktné v miestnosti a usporiadať nábytok z tam. Vaše kontaktné miesto môže byť veľké okno, alebo snáď krb. Ak budete pracovať, aby sa váš nábytok kompliment toto kontaktné miesto, budete mať izbu budete hrdí.

Skúste nákup príslušenstvo pre váš domov v skupinách koordinovaných položky. Ak si vyzdvihnúť hodiť vankúš na oddelenie obchodu, lampa na dvore predaj a oblasti, koberec niekde inde, šance sú dobré, že naozaj nie zápas akonáhle ste si ich všetky dohromady. Nákup v sady zaručuje farebnú harmóniu!

Celé osvetlenie každej miestnosti závisí na záclony vám dať hore. Tmavšie farby, ako je čierna, hnedá, a tmavé, červené alebo modré, neumožňujú dostatočne prirodzené svetlo do miestnosti, spôsobuje to, aby sa tmavé. Pokúste sa získať ľahšie-farebné záclony, ako sa opáliť, biela, broskyňa, béžová a taupe.

Nabudúce ste sa rozhodli oživiť priestor s novým náterom, zvážte, maľovanie na váš strop s “strop biely”. Táto farba je vyrobená tak, aby odrážali svetlo po celej miestnosti. Ak použijete tento odtieň, zobrazí sa veľký zlepšenie osvetlenia kvalita miestnosti.

Skúste použiť 2012 farba roka vo vašej izby. Tento rok zvolenej farby je, “Tangerine Tango.” Tento teplý orange má veľa hĺbky, a to vyzerá sofistikované. Spája v sebe červená výkon s žltá je priateľstvo. Môžete ľahko začleniť do svojho umenia, steny, koberec, nábytok, a viac.

Ako dlho chceš žiť vo vašej domácnosti? Ak plánujete pohyb v blízkej budúcnosti, by ste robiť dobre držať jemný dizajn v neutrálnej farebnú schému pre široké odvolanie počas predajný proces. Niečo, čo sa vám môže ako môže odkladať niekoho iného, že sa môže chcieť na kúpu vášho domova.

Po prečítaní rady v tomto článku, mali by ste vedieť oveľa viac o tom, ako začať s interiéru. Nemusí to byť náročná činnosť, alebo ten, ktorý si nechajte na profesionála. Stačí len posunúť správnym smerom, môžete začať zarábať váš domov viac krásne ihneď.