Eroticka Bielizen

Sledovať Tento Skvelý Článok O Domov Hypotéky Pomôže

Sleduje hypotéky je skoro ako právo priechod pre dospelých. Keď príde čas na presun z renter, alebo rodičov domov obyvateľov, majiteľov domov, čo musíte urobiť nejaký výskum. Napríklad, článku nižšie nájdete šikovný, rád a postrehov, ktoré vám pomôžu v hypotekárneho vyhľadávacieho procesu.

Dajte si pozor na nízke úrokové sadzby, úvery, ktoré sa balón platbu na konci. Tieto pôžičky majú vo všeobecnosti nižšie úrokové sadzby a platby; avšak, veľké množstvo je vzhľadom na konci úveru. Tento úver sa môže zdať ako skvelý nápad, avšak, väčšina ľudí si nemôže dovoliť balón a platobné na ich pôžičky.

Nie zaregistrovať v prvom hypoték, že narazíte. Existuje tak veľa, že tam by ste mali robiť sami disservice tým, že unáhlené. Mali by ste nakupovať trochu uistite sa, že rýchlosť je vám ponúkaná je spravodlivé a konkurencieschopné.

Vedieť vaše kreditné skóre a udržať nechutný hypotekárnych úverov na uzde. Niektoré nečestné veritelia budú klamať o vašej kreditnej skóre, vyhlasovať, že je nižšia, než v skutočnosti je. Používajú tento ležať na ospravedlnenie nabíjanie môžete vyššiu úrokovú sadzbu na vašej hypotéky. Poznať svoje kreditné skóre je ochrana z tohto podvodu.

Uistite sa, že váš kredit je dobré, ak sa chcete získať hypotéku. Takmer všetky domáce veriteľov bude vyzerať na vašej kreditnej rating. Robia to preto, lebo oni potrebujú vedieť, že ste niekoho môžu dôverovať zaplatiť pôžičku späť. Ak vaša kreditná je zlé, robia všetko možné, aby sa opraviť to, aby váš úver najlepšiu šancu byť schválené.

Ak vám ponúka úver s nízkou mierou, zámok v sadzby. Vaša pôžička môže trvať 30 až 60 dní na schválenie. Ak sa vám zámok, vo výške, ktorá vám zaručí, že hodnotiť môžete skončiť s je aspoň to, že nízke. Potom by ste skončiť s vyššou mierou na konci.

Majte na pamäti, že nie všetky oblasti poskytovania hypotekárnych úverov spoločnosti majú rovnaké pravidlá pre schválenie hypotéky, a nenechajte sa odradiť, ak máte vypnutý prvý jednom pokuse. Požiadať o vysvetlenie toho, prečo ste boli popieral, hypotekárne a opraviť problém, ak môžete. To môže tiež byť, že stačí nájsť rôzne hypotekárne spoločnosti.

Ak sa vaše hodnotenie nie je dosť, skúste to znova. Ak ten váš veriteľ obdrží nie je dostatočne späť svoje hypotekárneho úveru, a myslíte si, že sú zamenené, môžete skúsiť iného veriteľa. Nemôžete objednať ďalší hodnotenie alebo vybrať znalca veriteľ používa, môže však spor prvý z nich, alebo ísť do iného veriteľa. Zatiaľ čo odhad hodnoty domácej by nemala výrazne líšiť moc medzi rôznymi odhadcovia, to môže. Ak si myslíte, že prvý znalca je nesprávny, skúste iný veriteľ s dúfajme, že lepšie znalca.

Vždy obchod sa okolo, aby si najlepšie podmienky je to možné, pred dokončením akékoľvek hypotekárne zmluvy. Online vyhľadať dobrého mena, a opýtať sa priateľov a rodiny. Akonáhle budete mať kompletnú pochopiť, to, čo každá ponúka, si môžete urobiť správne rozhodnutie.

Ak si chcú kúpiť akékoľvek veľké lístok položky, uistite sa, že budete čakať, kým vaša pôžička bola uzavretá. Nákup veľké položky môžu dať veriteľ myšlienku, že sú nezodpovedné a/alebo overextending sami a môžu sa starať o vašu schopnosť splácať ich späť peniaze, ktoré ste sa snaží požičiavať.

Niektoré finančné inštitúcie umožňujú extra platby v priebehu hypotekárne znížiť celková suma úroku zaplatená. To môže tiež byť zriadené záložné držiak na biweekly plánu platieb. Pretože tam je často účtovať si za túto službu, stačí urobiť extra platba každý rok získať rovnaké výhody.

Ani neuvažujú, ako dostať domov, hypotekárne, že je len platenia úrokov. Toto je najhorší možný investícií, ktorú môžete urobiť. Problém je, že sa nedostávajú žiadne bližšie k skutočnosti vlastniť svoj domov. Namiesto toho, kúpu domu, ktorý si môžete dovoliť platiť zásada, aby ste naozaj robiť dobré investície.

Udržať sa na vrchole svojej hypotéky žiadosť kontrola o váš úver manager aspoň raz za týždeň. To trvá len jeden chýbajúci kus papierovanie, aby odkladu svoj súhlas a zatvárania. Tam môže byť aj last minute žiadosti o ďalšie informácie, ktoré musia byť zabezpečené. Nepredpokladajte, všetko je v poriadku, ak nechcete počuť od svojho veriteľa.

Pozrite sa online na dobré hypotekárne financovanie. Ste použili musieť fyzicky prejdite na hypotekárnych spoločností, ale teraz môžete kontaktovať a porovnať ich on-line. Mnohé pevné veritelia len práca on-line a znižuje ich režijné náklady. Tieto decentralizované podniky bude skutočne spracovanie vašich žiadosti oveľa rýchlejšie.

Oplatí viac, než váš minimálne do vášho domova hypotekárne každý mesiac. Dokonca aj 20 dolárov, navyše každý mesiac môže pomôcť vám splácať vašu hypotéku rýchlejšie časom. Plus, bude znamenať nižšie úrokové náklady, aby ste v priebehu rokov príliš. Ak si môžete dovoliť viac, potom neváhajte platiť viac.

Či už ste sťahujú svojich rodičov, pivnici alebo apartmán ste žili v pre desať rokov, už je načase, aby sa stal majiteľ domu. Ako domáce ceny zvyšovať, sa vám zobrazí vaše investície rastú. Použite tipy, čo ste si dnes mohli pomôcť nájsť skvelé hypotekárne čoskoro.