Eroticke Hracky

Tipy Na Správne Používať Váš Ipad

Tablety sú stále viac a viac populárne, a iPad je na začiatku zoznamu. Mnoho ľudí však nie sú oboznámení s tým, ako používať tento kus technológie. Dokonca aj tí, ktorí už majú skúsenosti s Apple produkty často neuvedomuje niekoľko trikov, ktoré by mohli svoje skúsenosti príjemnejšie. Tento článok bude obsahovať niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby čo najviac z vášho ipadu.

Ak je to vôbec možné, použite pripojenie Wi-Fi pripojiť váš iPad na Internet namiesto 3G. Pomocou 3G priebežne, môžete očakávať, že si okolo 9 hodín životnosti batérie. S Wi-Fi, môžete si vychutnať svoju iPad pre ešte dlhšie, než potrebuje nabiť. Ak nepotrebujete pripojenie k Internetu, vypnúť oboch.

Ktoré aplikácie používate? Veľa aplikácií v telefóne môžete viesť beží, zatiaľ čo pracujete na iné veci. Sa pozrieť na všetky spustené aplikácie, dvakrát kliknite na tlačidlo Domov. Na aktuálne spustené aplikácie sa objaví v riadku v spodnej časti obrazovky. Potiahnite prstom nadol na odstránenie bar z pohľadu when you ‘ re finished.

Prejdite do nastavenia, prejdite na “normál”, a posuňte bočné prepnúť na “lock orientácie.” Zvyčajne je nastavený na možnosť stlmiť, ale to môže byť veľmi nepríjemné. Napríklad, ak ste sa snaží čítať na ipade, na obrazovke sa môžu nepretržite otočiť, spôsobuje vám nejaké frustrácie. Opraviť tento problém je ešte čas.

Chráňte svoje citlivé údaje a Odstrániť Všetky funkcie. Strach, že prídete o svoju identitu, ak váš iPad je nikdy stratené alebo ukradnuté? Jednoducho zapnúť Údaje Vymazať nastavenie zabezpečenia. V prípade 10 nesprávny prístupový kód položky, iPad bude automaticky vymazať všetky osobné dáta. Môžete nájsť túto možnosť v menu Nastavenia v časti Všeobecné > Uzamknutie.

To je dobrý nápad, ak chcete vypnúť váš iPad push e-mail. Veľa e-mailových účtov predvolené nastavenia, prejdite do služby ako mechanizmus poskytovania. To automaticky bude presadzovať váš nový e-mail, hneď ako je k dispozícii. To môže byť rušivé a v rozpore s tým, na čom pracujete. Chcete túto funkciu vypnúť.

Váš iPad bude teraz podpora pripojenia VPN. Stačí nastaviť ho ako prvý. Začnite tým, že pôjdete do vašich Nastavení menu. Pozrite sa na základe Všeobecných nájsť Sieť. Vyberte VPN a prepínač, ktorý jazdca. Potom môžete pridať konfigurácia VPN pomocou svojho účtu detaily a server.

Nechajte svoje deti hrať sa s iPad. Pretože funkcie spustiť na dotykovej obrazovke, aj malé batoľatá môžu baviť sa s ním. To je skvelý spôsob, ako predstaviť počítač, aby vaše malé deti. Sledujte, ako využiť tento nástroj, a budete sa diviť, ako rýchlo sa učiť sa na to.

Sa bojíte, že odkaz, ktorý sa chystáte kliknúť na Safari, je nevhodné? Tam je jednoduchá oprava tohto problému. Aj keď nie sú schopné vznášať sa nad odkazom, ako by ste s počítačom, môžete sa dotknúť slovo a podržte ju. URL zastúpená bude odkaz zázračne objaví.

Ak ste na Internete, stále môžete použiť ukladací priestor typu cloud pre váš iPad. Toto je skvelý spôsob, ako udržať informácie bez ju uložiť na váš prístroj. Uloženie dokumentov, ktoré sú dôležité na oboch iPad a cloud.

Je možné kopírovať text a potom ju prilepiť. Ťuknite a podržte text, ktorý chcete kopírovať, a stlačte zvoĺ vybrať vetu, čo si želajú. Klepnite ešte raz a uvidíte, že text je vyznačený (highlighted). Vyberte možnosť kopírovať po tomto. Potom môžete jednoducho ťuknite na položku a kliknite na tlačidlo Prilepiť.

Využite zadarmo aplikácie pre váš iPad. Hoci existuje množstvo stránok, ktoré ponúkajú aplikácie na rozumné ceny, tam sú aj tie, ktoré vám ich zadarmo. Skontrolujte reputability stránky môžete stiahnuť z a neprečítate. Mali by ste mať žiadny problém dostať takmer všetko, čo potrebujete, za žiadnu cenu.

Ak ste len chceli typ vášho ipadu prstami, je jednoduchý spôsob, ako si rozdeliť klávesnici. Keď máte klávesnici pop-up, jednoducho dotykom oboch stranách s palcami a potiahnite smerom von. Tento bude rozdelený klávesnici okamžite, a môžete sa to celé znovu tak, že prejdete prstom dovnútra.

Ikona batérie štve mnoho spotrebiteľov a oni rýchlo začať hľadať spôsob, ako odstrániť obtiaž. Našťastie, existuje spôsob, ako ľahko odstrániť túto funkciu. Použite aplikáciu nastavenia a prejdite na Všeobecné > Použitie. Vypnite ho! Rovnaký postup sa vyžaduje ak sa chcete vrátiť na ikonu na neskorší dátum.

Ovládanie všetkých oznámení, ktoré dostanete. Ak ton aplikácie sa na zariadení, budete pravdepodobne vysporiadať s množstvom upozornenia. Môžete upraviť toto nastavenie, ísť do nastavenia a potom upozornenia. To vám umožní ľahko spravovať aplikácie, ktoré vás upozorní, a môžete vypnúť tie, ktoré nepotrebujete. Potom si len užitočné upozornenia.

Jeden z najúžasnejších funkcie iPad je Maps app, že utečie z Google street view. Mnohí sú zmätení, sa snažia používať tak to je často prehliadaná. Stačí otvoriť Google Maps a keď máte red pin kvapka po hľadanie, jednoducho ťuknite na ikonu, ak chcete zadať ulicu.

IPad je v skutočnosti oveľa zložitejšie, ako sa to javí na povrchu. Mať informácie uvedené v tomto článku a použiť to, aby vaše skúsenosti so strojom príjemnejšie. Skôr, ako ju poznáte, vašich priateľov, rodiny a spolupracovníkov všetko bude obracia sa na vás o radu, navigácia iPad!