Eroticke Masaze

Osobné Financie Hovoriť, Že Niekto Môže Pochopiť

Osobných financií je zložité, ale kritické schopnosti v dnešnom svete. Bohužiaľ, je to niečo, že nie je učí veľmi dobre, alebo dokonca vôbec, mnoho rodičov a škôl. Ak sa chcete dozvedieť nejaké dobré rady na tému, pokračujte v čítaní tohto článku, objavovať niekoľko ukazovateľov, ktoré nemusia byť aktuálne informovaní.

Je dôležité vedieť, kto, kde, čo, kedy a ako, o každej agentúre, že správy o úverovej histórii. Ak nechcete sledovať každý reportér o vašej kreditnej súbor, mohli by ste byť dochádzky zamenený účet odkaz v histórii, ktoré by mohli byť ľahko postarané s hovoru.

Mať trpezlivosť môže byť dobré peniaze-šetrič keď príde na nákupy. Vzrušenie z nových technológií presvedčí mnohých ľudí na nákup elektroniky, hneď ako sú uvoľnené. Ak môžete, byť trpezlivý a čakať len chvíľu, môžete získať rovnaké produkty pre menej. Potom budete mať oveľa viac peňazí k dispozícii na kúpu ďalších výrobkov, ktoré máte radi.

Obálky systém je pokúsil a pravda rozpočtovania technika, ktorá môže pracovať aj pre tých, ktorí majú pevný čas pobytu v rámci svojho rozpočtu. Hotovosť vašej výplatnej pásky na každom výplatné obdobie a dajte vopred dohodnutú sumu v hotovosti do každej obálke pre každú linku na váš rozpočet. Potom môžete minúť len toľko peňazí, ktoré máte pre každú položku. To vám bráni overspending ako máte visual pre to, čo je vľavo.

Zvážte redukciou len na jedno vozidlo. Je len prirodzené, že viac ako jedno auto spôsobí, že vaše poistné na vzostup, pretože spoločnosť je starostlivosť o viacero vozidiel. Presun na jedno vozidlo nie len kvapku vaše poistné sadzby, ale to môže tiež znížiť počet a plyn peniaze miniete.

Splatiť svoj položky s vyššou úrokovou pred zamerané na nižšie alebo žiadne úroky dlhu. Platenie minima na vysoký záujem karty môže nákladov, vám stovky dolárov viac, než by malo. Zoznam sa úrokové sadzby všetky karty, máte a vyplácajú najvyššie tie, akonáhle je to možné.

Vytvoriť rozpočet, a držať sa ho. Poznačte si vaše výdavky, návyky v priebehu mesiaca. Trati, kde každý cent ide tak môžete zistiť, kde musíte znížiť späť. Akonáhle váš rozpočet je nastavený na mesiac, ak zistíte, že strávite menej, ako sa plánovalo, použite extra peniaze na zaplatenie nadol svoj dlh.

Zaregistrujte sa ako mnohí z vašich faktúr pre automatické platby, ako je to možné. To vám ušetrí značné množstvo času. Zatiaľ čo stále by ste mali skontrolovať vaše mesačné aktivity, to pôjde oveľa rýchlejšie, ako skontrolovať váš bankový účet on-line, ako preskúmaním šekové knižky ledger alebo svoje účty sami. Čas navyše, dostanete automatické vyúčtovanie platieb môže byť investovaných výhodne v mnohých iných oblastiach.

Existuje veľa elektronické náklady, ktoré budete musieť zaplatiť za celý mesiac. Jeden tip, že môžete sledovať, je zlúčiť internet, telefón, káblová do jedného plánu platieb. Existuje mnoho poskytovateľov, ktoré ponúkajú zľavy, ak ste sa zapojili do ich spoločnosti pre všetky tri služby.

Ak hľadáte spôsoby, ako ušetriť peniaze, pozrieť sa do pád vašej pevnej linky telefónu. Ak všetci vo vašej domácnosti má mobil, čo potrebujete pevnej linky telefónu? Väčšinu času hovorov od neho sú drahšie, tak, a nemusíte dal peniaze na druhom telefóne, keď sa váš mobilný telefón bude fungovať.

Nastavenie hladiny vody vo wc je skvelý spôsob, ako znížiť množstvo vody, ktoré sa používa pre každý flush. Existujú jednoduché bloky, ktoré visia vo vnútri nádrže, že zníži množstvo vody, ktoré je potrebné vyplniť váš tank a vypnite prúd vody mimo.

Denník výdavkov. Sledovať každý dolár, ktorý strávite. To vám pomôže zistiť, kde presne vaše peniaze idú. Týmto spôsobom, môžete upraviť svoje výdavky tak, ako potrebujete. Časopis bude, aby si zodpovední sami za každý nákup urobíte, rovnako ako vám pomôže sledovať vaše výdavky, správanie sa v priebehu času.

Znížiť hlava poplatky. Aby ste získali najlepšie riešenie na vaše hlavy poplatky, vždy ich skontrolovať so skúseným maklérom alebo investora. Títo odborníci budú môcť povedať, pre niektorých, čo poplatkov by mala alebo nemala byť zahrnuté. Mať ich rád, keď sa ho ponúkajú a ušetriť nejaké peniaze, na poplatky.

Ak si spravidla zachovať aspoň pár tisíc dolárov na váš bežný účet, zvážte otvára nový účet s dobre známym online banky. Na rozdiel od mnohých fyzikálnych bánk, niektoré online inštitúcie ponúkajú vysoký záujem kontrola účtov, ktoré môže skutočne zarobiť peniaze na váš zostatok. Niektoré ponúkajú aj zníženie poplatkov pre ATM alebo debetnej karty použitie ako dobre.

Všeobecný nedostatok vedomostí o osobný finančný manažment bol už bolo spomenuté predtým, ale teraz, že ste si prečítali túto ďaleko, máte dúfajme, že sa naučil pár kľúčových triky a tipy, ktoré vám zarobiť peniaze riadenia jednoduchšie pre vás. Platí to, čo ste si prečítali a ste si istí, že chcete vidieť výsledky v najbližších týždňoch a mesiacoch.