Eroticke Slipy

Chystáte sa Na Dovolenku, Nemusí Byť Drahé

V priebehu jedného roka, milióny až miliardy ľudí cestovať po celom svete. Cestovanie môže byť celkom zábavné a vzrušujúce skúsenosti, ale existuje niekoľko vecí, na poznámka: pri rozhodovaní o tom, na cestovanie. Ak budete postupovať podľa rady pre cestovanie nájsť v tomto článku, budete sa dobre pripravili na cestu.

Pri cestovaní, je dôležité uistite sa, že vaša letecká spoločnosť bude vyhovovať vašim potrebám. Rôznych leteckých spoločností, udržiavanie rôznych výklenkov. Niektoré sú lacné, niektoré poskytujú vynikajúce služby, a niektoré vyhovoval oveľa viac destinácií, ako ostatné. Skôr ako si objednáte akýkoľvek výlet lietadlom, výskum rôznych leteckých spoločností prvý. To vám ušetrí bolesti hlavy.

Ak plánujete cestovať do krajiny, ktorá používa veľmi odlišný jazyk alebo dokonca abecedy ako svoje vlastné, je to dobrý nápad, aby si presné, aktuálne informácie o tom, ako presne cestovať do rezervácie alebo webové stránky záujmu v predstihu. Často, máp alebo cestovných sprievodcov nebude prejdite na množstvo detailov je to potrebné, tak, uistite sa, že majú vlastnú mapu, ktorá ukazuje všetko, čo budete potrebovať.

Skvelý tip na cestovanie je pre nakupovanie na občerstvenie a nápoje pre vaše ubytovanie miesto vo svojom rodnom meste. To ušetrí stovky dolárov v priebehu vašich ciest, pretože zakaždým, keď prestanete spať v hoteli, viac na výlety do predajné automaty a obchod priamo v hoteli, ktorý má mrazené večere a polievky, nechá vás s ľahšiu peňaženku.

Pri cestovaní v cudzom meste taxíkom, požiadať nezávislej tretej strany, ako napríklad front desk clerk alebo batožiny porter správny kurz je pre výlet do cieľa. Tiež nastaviť rýchlosť s vodičom, než sa dostanete do kabíny. To pomáha zabrániť podvedený.

Nebojte sa na peňažné prostriedky vo vašej leteckých míľ. Mnoho cestovateľov nech ich míľ hromadia a nikdy neobťažoval ich použitie. Žať plody svojej cestovanie a stráviť míľ, ktoré ste zarobili! Miles má dátumy vypršania, takže uistite sa, že používate ich skôr, než sa skončí. Často ich môžete použiť na položky iné ako cestovať, tak pozrite sa na svoje možnosti a dostať sa do výdavkov.

Uistite sa, že ste pochopiť všetky zákony určenia ste na cestách. Niektorých zákonov môže zdať veľmi zvláštne pre vás, avšak v tomto regióne, ktorý je tak ako to je. Neuposlúchnutie zákonov v určitej oblasti môže spôsobiť, že niektoré extrémne následky a môžete získať viac trestu ako ste pripravení na.

Keď idú na výlet, aby ste sa mohli rozdeliť do vašej bankovej karty, kreditné karty, šeky a peniaze. Dať ich všetky do rôznych skryté vrecká vašej kabelky a cestovné tašky. Nasledujúce tento jednoduchý tip zabezpečí, že ak sa dostať okradnutý, nebudete sa plietol bez peňazí.

Niektoré hotely majú video hry v nich pre vás na použitie. Ak cestujete s deťmi, požiadať na recepcii ak sa chcete odpojiť tieto. Väčšinu času, hneď ako sú zapnuté budú účtovať vám za ne hrať. Takže, ak ste si v sprche si nemusí všimnúť, vaše deti hrali ich, kým vám váš účet pri pokladni.

Myslenie o plánovaní dovolenky? To môže zdať prekvapujúce, že dni si vybrať cestovanie môže mať za následok obrovské úspory,…alebo obrovské náklady. Ak budete lietať na víkend, cena letenky je vo všeobecnosti oveľa vyššia, ako je počas týždňa. Zvážte príletom alebo odletom na pondelok alebo štvrtok miesto.

Ak máte tendenciu zabudnúť na vaše nabíjačky, pri cestovaní, skúste sa opýtať na recepcii, ak majú akýkoľvek. Na mnohých miestach majú boxy káble, ktoré boli pozadu, a ak ste vyhľadávanie, môžete byť schopní nájsť ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Môžete tiež zistiť, či majú medzinárodný adaptér rovnako.

Pri cestovaní s dieťaťom, priniesť ďalsie extra veľké ziplock tašky s vami. Nikdy neviete, kedy sa vaše dieťatko bude mať vyhodiť von a to je pekné dať sa do niečoho, ktoré budú udržiavať ju zámkom z niečoho iného. Plus nechcete dať mokré oblečenie, v s o všetko ostatné.

Na záver mnohí ľudia cestujú každý rok do krajín celého sveta. Pri cestovaní, tam sú vždy dôležité kľúčové body majte na pamäti, zatiaľ čo na vašej ceste, a pred cestou aj začína. Ak sa budete riadiť kľúčové body, nájsť v tomto článku, vaša cesta bude veľmi relaxačné a zábavné.