Eroticke Stranky

Zvýšiť Šťastnejší A Zdravší Deti S Týmito Tipy

Rodičovstvo nosné vaše dieťa – fyzicky, emocionálne a mentálne. To je obohacujúce príležitosti, ale náročný žiadna–menej. Odborníci odlišujú odporúčania pre “najlepšie” rodičovstvo postupov. Presuny cez všetky informácie sa môže stať mätúce. V tomto článku, budeme poskytovať vám s niektorými z najviac odporúčané tipy, v nádeji, že nájdete tie, ktoré môžu pracovať pre vás.

Keď ste sa o tom, uistite sa, že ste uviedli vaše dieťa, aby niekto stretnete. To pomáha ich sebavedomie a dostane ich používa sa na stretnutie s novými ľuďmi. Ak nechcete zaviesť vaše dieťa, aby ste im pocit, neviditeľný a ignorované. Je dôležité, aby vaše dieťa cítiť milovaný a ako by to súčasť rodiny.

Pri podaní novej baby domov z nemocnice, prijať trochu pomôcť, od priateľov a susedov. Priatelia môžu pomôcť tým, že pripravuje jedlo, ktoré môžete mať mrazené pre rýchle jedlo. Susedia by mohol byť ochotný na čip v s pár pochôdzky a domácnosť povinností. Využitie extra pomoc vám niektoré odpočívať a lepenie čas s vaše nové dieťa.

Využite carpools keď posiela svoje deti do školy. A carpool umožňuje nemusí kyvadlová vaše deti a späť do školy každý deň. Poskytuje tiež vaše deti nejaké extra socializácie čase so susedmi. Môžete ušetriť čas, a uložiť na plyn rovnako.

Rovnako ako v iných vzťahoch, ktoré môžete mať vo svojom živote, komunikácia, je kľúčom k spojenie s vaším dieťaťom. Tým, že nechá je viem, že vás zaujíma, čo majú na to povedať, sa budú cítiť ako môžu veriť. Tým sa vám komunikácia s nimi, oni sú viac pravdepodobné, že rešpektovať vás.

Je životne dôležité pre rodičov na pamäti, že deti dostanú míľniky v rôznom veku. Rodičia pocit, že je niečo zle s ich dieťaťom, ak nebudú robiť veci podľa určitého veku, ako je chôdza alebo hovoriť. Avšak, ak vaše dieťa je spôsob, ako sa v minulosti vzhľadom na určité veci, ako je chôdza alebo komunikácie, mať ich k lekárovi na vyšetrenie.

Ak máte deti, žijú v domácnosti, nikdy by ste nemali fajčiť vo vnútri bytu. To je vlastne dobrý nápad, ak chcete prestať fajčiť úplne, zvlášť ak máte deti. Expozície na pasívne fajčenie je takmer rovnako rizikové ako akt fajčenia sám. Deti, ktoré dýchať druhej strane dymu sú viac pravdepodobné, že vývoj astma, zápal pľúc, zápal priedušiek alebo iné respiračné problémy.

Ako ste pracky vaše dieťa do jeho alebo jej autosedačky, mali by ste skontrolovať, aby sa zabezpečilo, že ramenné popruhy sú priliehavé, nie tesný dosť spôsobiť červené známky alebo zárezy, ale nie voľné dosť, že dieťa by mohla vrtieť z postroja. Ak chcete skontrolovať, či sú, alebo nie ramenné opierky sú príliš voľné, alebo úzkych, skúste štipku popruhy spolu nad sponou. Nemali by ste byť schopní priblížte ich k sebe.

Veľký rodičovstvo tip je nie vždy nechajte svoje dieťa dostať to, čo chcú. Ak dovolíte, aby vás vaše dieťa dostať to, čo chcú celý čas, oni si ísť životom domnení, že budete nikdy musieť počuť slovo “nie”. Byť primeraný s vaším dieťaťom a povedzte im, “nie”, keď potrebujete.

Nemusíte neustále porovnávať svoje deti, aby ľudia, hlavne keď sú veľmi mladí. Každé dieťa sa vyvíja na vlastné frekvencie a mnoho z prvých míľnikov, ktoré neznamenajú nič o dlhodobom horizonte vlohy svojho dieťaťa. Len preto, že Jimmy hovorí rýchlejšie, neznamená, že on bude mať vyššiu inteligenciu.

Program niektoré cool zvonenie do vášho mobilného telefónu. Ak nájdete rôzne tóny zvonenia, že chytiť svojho dieťaťa pozornosť, možno zistíte, že môžete použiť tieto tóny zvonenia, aby si vaše dieťa upokojiť počas prestávky nadol. To sa chytiť ich pozornosť, a aby im zabudnúť na nosenie oni hádzali.

Keď ste rodičovstvo spolu s niekým iným, budete musieť rešpektovať skutočnosť, že môžu zvládnuť určité situácie inak, ako ste sa. Nikdy druhej uhádnuť ich v prednej časti dieťa, pretože to spôsobí zmätok a výsledok vášho dieťaťa je uprostred konfliktu.

Keď sú vaše deti najprv začnete dostávať domáce úlohy, pomôcť im majú pohodlné, dobre osvetlené miesto v blízkosti dosť požiadať o pomoc, ak ju potrebujú. Uistite sa, že check in a často vidieť, že práca je vlastne skutočne robí, a ponúkať pozitívne posilnenie pre všetkých domácich, ktorý sa dostane hotovo.

Rodičovstvo vaše dieťa pomáhame im v každom smere. Rodič je zodpovedný za svoje dieťa to psychické, fyzické a emocionálne blaho. Snažím sa robiť to najlepšie pre vaše dieťa je náročné, prinajmenšom. V tomto článku sme sledovali niektoré z najviac odporúčaných rodičovstvo tipy. Dúfame, že sa vám bude nájsť niektoré byť užitočné, aj výhodné, ako budete pracovať a rozvíjať svoje rodičovstvo zručnosti.